Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note III N9000 için Sıcak Fırsatlar (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.571
Cevap
52
Favori
180.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: maTeryaL.

Note 3 almak istiyorum , forumdaki ikinci ellerde ve diğer 2.el sitelerinde temiz note 3 fiyatları 1100-1200 tl arasında değişiyor. ama 1400 - 1500 aralıgında sıfır satılanlarınıda görüyorum bu durumda ikinci el fiyatları biraz yüksek değilmi ? kredi kartı kullanmadıgım göz önünde bulundurularak şuan en ucuz nereden bulabilirim ? ve ikinci el alırken nelere dikkat etmeliyim çünkü hayatım boyunca samsung kullanmadım adam replica verse yerim heralde.

Ayni soru benimde kafamda donuyor..bu telefonun sifiri 1500 civari puan ve indirimlerle dahada ucuza gelebilir anlamadigim nokta ise ikinci el satan arkadaslarin seninde yazdigin gibi 1 2 senelik cihazlarina 1100 1250 tl istemeleri..rami sismis 2 sene kullanilmis cihaz almaktansa faturaya ek al daha iyi hic degilse 2 sene vadesi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi piyasada bi n900 modelleri var parelel ithalat onlar 1450 civarına gidiyor tabi n9000q larda 1600 e satılıyor. Dolayısı ile ikinci el fiyat satan arkadaşlar muhtemelen n9000q model
    Ne göre fiyat veriyorlar. Şu an en mantıklı seçenek world kart ile gg dan n900 cihaz almak 1370e geliyor ki 100wpı seyehat harcamasında kullanmazsanız oda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu biraz eskimiş ama sormakta yarar var. Var mı güzel bir fırsat ? Kapalı kutu 32 gb sıfır cihaz almayı düşünüyorum.
  • Bimeks te Samsung garantiliNote 3 1.599 TL. 160 TL de hediye ceki veriyor. Bugun son gun. Yani 1440 TL ye geliyor. Bi de Kliksa'da 1449 TL. 50 TL de world puan veriyor.

• Sahsen gidip sifir not3e 1400 1500 verecegime temiz kullanilmis, belki de kapali kutu not4 alirim daha iyi. Not3 cok eskidi. Ayrica kenarlari cok dokuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Sahsen gidip sifir not3e 1400 1500 verecegime temiz kullanilmis, belki de kapali kutu not4 alirim daha iyi. Not3 cok eskidi. Ayrica kenarlari cok dokuluyor.

Ben de katılıyorum söylediklerinize. Note 4'ün de kronik problemleri beni kararsız bırakıyo. Siz ne dersiniz riske girmeye değer mi? Bir de ekranı 2k olsa da oyun performansı note 3'ten iyidir değil mi bilginiz var mı? Asphalt 8 oynuyorum sırf onun için değiştiricem note 2'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _999_

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Sahsen gidip sifir not3e 1400 1500 verecegime temiz kullanilmis, belki de kapali kutu not4 alirim daha iyi. Not3 cok eskidi. Ayrica kenarlari cok dokuluyor.

Ben de katılıyorum söylediklerinize. Note 4'ün de kronik problemleri beni kararsız bırakıyo. Siz ne dersiniz riske girmeye değer mi? Bir de ekranı 2k olsa da oyun performansı note 3'ten iyidir değil mi bilginiz var mı? Asphalt 8 oynuyorum sırf onun için değiştiricem note 2'yi.

Oyun ile ilgili bir sey diyemem. Ancak grafik testleri uc asagi bes yukari fikir verebilir diye dusunuyorum. Not3 ile 4 arasinda gerek tasarim gerek kullanim acisindan epey fark var. Kullanislilik acisindan bence not4 suan en iyi telefon. G2 var bende suanda. Not4 alacagim ilerleyen zamanlarda.. Oyun konusunda fikir edinebilirsen bence 4 bak usta

• Arkadaslar firsat var mi bildiginiz

• Note 3 alacak arkadaşlar 4g desteği yok n9000 de aklınızda olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fss1403 -- 4 Eylül 2015; 10:25:53 >
  • Note 3 den fırsat yakalayan yok mu ya millet note 4 - note 5 alıyor galiba
  • fss1403 kullanıcısına yanıt
    4g yaygınlaşıncaya kadar note 3 maziye gömülür, note 7 kullanılır.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.