Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Migrosta siyahla maviyi yan yana koydum.Maviyi aldım geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferce

Migrosta siyahla maviyi yan yana koydum.Maviyi aldım geçtim.

kılıf çıktı de mi kardeş. birde delta garantili de mi? bu delta garanti için. hiç garanti yokmuş gibi düşünün diyorlar doğru mu nedir?
  • Yine ithalatçilar içinde en iyisi deltadır diyor telefoncular.

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Kılıf çıktı,çok güzel.O da mavi.Delta garantili.Güvenilirliği hakkında bir şey diyemiyeceğim. Migros güvenip anlaşarak malını sattığına göre dedim ve aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferce -- 18 Şubat 2018; 18:44:39 >
  • Ekranında ışıkta bakınca görünen ufak ufak çıkmayan lekeler oluşan var mı?

• Arkadaşlar bu kısa batarya süresinden dolayı telefondan soğumaya başladım çok canımı sıkıyor sizde de böyle çabukmu bitiyor şarj acaba

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• almirabugra A kullanıcısına yanıt
    kardeş bu nasıl bir kullanım ben o yüzdeye indirmek için minimum 3 saat ekran süresi alıyorum. sizde bir anormallik var.
    Hocam bk disabler veya package disabler pro ile gereksiz uygulamaları devre dışı bırakın, onlar da aşırı pil tüketiyorlar arka planda. Bu süre aşırı anormal. Full 4G+ kullanımında bile bu kadar kötü süre almadım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obsessedman -- 18 Şubat 2018; 20:5:8 >
    ayarlar uygulamalar google play hizmetleri kayıt yeri hafızayı yönet tüm verileri temizle geri önbelleği temizle yapın geri çıkın aynı menüde mobil veriye tıklayın arka planda veri kulanımını engelleyin. google play hizmetleri şarjı ne zaman fazla tüketirse bunu yapın
  • Şarj süresi bu kadar azsa almayalım biz bu telefonu
  • Şarjı gayet iyi gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: wgenzo

Şarj süresi bu kadar azsa almayalım biz bu telefonu

aynen hocam

Disabler uygulamalarını öncelikle kaldırın. Özellikle vpn uygulamaları çok şarj yer. Ardından Facebook Twitter Instagram gibi uygulamaları pil ayarlarından sürekli uyku moduna alın. Ve daha sonra bağlantılar,veri kullanımı ,veri tasarrufu özelliğini aktif ederek izlenmeyen uygulamalar kısmına whatsappi ekleyin. Bu dediklerimi yaptığınız taktirde en az 5 buçuk saat ekran süresi alırsınız .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N935F /DS modelini alanlar Malezya (xme) romunu yüklesinler. Arap romuna göre şarj çok daha iyi...
  • Wi-fi deyken uygulama bildirimleri gelmiyor. Hattın internetine geçince geliyor. Sizde de böyle bir sıkıntı var mı?

• okitoxxx kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Aldığım günün akşamına malezya romunu kurdum ancak csc vietnam cscsi oluyor.
  • Gif olustururken altta yazan gb ve sn yazisini kaldirmak isteyenler temassiz komut uygulamasini fabrika ayarlarina dondururlerse sorun ortadan kalkiyor. Ama canli mesaj kullanilmiyor.

• zaferce kullanıcısına yanıt
    Bence mavi çok güzel. Altın S7 Edge'im var, mavi Note Fan çok daha güzel duruyor bence.

• arkadaşlar şu an en uygun hb da var 2099 tl ye geliyor, sizin bildiğiniz başka sıcak fırsat var mı acaba?
    hb dan alan arkadaş varsa orjinal kılıf ve aparatları çıkıyor değil mi ? yarın karar vereceğim alıp almama konusunda bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim. iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: normalbirinsan

Gif olustururken altta yazan gb ve sn yazisini kaldirmak isteyenler temassiz komut uygulamasini fabrika ayarlarina dondururlerse sorun ortadan kalkiyor. Ama canli mesaj kullanilmiyor.

canlı mesaj da çok keyfli ama yau :/ bi güncellemeyle hallolucak bişey ama işte bakalım bekleyip görücez artık :(
  • 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.