Yüzbaşı
16 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar ps4 kamerası olan yorum yazabılırmı buyuk ekrana aldıgımızda bende buyuk ekran tvye baglı ps4 kamera bulanık karıncalı gıbı gosterıyor acaba kucuk monıtore baglasam dahamı net olur ekran buyuk yada ışık yetersız dıyemı oyle goruyorum bu arada v1 kamera yeni aldım .....

PS4 Kamera v1-v2 Farkı

Arkadaslar bu 2 urunun farkını bılen varmı lensmi yoksa farklı bir ozellık varmı ?

merhaba arkadaşlar yorumalrınızı merak edıyorum

işlemci : intei core i3 10100f

Anakart : Asus Prime H410M-F LGA 1200 Soket Anakart

Ram : 8gb x2 toplamda 16 gb g skill 3000 mhz

Ekran Kartı: Inno3D GeForce GTX 1050 Ti Twin X2 (N105T-3DDV-M5CM)

ssd : Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 SSD 

psu: 500 w

kasa :herhangi 1 kasa

monitor :LG 24GL650-B 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) Freesync Full HD Monitör

Oyunları mediumda oynasın yeter gta 5 olsun assasign olsun raft hayattakalma , mount and blade oyunalrı falan aynı andada yayın yapılacak eksıkler nedır sıze gore fazlalar nedır paylasırsanız sevınırım

Arkadaşlar bu ürünü kullananlar burada tecrübelerini paylaşırsa alacak olan arkadaşlar faydalanmış olacaklardır....

Schneider Electric BVS 1000VA 4 Schuko Çıkış Kesintisiz Güç Kaynağı BVS1000I-GR Kullanıcıları

Schneider Electric BVS 1000VA 4 Schuko Çıkış Kesintisiz Güç Kaynağı BVS1000I-GR

BVS Serisi Kesintisiz Güç Kaynağı
Dünyanın Lider Kesintisiz Güç Kaynağı Üreticisi Schneider Electric’in BVS Serisi ile işiniz de eğlenceniz de yarıda kalmasın, internetiniz kesilmesin!

BVS Tek Faz Line Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı, Schneider Electric’in ev ve küçük ofis kullanımı için tasarladığı yeni UPS ürün ailesidir.

Schneider Electric BVS Serisinin Standart Özellikleri

Ev ve Ofisinizdeki Farklı Elektronik Cihazlarla Çalışan Esnek Tasarım
Modem, PC, Full HD TV, Monitör, Oyun Konsolları, Oyun-Performans Bilgisayarları, Amfi, Receiver, Apple TV, Uydu Alıcısı, Switch, VoIP gibi farklı güç tüketen cihazlara aynı anda güç verebilir.

İnternete Birkaç Dakika Değil, Saatlerce Bağlı Kalın
PC gibi yüksek güç gerektiren cihazları kapattıktan sonra modem gibi düşük güç tüketen cihazları saatler boyunca çalıştırarak internet bağlantınızı devam ettirebilirsiniz.

Otomatik Gerilim Regülasyonu (AVR) ve Gerilim Koruması
Gerilim düşüklüğü ve dalgalanmalarını düzelterek enerjinin düzensiz verildiği bölgelerde cihazlarınızı korur. Değerli elektronik cihazlarınızı yıldırım, gerilim darbesi ve gerilim yükselmesinin zararlı etkilerinden korur.

2 Yıl Garanti ve Kesintisiz Müşteri Hizmeti
2 yıl cihaz garantisine ek telefon desteği, Schneider Electric yardım hattı temsilcisiyle canlı sohbet yoluyla kesintisiz müşteri memnuniyeti.

Apple TV 4K: 5W Modem: 15W 43" 4K UHD TV: 71W 55" 4K UHD TV: 100W
24" Monitör: 30W PC: 135W Oyun PC: 285W Oyun Konsolu: 154W
BVS Serisi ile işiniz, eğlenceniz ve internetiniz kesilmesin,
değerli elektronik cihazlarınız bozulmasın!
Samsung 55RU7100 ve 7105 inceleme Yorum....Smarttv...Samsung

Merhaba arkadaşlar Urun ıncelemesini videoda yaptım kafasına takılan sorusu olan olursa cekınmeden yazsın

kısaca bahsetmek gerekirse

-Kanal gecişlerı hızlı
-Netflıx youtube gıbı apk lerına acılısı super hızlı
-Ps4 oyun performansı Harıka
-Netlik çok iyi
-İnternet aşırı hızlı

urun videosunda gereklı detayları ınceleyebılrısınız dedığım gıbı kafanıza takılanalrı cekınmede sorun malum tv fiyatları el yakıyor bu merette 1 kere alınıyor!!!

