Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen hafta 40 tl ye aşağıdaki kılıfı almıştım, gerçekten çok güzel bir kılıf, şu anda 30 tl, kesinlikle kaçırmayın.

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-7--fe-fan-edition-kilif-crystal-hybrid-metal-slate-p-HBV000000GCBG?magaza=Hepsiburada

Cam filmi düşünenler ali ekspres den aşağıdaki ürünü alabilirler, ön arka, gayet güzel, kenarlara kalkma yapmıyor, tavsiye ederim. Kırılmaz cam tarzı değil, film gibi de değil, silikon gibi, gayet güzel, yapıştırması da kolay.

YKSPACE Tam Kapak Ön Arka TPU Ekran Koruyucusu Film için Samsung Galaxy S7 S6 kenar S8 S9 Artı Not 8 7 FE J710 J5 J7 Başbakan

http://s.aliexpress.com/JFfaMriy?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşım temayı nasıl tamamen siyah yaptın? Bize de öğretebilir mısın?

• dinchr D kullanıcısına yanıt
    Resimdeki temayı kullanıyorum. Samsung temalardan bulabilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• Çok sağol. Hemen uyguladım. Telefon tamamen karalara büründü

• dinchr D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Batarya tasarrufu için siyah tema iyi oluyor

• Beyler şimdi migros yada kipadan alayım diyorum. Dikkak edilmesi gereken bir şey var mı . Sürüm falan ya da bilmediğim bir şey.?

• quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

Arkadaşlar e mail oturum açılamadı uyarısı alıyorum. Bugün başladı bu olay tüm gün uyarı verip durdu. Yahoo nun sunucularıyla alakalı olabilirmi acaba yada telefonun ayarlarıyla alakalı?? Yaşayan oldumu böyle bir uyarı email çok önemli

Yahoo bende de sıkıntılı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migrostan black onyx alarak araniza katikdim... gecici olarak ekrana j9 film cektirdim de berbat duruo... ne alacaz 😀😀hala net bir oneri goremedim bayadir takipteyim... birde bu turkce karakterleri nasil aktif edebilirim samsung klavyede...

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

aklıma takılan bir soru var.

ben 4 yıldır lg g2 kullanıyorum ve çok memnunum. benim ihtiyacımı karşılıyor. galaxy fe çok hoşuma gitti özellikle kalemle yazı yazmak çok hoş. fakat gerçekten kullanışlı mı? mesela bir fotoğraf üzerinde ince çizimler yapabilirmiyim? matematik denklemlerini rahatlıkla yazabilir miyim?

Açıkçası ben kalemi yoğun kullanıyorum. Dediğin şekilde what'sup dan gelen sorularida telden çözüyorum rahatlıkla. Hatta problem değilde işlem ve fonksiyon gibi soruları çözmeye çalışmak daha zevkli:)

bugün vatan bilgisayarda note 8 denedim. kalem kullanımı gerçekten çok hoşuma gitti. ardından migrosa gidip galaxy fe'ye baktım tasarımı çok hoşuma gitti. Şu anda 4 yıldır kullandığım ve çok memnun olduğum LG G2 kullanıyorum. Evet bütün temel ihtiyaçlarımı görüyor internette sosyal medya da sörf, video izleme (ekran kalitesi) çok seviyorum. Ama artık akıllı telefonların günlük yaşamda da yardımcı olması gerektiğini düşünüyorum. Okulum çok uzak her gün 4 saatim toplu taşımada geçiyor ve artık çanta taşımıyorum çünkü adeta kaya etkisi yaratıyor omuzlarıma o çanta. Ama böyle olunca derste not almak çok sıkıntı oluyor, ayrıca ekranda not almak notu unutmamak, sorular çözmek çok hoşuma gidiyor. Umarım Nisan ayına kadar stokta tükenmez o zaman alabilirim. Mesaj atıp bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: sarbar

quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

Arkadaşlar e mail oturum açılamadı uyarısı alıyorum. Bugün başladı bu olay tüm gün uyarı verip durdu. Yahoo nun sunucularıyla alakalı olabilirmi acaba yada telefonun ayarlarıyla alakalı?? Yaşayan oldumu böyle bir uyarı email çok önemli

Yahoo bende de sıkıntılı

Demek ki yahoo da sıkıntı var. Aldığımdan beri kullanıyordum bugün başladı sıkıntı. Hesabı kaldırdım tekrar kuramadı hata veriyor

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Delta garantili olmasina dikkat et.

