Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
226
Favori
1.476.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Galiba zamanla pil optimize oluyor. Ekran süresi baya iyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogus045

Telefonun sarji kısa süreli kullanımda ekran süresi gayet tatmin etmeye başladı 2k ekran oto parlaklık ve 4g de bu süreleri aldım.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Şarj %100 de fişten çektiğinizden emin misiniz 4G de o süreleri vermesi imkansız.

Wi fi ile belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 29 Mart 2018; 8:8:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Telefonun sarji kısa süreli kullanımda ekran süresi gayet tatmin etmeye başladı 2k ekran oto parlaklık ve 4g de bu süreleri aldım.

Şarj %100 de fişten çektiğinizden emin misiniz 4G de o süreleri vermesi imkansız.

Wi fi ile belki.

veriyor hocam,bende %50 ye kadar aynı süreleri alabiliyorum ama %50 den sonra çabuk düşüyor.6.30 ila 7.30 saat arası ekran süresi alabiliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• B.AYAR kullanıcısına yanıt
    4G mobil veri ile ilginç.

Benim için hayal o süreler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Selam dostum daha önce de yazmıştım bu rinke tam kaplama olanın birtanesine talibim lütfen bana satarmısin.

Hocam aksesuarların tamamını satıyorum, kullanmayacağım için, ilanım var 2. el kısmında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirhabip

Bu bildiğimiz jelatin mi? yani istediğimizde çıkartıp yenisi takabiliyormuyuz? eğer çıkarılırsa ekran zarar görür mü? iz falan kalır mı?

Hocam arabaların camına uygulanan cam filmi gibi düşün, zaten telefona uygulaması da araçlara cam filmi uygulaması ile aynı, ekranda iz kalmaz tabiki. Ama dediğim gibi, gereksiz pahalı fakat aklınızdan çıkarıyorsunuz artık ekran koruma filmi aramayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jhudaverdi

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Telefon yaygın kullanılmadığından ve kavisli olduğundan ekran koruyucu bulmak çok zor. Sıvı koruyucuları araştırdım onlarda istenen sonucu vermiyormuş. Kavisli kırılmaz camları araştırdım onda da tam oturmadığından şikayetçiler. En mantıklısı film kullanmak. Güzel filmler var fakat bulmak çok zor. Uzun arayışlar sonunda aşağıdaki filmi aldım.

https://www.aliexpress.com/item/TPU-Clear-Screen-Protector-For-Note-5-Back-FULL-Cover-Protective-Film-For-Samsung-Galaxy-Note/32448348168.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.mOfBLw

Ücretinin yüksek olmasını dert etmezseniz komple kaplama yapıyorlar AVM lerde, ben yaptırdım 120 tl verdim, kaplama olduğunu anlamazsınız bile, ama fiyatı çok yüksek.

Buradan ekran filmi arayan arkadaşlara sesleniyorum, ücretini dert etmezseniz istanbul forum da, komple kaplama yapan yer var, ben yaptırdım ve memnunum, 120 tl ücreti var, indirim asla yapmıyorlar, siz yine de deneyin şansınızı tabii, ön, arka ve yanları komple kaplıyorlar.

Ekran filmi aramaktan sıkılmış olan arkadaşlara duyurulur.

Hocam bahsetmiş olduğunuz yerdeki komple kaplama için kullanılan ürün aşağıdaki linkteki ile aynı mı?

https://www.aliexpress.com/item/TPU-Clear-Screen-Protector-For-Note-5-Back-FULL-Cover-Protective-Film-For-Samsung-Galaxy-Note/32448348168.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.mOfBLw&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Bir de ürün için kılıf / ekran koruyucu ararken Note7 diye aradığımızda sanırım ölçüler birebir uyuyor, doğru mudur?

Hocam note 7 ve FE aynı cihaz zaten burada sıkıntı yok, ama sizin paylaştığınız ürün benim yaptırdığım ürün ile aynı mı bilemem.

Burada bir çok arkadaş ürünleri aldı aldı çöpe attı, varsa maddi imkanınız 100, 120 tl ye komple kaplama yapıyorlar, yok ben o kadar para veremem diyorsanız, sepetinize farklı farklı birkaç ürün atıp aliexpress den sipariş vermek, hangisi uyarsa onu kullanırsınız artık.