https://www.youtube.com/watch?v=v09OMCe7CoQ&t=30s

Yukarıdaki videoda incelemeyi izleyebilirsiniz
Cep telefonu ile video çekerken harici mikrofon kullanmaya ne kadar gerek oluyor ıyı mıkrofonlar 500 tl den baslıyor yukarılara cıkıyor seste cok degısıklık oluyormu cidden deneyenler yazabılırlermı bu arada samsung s9+ kullanuyorum seste videoda sanki çok iyi gibi gelıyor sızce ekstra mikrofon kullanmam gerekıyormu??
SAMSUNG GALAXY J6 PLUS 32 GB [ANA KONU]

Daha büyük ekran, görecek daha fazla şey

İzleme deneyiminizi yepyeni bir seviyeye çıkarmaya hazırlanın. Galaxy J6+, optimize edilmiş 18.5:9 çerçeve oranına sahip dramatik bir 6.0” HD+ Sonsuzluk Ekranına sahip. Hafif ve ince tasarımıyla, en sevdiğiniz içerikleri daha rahat izlemenizi sağlıyor.

Tarzınızla öne çıkın

Elinize rahatça oturan lüks bir tarz. Galaxy J6+, elinize oturan pürüzsüz ve yuvarlak kenarlı bir tasarıma sahip. Ayrıca, özel parlak cilası ve kırmızı, siyah ve gri dahil çeşitli moda renklerle ek bir stil dokunuşu sağlıyor.

Gereken yere odaklanın

Galaxy J6+ profesyonel görünümlü bir bokeh (odak dışı alan) bulanıklık efekti sağlamak için gelişmiş bir çift kameraya sahiptir, yani, konu ve şekiller gerçekten göze çarpmaktadır. Canlı odaklama ile, daha iyi odak yönetilebilirliği için fotoğrafın öncesi ve sonrasındaki alan derinliğini manuel olar

NOT: mesaja eklememi istediğiniz bilgileri pm ile gönderebilirsiniz arkadaşlar...
Arkadaslar 2016 da cıkmıs amıral gemi galaxy s7 mi dersiniz yoksa 2017 de cıkmıs orta segment olan on kamerası cok guclu olan galaxy a7 mi dersiniz fıyatları hemen hemen aynı

farklı telefon tavsıye etmezsenız sevınırım konu dagılamsın kullanan arkadsalr ızlenımlerını paylasırlarsa sevınırım benım gıbı bır çok merak olan kısıye yardımcı olmus olursunuz ....Samsung Galaxy A7 mi Galaxy s7 mi? Yardım lütfenSamsung Galaxy A7 mi Galaxy s7 mi? Yardım lütfen
Merhaba arkadaslar artık polo arabam kucuk gelmekte 2011 Volkswagen Passat 1.4 Tsi Bluemotion Highline dusunmekteyim kendi kendine park ozelliği olan bir tane alıcam kullanan arkadaşlar varsa biligilerini paylasabılırlermı iyi yanları kötü yanları artıları eksileri kac litre yakıyor km de masrafları ağımıdır? 2011 Volkswagen Passat 1.4 Tsi Bluemotion Highline
herkese kolay gelsın kendi test videolarımı tekrar yayınlıyorum sorularınızı beklıyorum ıcınde yakıt test videosuda

polo lounge 1.2 dsg 1500 km de araba

https://youtu.be/k4y8nMMm7Bo

https://youtu.be/PTPV4jVOs7M

https://youtu.be/zqOXhTQ_nJ8
Hakkında
Meslek: http://www.alanturkce.com
İlgi Alanları: ps4,samsung,polo
Forum İmzası:
**Polo 1.2 TSI BMT 90 PS DSG Lounge 2015 **İpad Air** PS4 PRO 1TB KONSOL SW LIMITED ED + STAR WARS BATTLEFRONT II DELUXE**
Forum İkinci El İmzası:
Polo 1.2 TSI BMT 90 PS DSG Lounge 2015
İpad Air 9,7 inç
Samsung Galaxy S9+ Plus Leylak Moru
PS4 PRO 1TB KONSOL SW LIMITED ED + STAR WARS BATTLEFRONT II DELUXE
Hakkımda:
Ya olduğun gibi Görün,Ya da göründüğün Gibi ol.....
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
warlock
TV
LG
Klima
Klima
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
ipad
Notebook
Apple
GPS, Navigasyon
Garmin
Clash of Clans
clach of clans
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 496
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 864 (Bu ay: 55)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 68 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.