Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keremalp

Note 5 stylus kalem bizim teleefonlarla uyumlumu acaba.deneyen varmı.yedek olarak alırdık

çalışmaya çalışıyor ama kesinlikle note-5 kalemi daha büyük, ucu daha kalın, boyu daha uzun, yani uyumsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: interwap

quote:

Orijinalden alıntı: css2005

Evet bu cihazı severek kullanıyorum

önceki telefonlarda kullanıp ta eksik bulduğum bazı özellikler;

*Radyo yok, (hergün 100mb internet harcıyorum)

*Çift tıklayarak açılma kapanma,

*Telefon kapalıyken alarmın aktif olmaması,

ilk 2'si neyse de 3. önemli bir madde. Şaşırdım.
    Çift tıklayarak açma alışınca arıyor insan.

Xiaomi'den geçince bazı şeyleri arıyorsun.
    Örneğin; tüm çağrıları kayıt etmek için bir uygulama kurmak gerekiyor. ve çift uygulama özelliği. Maalesef bir kaç sosyal medya uygulamasında var. Xiaomi'de kurduğun her uygulamayı çift yapabiliyorsun.

Guvenli klasor ile her uygulamanin ikincisini kuruyorsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

Arkadaşlar, yeni telefon almayı düşünüyorum samsung s7 edge veya note fan edition sizce hangisini tercih edeyim. not fe de sanırım çift hat var bunun tek hatlısı yokmudur.

İkisini de kullanıyorum,

Note Fan derim...

• muratkaya kullanıcısına yanıt
    Telefonun çift hatlı olması sorun çıkarır mı ? kullanıma etkisi var mı 1 tane kendi telim ve şirket hattı var 2sini kullanınca pratik oluyormu ? denedinizmi
  • hiç şüpheniz olmasın iki ayrı telefon gibi kullanabilirsiniz bende şu an çift hat var ancak bu kadar kullanışlı olabilirdi sanırım. ya hafıza kartı takacaksınız yada ikinci hattı karar size kalmış ben hafıza kartı taktım ilk önce ama baktım telefonun kendi hafızası fazlasıyla yetiyor ikinci hattı taktım onun yerine arama gelse hangisine geliyor belli iki hattın ayarlarını ayrı ayrı yapabiliyorsunuz, mesajı hangisinden göndersin internete hangisinden girsin aramayı hangisinden yapsın ben çift hatların bu kadar kullanışlı olacağını düşünmüyordum ama şaşırttı beni. Çift hat eksi değil artıdır sadece hafıza kartı ile aynı yerde olup olmaması düşündürebilir ayrı olması tabiki daha iyi olurdu ama eksikliğini hissetmiyorsunuz 64 gb yetiyor.
  • almirabugra A kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj özelliği açık bir şekilde bataryayı şarj ediyorsanız bu kullanım süresi normaldir.

• Konuyu uzun süredir takip ediyorum yeni üye oldum ilk mesajım atlamış olabilirim yarın Migros'tan telefonu almak istiyorum kutu içeriğinde Kılıf var mı acaba? Teşekkür ederim iPhone 6s Plus'tan geçeceğim hayırlısı bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

quote:

Orijinalden alıntı: interwap

quote:

Orijinalden alıntı: css2005

Evet bu cihazı severek kullanıyorum

önceki telefonlarda kullanıp ta eksik bulduğum bazı özellikler;

*Radyo yok, (hergün 100mb internet harcıyorum)

*Çift tıklayarak açılma kapanma,

*Telefon kapalıyken alarmın aktif olmaması,

ilk 2'si neyse de 3. önemli bir madde. Şaşırdım.
    Çift tıklayarak açma alışınca arıyor insan.

Xiaomi'den geçince bazı şeyleri arıyorsun.
    Örneğin; tüm çağrıları kayıt etmek için bir uygulama kurmak gerekiyor. ve çift uygulama özelliği. Maalesef bir kaç sosyal medya uygulamasında var. Xiaomi'de kurduğun her uygulamayı çift yapabiliyorsun.

Guvenli klasor ile her uygulamanin ikincisini kuruyorsun..

Evet, Buda iyiymiş. Ama gel gelelim Xiaomi'de her uygulamayı şifre korumalı yapabiliyorsun. Birinci ve ikinci uygulamayı bir yere taşımadan. Sanırım bazı şeyleri arayacağım.

• dimitradon kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde. Birisi şirket hattı. İkisinde de internet var. Gayet pratik oluyor. İnternet birisinde azaldı mı ötekisini devreye sokuyorum.

İki hat da aktif. Sadece çift hatlı telefonlarda olduğu gibi bir hattan aradığınizda yada arandığınızda diğer hat ulaşılamaz oluyor.

Çift sim her zaman açık seçeneği işaretlenirse aranma sırasında dahi diğer hattan ulaşılabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: akıldakalıcı

Hocam iyi günler. Hangi modelden geçtiniz? Kamera batarya vs alanda karşılaştırma yaparsanız nasıl bir yorumunuz olur?

Redmi Note 4.
    Batarya Redmi Note 4'te daha iyi. Zaten kapasiteden belli. Bunun dışında aslında MIUI'nin bazı özelliklerini arıyorum. Ek uygulama kurmaya gerek kalmadan kullandığımız şeyler.
    Kamera vs. test etmedim ama Note FE ezer. Çünkü bu iki cihaz aynı kulvarda değil. Amiral cihaz kullanmış kişi zaten RMN4 kamerasını beğenmeyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

Telefonun çift hatlı olması sorun çıkarır mı ? kullanıma etkisi var mı 1 tane kendi telim ve şirket hattı var 2sini kullanınca pratik oluyormu ? denedinizmi

Ben tek hat kullanıyorum. Her aramada, cevapsız çağrıda, mesajlarda sağ tarafta koskoca 1 yazıyor. Hangi hatta geldiyse görülüyor demek ki.
  • Keşke benimde Note FE'm olsa.

• Takvim uygulaması bu şekilde olam varmı hicri takvim işaretleri var birde heryıl ramazan kayıtlı

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• naklov26 kullanıcısına yanıt
    Ayarlarınız bu şekilde mi?

• Hayır bende ekstra olarak hicri takvimle alakalı bir ayar daha var

ben dikkat etmemiştim o kısma o romdayken. bence bir sorun teşkil etmiyor, tarihi doğru göstermesi yeterli. sizin için de büyük bir sorun mu?
  • Sabah 8 de şarjdan çıkarmıştım gün içinde normal kullanım bir iki oyuna girme play store'dan güncelleme ve tek uygulama indirme çift hat takılı olarak şu an ki ekran görüntüsü budur ve kendi takvim uygulama ayarlarım ve takvimin görünüşünü de koyuyorum belki yardımı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afhaktan -- 19 Şubat 2018; 19:20:57 >

• sizce fiyat durumu ne olur? daha iner mi? bütün sitelerde fiyat aynı olduğundan ben biraz düşmesini bekliyorum. hatta gg de 1150 lira olmuş.
    Çok güzelmiş keşke benim telefonda bu şekilde olsa

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    1150 olduysa ben bütün alt üst soy çıktısında sağ olan kim varsa alırım 2150 olmasın o
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.