Binbaşı
24 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
27 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar. Yunan adalarını araştırıyordum bir kaç gün ziyaret için, birde ne göreyim, dışişleri bakanlığının sitesinden aynen alıntı yapıyorum "Yunanistan makamları pasaportlarda KKTC giriş/çıkış damgası olması halinde veya KKTC doğumlu vatandaşlarımızın ülkeye girişine izni vermemektedirler."

Bu arada TC vatandaşı ve yeşil pasaport sahibiyim. Pasaportumda Kktc giriş çıkışım yok, doğum yerim Lefkoşa.

Böyle bir saçmalık doğru olabilir mi arkadaşlar? Ne düşünüyorsunuz?


edit:
http://www.mfa.gov.tr/yunanistan.tr.mfa


Helal olsun aldığın son kuruşa kadar.
Arkanda milyonlarca öl desen ölecek taraftarın var, kasanda her şeye yetecek kadar paran var, borcun desen ödeniyor, kimseye muhtaç değilsin, kimse gibi saraylara gidip el öpmüyorsun ... Eeee daha ne? Koca Fenerbahçe şu şampiyonluk maçında gol bile atamadı yaaa, yazıklar olsun sizin gibi futbolculara, seni oraya koyan başkana, sende teknik direktörüm diye geçiniyosun aklınca. Allah hepinizi ıslah etsin , yazıklar olsun
Az önce izledim konuşmasını resmen şok oldum Yok böyle bir konuşma :) Aklımda tek bir soru, yok o Bülent Arınç mı beyler?
Tarihi XVIII. yüzyıla kadar uzanan ve UNESCO
tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi’ne alınan
Safranbolu Evleri, Türk mimarisinin önemli
örneklerindendir.
Bu cümleden kesin olarak çıkarılabilecek yargı
aşağıdakilerden hangisidir?

Safranbolu, Türk mimarisinin en önemli örneklerine ev
sahipliği yapmaktadır.

Safranbolu Evleri, Dünya Kültür Mirası Listesi’ne yeni
dâhil edilen mimari yapılar arasında yer almaktadır.

UNESCO, tarihî Türk mimarisine her geçen gün daha
fazla ilgi göstermektedir.

Safranbolu Evleri’nin geçmişi birkaç yüzyıl öncesine
kadar uzanmaktadır.

UNESCO, geleneksel Türk mimarisini araştırmak için
önemli projeleri desteklemektedir.

Böyle bir soru olabilir mi ya ? Ben A yaptım cevap D imiş. Saçmalıktan başka bişey değil. 5 dakika harcadım bu ve bunun gibi sorulara.
Hamza Hamzaoğlu: Aslında ben Fenerbahçeliydim

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, kulübün resmi dergisine verdiği röportajda, "Aslında ben çocukluğumda Fenerbahçeliydim. Ama profesyonel yaşantı başlayınca o duygu azalıyor, kendi takımınızla oynadığınız maçlara odaklanıyorsunuz. Nerede oynuyorsanız, kalbiniz orası için atıyor" dedi

Galatasaray Dergisi'nin ocak ayı sayısına röportaj veren Hamzaoğlu, çocukluk döneminde Fenerbahçeli olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
"Aslında ben çocukluğumda Fenerbahçeliydim. Ama profesyonel yaşantı başlayınca o duygu azalıyor, kendi takımınızla oynadığınız maçlara odaklanıyorsunuz. Nerede oynuyorsanız, kalbiniz orası için atıyor. Buraya transfer olacağım zaman da Yunanistan'daki Akdeniz Oyunları'ndan dönüşte Yurdeşen (Karahasan) Ağabey marinada bir yata götürdü bizi, kaleci Altay'la beraber. Orada hangi takımlı olduğumuzu sordu, 'Ben Fenerbahçeliyim' dedim. Kaleci Altay da Galatasaraylı olduğunu söyledi. Uçakla dönüyoruz, Altay'a 'Sen gidersin ama benim işim olmaz, ben gelemem' dedim. Ben buraya geldim, kaleci Altay da Fenerbahçe'ye gitti bir sene sonra."

Adnan Polat: Şampiyonluk favorim Fenerbahçe

Galatasaray eski başkanı Adnan Polat, Spor Toto Süper Lig'deki şampiyonluk adaylarını değerlendirdi ve favori takımını açıkladı: Fenerbahçe'yi bir adım önde görüyorum...

Bana göre en iyi oynayan, futbolundan zevk aldığım takım Beşiktaş. Fakat en avantajlı takım Fenerbahçe. Çünkü tüm büyük maçları deplasmanda oynadı ilk yarı... Ki evlerinde de maç kaybetmiyorlar. Fenerbahçe’yi bir adım önde görüyorum.

Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe'nin şampiyon olması halinde alkışlarım.

Yarsuvat, Aziz Yıldırım'ın 'Havuz dağılır' sözlerine ilişkin; "Adamcağız kalkmış bir şey söylemiş. Ben onun söylediklerini yorumlamak zorunda değilim ki. Bu sizin göreviniz. Basın yorumlayacak" dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun "Fenerbahçe şampiyon olursa alkışlarım" sözlerine; "O da sportmenliğini gösterir. Orada olursam ben de alkışlarım tabii ki. Niye alkışlamayayım" cevabını verdi.

Yarsuvat: Cemaat, Fenerbahçe'den para istedi!

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, Cemaat'in istediğini alamayınca, Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe'nin şike sürecine sokulduğunu söyledi.

