Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakTnydn -- 29 Mart 2018; 18:17:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim yokmu bu aralar mıgros mantıklı gorup almak sorun olursa yardımcıda oluyorlarmıs ama 2200 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakTnydn

Ekran koruyucular gelmiş

Nereye gelmis ?

• bora2004 B kullanıcısına yanıt
    Bk package disabler fln var 7.8 sayfa geride listelendi toplam 16 lira fln programlar, arkadaşımız güzel bi şekilde anlattı da iptal edilecek servisleri.Bunları yapın pil süresi +1 saat falan oluyor

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Eksik olmuş pardon ekran koruyucularım gelmiş.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakTnydn -- 29 Mart 2018; 19:2:30 >
  • jhudaverdi kullanıcısına yanıt
    tum fan edition model dersem yanlis olur 4 model

Versions: N935F/DS (Malaysia, Philippines); N935S, N935K, N935L (Korea)

var bu romlarin hepsi sadece N935F (N935F/DS) icindir.cihaziniz baska model ise zaten yukleme yapmaz.

negibi faydasi var..orasi muamma.hepsini test etmekteyim ki buda uzun zaman alir..sarj suresi guncelleme onceligi o ulkeye ait ufak tefek (arama kaydi gibi) ozellikler eksik yada fazla.gibi degisikkliklerden soz etmek dogru olur.avantaj yada dez avantaj buna kullanici karar verebilir.bilginize

iyi gunler

• Pubg mobile oynayan var mı ? Benim telefon network hatası veriyor oynayamıyorum.

• Çatır çatır oynuyorum ama bugün 900mb güncelleme gelmiş o kadar paketim yok :D

• quote:

Orijinalden alıntı: bora2004

quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Volte olmadan, özellikle sesli görüşmelerde cihaz 3G'ye düşer ve çekim kalitesi zayıflar.
    Aynı zamanda uzun telefon görüşmelerinizde, cihaz 3G düştüğü için arka planda internet kullanımı yapmanız zorlaşır.
    Tabii tercih sizin.

sizden ricam volte yi aktif hale getirmek için ne yapmam gerekiyor. aktif csc kodu: KSA . kullanılabilir csc kodları: ksa, tur, xfa, xsg yazıyor. csc ülkesi: ksa/sa yazıyor. ne yapmam gerekiyor ve nasıl yapmam gerekiyor. bilgi ricasıyla.

Nasıl yani. Kullanılabilir csc lerde TUR varmı sizde.? Emin misiniz ? Bu cihazda resmi tur csc yok diye biliyorum. Yeni mi verildi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver47 -- 29 Mart 2018; 20:44:43 >

• silver47 kullanıcısına yanıt
    KSA romundayken bende de kullanlabilir csclerde TUR yazıyordu ama bu cihaz için resmi olarak TUR cscsi mevcut değil.
  • İnce siyah kılıf arayan varsa kesinlikle öneririm. Çok şık duruyor neredeyse yok gibi.

https://m.n11.com/ringke-slim-galaxy-note-7-fe-kilif-sf-black-ince-sik-tasarim-P243038569

• Herkese selam. Kısaca anlatıcam. Sıkıntı büyük. Çok acil yardımınıza ihtiyacım var. Cihazı ikinci el almıştım. Bir aydır da sıkıntısız kullanıyordum.Delta garantili. Nerden aklıma geldi bilmiyorum ama cihazı bugün yıkadım. Yaklaşık 20 saniye su altında tuttum. Kuruladım ve cihaz sapıtmaya başladı. İlk olarak ekran tepki vermedi, sonra abuk subuk takılmalar yaptı. Güç tuşu çalışmayınca recovery mod deniyo sanırım o şekil açmayı denedim. Şu anda cihaz sürekli samsung note fe ekranına gelip restart yapıyo. Hiçbirşekilde açılmıyo. Ne yapmak gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jointcc

Herkese selam. Kısaca anlatıcam. Sıkıntı büyük. Çok acil yardımınıza ihtiyacım var. Cihazı ikinci el almıştım. Bir aydır da sıkıntısız kullanıyordum.Delta garantili. Nerden aklıma geldi bilmiyorum ama cihazı bugün yıkadım. Yaklaşık 20 saniye su altında tuttum. Kuruladım ve cihaz sapıtmaya başladı. İlk olarak ekran tepki vermedi, sonra abuk subuk takılmalar yaptı. Güç tuşu çalışmayınca recovery mod deniyo sanırım o şekil açmayı denedim. Şu anda cihaz sürekli samsung note fe ekranına gelip restart yapıyo. Hiçbirşekilde açılmıyo. Ne yapmak gerek.

Bootloop olmuş olabilir, suya dayanıklılığı gitmiştir önceden belki de, su da içine girmiştir. Hiç sensörlerle felan test etmiş miydiniz suya dayanaklı mı diye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kararsızkullanıcıı -- 29 Mart 2018; 21:14:29 >
  • Telefonu once iyice kurut sonra orjinal rom atarsin

• jointcc J kullanıcısına yanıt
    1 kilo pirincin içine gömüp bi 12 saat bekletin havadar bir yerde bir de öyle deneyin

• Arkadaşlar note fe nin home tuşu bundan önce kullandığım note 4 note 5 s6 s7edge gibi değil zemine olan yüksekliği bu saydığım cihazlara göre daha alçak. Bu saydığım cihazların home tuşu zeminden daha yüksekte duruyor. Bu sizdede böyle değil mi? Benim cihaza özgü değildir diye düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yplvc

1 kilo pirincin içine gömüp bi 12 saat bekletin havadar bir yerde bir de öyle deneyin

gömdüm pirince.sürekli yeniden başlatıyo hala.rom atma aşamasına nasıl gelicez. hiçbirşey işlemiyo ki makinaya
  • arıyorum derken bulamamıştım artık buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

KSA romundayken bende de kullanlabilir csclerde TUR yazıyordu ama bu cihaz için resmi olarak TUR cscsi mevcut değil.

Siz hangi romu kullanıyorsunuz. Csc yi nasıl tur yaptınız. Desteginiz için teşekkürler.

• cihangircan18 C kullanıcısına yanıt
    Ben de geçenlerde yıkayayım dedim. Sadece su alabilecek yer sim kart yuvası, contayla korunuyor çünkü. Büyük ihtimal sizin de oradan su almıştır. Sim kartı çıkardınız mı

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.