Birde bu ince filmleri uygulaması biraz sıkıntılı, o yüzden en az 3 veya 4 tane alın bende. Zaten uzun sürüyor gelmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

ben hb'den delta garantili ve siyah aldım. çok aşırı derecede kirlenmiyor, zaten kılıfla kullanıyorum çizilme olmasın diye. tek bildiğim, siyahın çok asil durduğu

Bende de siyah renk hastalığı var hocam, neredeyse bütün telefonlarım hep siyahtı, birtek çok kısa süre kullandığım G2 beyaz dı.
  • quote:

Ilk kullanimimda 3.5 saat ekran suresi aldim. Benim icin hayal kirikligi oldu. Note 5 ten 4.5 saat note 8 den 6 saat s8 plustan 7 saat ekran suresi almisligim var.

Umarim dolup bosaldikca batarya duzelir.

• Arkadaşlar bugün son bir karar verip satın almayı planlıyorum. 600 TL daha ucuz olan HTC U Ultra'ya göre artıları ve eksileri hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • smilodon22__ kullanıcısına yanıt
    Bu tarz resimleri nasıl çiziyorsunuz acaba ? Kalemi çıkarıp bir yerlerden resim çizmi diyorsunuz nasıl oluyor bu olay

• Gercekten f/p bir cihazmis. Note 7 olarak kalsaydi 3000 tl idi en az su an.

En mantikli nereden alinabilir bu cihaz ?

• SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Bendeki durum. Ağırlık mobil veri.
    Sadece NFC ve Bluetooth kspalı diğer herşey açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 29 Mart 2018; 11:24:30 >

• general4242 kullanıcısına yanıt
    hepsiburada, n11 gibi yerlerden alabilirsiniz
  • KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Hocam kalemin tuşuna 7 kere basip gelistirici özelliklerini açıyorsun gerisi basit kalem çizmeye başlıyor :) şaka bir yana gsf mezunuyum hocam çizim yapiyorum yıllardır.:)

• Arkadaşlar barkod okuma için kameraya ekleyebileceğimiz yazılım var mı diye araştırdım ama bulamadım. 3. parti uygulama yüklemeden nasıl halledebiliriz diye araştırırken Samsung İnternet Browser içerisinde hazır olan uzantıyı farkettim. Bilenler elbet vardır ama bilmeyenler için şu şekilde aktif edebiliriz.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• tgezer kullanıcısına yanıt
    valla bende sizin gibi ekran süreleri alıyorum 2 gün kullanıyorum ama
    3,5 saat civarı bir ekran süresi %15 kalana kadar
    FHD ekran 4G açık

%50 de 4,5 saat ekran süresini paylaşan arkadaşın telde biirşey mi var anlamadım ya da bizim tellerde mi var acaba 2K ekranda muazzam ötesi bir sonuç bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: yplvc

Pil performansını ve ekran sürelerini soranlar için bugünkü sürelerim.

Şarjı normale aldım. Hızlı şarj saatte %75 sarj ediyor normal sarj saatte %60. Çok da fark yok yani. Pili boşuna ısındırmayın.

Bu programı bende satın aldım Pro.
    Bildirim çubuğunda şarj yüzdesi ve bildirim olarak görünüyor. nereden engelleniyor bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojik Maniac

Arkadaşlar barkod okuma için kameraya ekleyebileceğimiz yazılım var mı diye araştırdım ama bulamadım. 3. parti uygulama yüklemeden nasıl halledebiliriz diye araştırırken Samsung İnternet Browser içerisinde hazır olan uzantıyı farkettim. Bilenler elbet vardır ama bilmeyenler için şu şekilde aktif edebiliriz.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Hocam bunu aktif edince barkod tarayıcıyı çalıştırmak için bir kısayol mu oluşuyor masaüstüne

• mm.mustafa kullanıcısına yanıt
    Bildirim ekranında bildirimleri engelle butonu var altta. Ordan da engelleyebilirsiniz. İsterseniz de Ayarlar > Bildirimler kısmından istediğiniz bütün uygulamalarin bildirimlerini engelleyebilirsiniz.

Uygulamanın içindeki kendi ayarlarından kapatabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaGaNoFE -- 29 Mart 2018; 12:24:38 >
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.