Yarsuvat, Cemaat'in Fenerbahçe'den istedikleri 50 milyon dolarlık yardımı vermediği için Aziz Yıldırım'ın ve Fenerbahçe'nin şike sürecine sokulduğunu iddia etti.

“Fethullah (Gülen) grubu, Aziz Yıldırım’dan 50 milyon dolar istedi. Aziz Yıldırım da Fenerbahçe de bu parayı vermedi. Ondan sonra malum süreç başladı.... Henüz sonlanmayan bir süreç!”

Yarsuvat'tan havuz desteği - Aziz Yıldırım hesap yaptıysa doğrudur - Fenerbahçe çok büyük kulüp

Göreve geldiği günden bu yana Aziz Yıldırım'ın her söylediğine okey diyen ve sürekli onu öven Galatasaray başkanı Duygu Yarsavut, yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe'nin yayın havuzundan çıkma isteğini değerlendirirken, kendilerinin böyle bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.

AZİZ YILDIRIM HESAP YAPTIYSA DOĞRUDUR
- (Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, mevcut durumda 35 milyon dolar kazandıklarını ama havuzdan ayrılmaları halinde ise yayın haklarından 125-150 milyon dolar gelir elde edebilecekleri yolundaki konuşmasına) Ben hukukçuyum, matematikten pek anlamam. Ama Aziz Yıldırım havuz hesabını yaptıysa doğrudur. Fenerbahçe de büyük kulüp, onun da seyircisi çok olacaktır.

Hamdi Yasaman "Fenerbahçe şampiyon olursa alkışlarım"

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, Çaykur Rizespor’u 2-0 yendikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu. Yasaman, Fenerbahçe şampiyon olursa alkışlayacağını söyledi.

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, Spor Toto Süper Lig'de Çaykur Rizespor'u 2-0 yendikleri karşılaşmada iyi futbol oynanmadığını ancak sonuçtan memnun olduklarını söyledi.

"AZİZ YILDIRIM'IN SÖZLERİNE BEN DE KATILIYORUM"
Hamdi Yasaman, marka değeri ve seyircisi fazla olan kulüplerin yayın geliri havuzundan daha fazla pay alması gerektiğini dile getirerek, bu konuda Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın görüşlerine katıldığını söyledi.

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın marka değeri ve en fazla taraftara sahip olan üç kulüp olduğuna işaret eden Yasaman, "Bir kere bu havuzu yaparken, marka değerini ve seyirci potansiyelini değerlendirmek lazım. Burada eşitsizlik var. Marka değeri ve seyircisi en fazla olan kulüplerin daha fazla gelir elde etmesi lazım. Aziz Yıldırım'ın sözlerine ben de katılıyorum. Bakın, seyirci azaldı, gelirlerimiz azaldı, masraflarımız çok. Zaten başkanımız da 'Ben hukukçuyum hesaptan anlamam ama o tüccardır, onun dediği doğrudur' dedi. Ben de Aziz Yıldırım'a katılıyorum. Bence Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın bir araya gelip meseleyi konuşması lazım. Ben bu teması yapmak isterim" şeklinde konuştu.

"FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLURSA ALKIŞLARIM"
Bir gazetecinin "Başkanınız Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe şampiyon olursa alkışlayacağını söyledi. Teknik direktörünüz Hamza Hamzaoğlu da küçüklüğünde Fenerbahçeli olduğunu ifade etti. Fenerbahçe şampiyon olursa siz de alkışlar mısınız " şeklindeki sorusuna esprili yanıt vermek istediğini söyleyen Yasaman, "Hamza hoca Fenerbahçeliyse sonra doğru yolu bulmuş, Galatasaraylı olmuş. Fair-play içinde mücadele edeceksin ve rakibin şampiyon olursa onu alkışlayacaksın. Ben de alkışlarım. Üzülürüm ama onun da hakkını vermek lazım. Sportmenlik bu" ifadelerini kullandı.


Beyler tamam fair play, dostluk, rekabet güzel bir şey ama bu kadarıda, çok şaşırtıyorsunuz bizleri
Arjantin ürünlerinin aynısı gibi
Öncelikle herkese iyi akşamlar, iyi forumlar dilerim.

Muğla Üniversitesi, Turizm İşletme Yüksekokulunda(4 yıllık) okuyorum, 1. sınıfım, ortalamam 2,80 ... Adnan Menderes Turizm fakultesine yatay geçiş yapmam mümkün müdür? Ben Yüksekokulda okuyorum fakat Adnan Menderes Fakulte. Böyle bir şansım var mı acaba?
http://magaza.fenerium.com.tr/pinfo.asp?pid=12867

Fiyat olarak iyi 110 liradan 75 liraya düşmüş. Eşine, çocuğuna, sevgilisine alcaklar için güzel bir fırsat.O kadar
Hakkında
Konum: Aydın,Kuşadası
Meslek: Turizm
İlgi Alanları: PC Donanım, Futbol, Boks, 80s Music
Forum İmzası:
Dünyaya Geldik Bir Kere Görmek İsteriz Şampiyonluklar İçinde ...
Просто знать, что где-то там на этой земле есть ты, станет для меня, в моем аду, уголком рая …
Я не знаю где ты,что ты делаешь сейчас но я в каждом месте скучаю по тебе …
Счастье - это когда в небе звезда падает, а тебе и загадать нечего …
Forum İkinci El İmzası:
1-2 seneye oluşturacam dükkan :)
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Tofaş
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Vodafone
ISS
TTnet
Takım
FenerBahçe !
Klima
Mitsubishi Electric
Notebook
Lenovo
Motosiklet
Kymco
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 1.252
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.749
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 241.303 (Bu ay: 692)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 239 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.