• suat6027 kullanıcısına yanıt
    J9 derken samsungun j9 modeli yok.j7 pro demek istedin galiba

Türkçe karakterler için internet bağlantın açıkken klavye ekranında space'nin solundaki ayarlar sembolüne tıkla. Açılan pencereden diller ve türler'e gir . Otomatik diller güncelenecektir. Güncelleme tamamlandiktan sonra türkçe'yi seçiyorsun

• SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Malezya FE grubundan aldım 8h ? gören varmı bizde bu kadar ?
  • ŞahSultanFE kullanıcısına yanıt
    Wi-fi de bu değerler alinabiliyor. 4g de biraz zor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

aklıma takılan bir soru var.

ben 4 yıldır lg g2 kullanıyorum ve çok memnunum. benim ihtiyacımı karşılıyor. galaxy fe çok hoşuma gitti özellikle kalemle yazı yazmak çok hoş. fakat gerçekten kullanışlı mı? mesela bir fotoğraf üzerinde ince çizimler yapabilirmiyim? matematik denklemlerini rahatlıkla yazabilir miyim?

Açıkçası ben kalemi yoğun kullanıyorum. Dediğin şekilde what'sup dan gelen sorularida telden çözüyorum rahatlıkla. Hatta problem değilde işlem ve fonksiyon gibi soruları çözmeye çalışmak daha zevkli:)

bugün vatan bilgisayarda note 8 denedim. kalem kullanımı gerçekten çok hoşuma gitti. ardından migrosa gidip galaxy fe'ye baktım tasarımı çok hoşuma gitti. Şu anda 4 yıldır kullandığım ve çok memnun olduğum LG G2 kullanıyorum. Evet bütün temel ihtiyaçlarımı görüyor internette sosyal medya da sörf, video izleme (ekran kalitesi) çok seviyorum. Ama artık akıllı telefonların günlük yaşamda da yardımcı olması gerektiğini düşünüyorum. Okulum çok uzak her gün 4 saatim toplu taşımada geçiyor ve artık çanta taşımıyorum çünkü adeta kaya etkisi yaratıyor omuzlarıma o çanta. Ama böyle olunca derste not almak çok sıkıntı oluyor, ayrıca ekranda not almak notu unutmamak, sorular çözmek çok hoşuma gidiyor. Umarım Nisan ayına kadar stokta tükenmez o zaman alabilirim. Mesaj atıp bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim

nedemek hocam. Aynen dediğiniz gibi bu cihazda en sevdiğim sey ekran kilitli iken kalemi çıkardığın an otomatik siyah not ekrani geliyor ve direk yazmaya başlıyorsun . burda epey şey görüyoruz öğreniyoruz paylaşıyoruz. note 8 de gerçekten eşsiz cihaz ama ben arkada parmak izini ve hom tuşu olmayan bi cihaz hoşuma gitmiyor zevk meselesi:) ekrani tamamen kırılana kadar yada ne bilim Allah göstermesin çalınana kaybolana kadar değiştirmeyi düşünmüyorum :) sizde umarım istediğinizi alırsınız g2 benim samsung s2 ile beraber zamaninda en sevdiğim cihazda. su samsung bide ekrana çift tıklama ile kilitleme ve açma getirse tamamdır:)

• dermeister01 kullanıcısına yanıt
    Bende herhangi bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sewerman

ben çözdüm hocam. whatsappi tekrar kurdum. çünkü kişiler programı ile ilgili bir problemdi. bu şekilde düzeldi. bi deneyin.

Evet watsap ı kaldırıp kurunca gitti core apps.

Bu problemi 1.mesaja yazmak lazım ama zor tabii

Bu arada whatsapp kaldırdıktan sonra kur deyince indirme yapmıyor. Hemen kuruluyor. Sanırım telefona gömülü geliyor program.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahSultanFE

Malezya FE grubundan aldım 8h ? gören varmı bizde bu kadar ?

Devamlı wi-fi de internet ve whatsapp takılırsanız bu süreleri bulursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bu cihazı severek kullanıyorum

önceki telefonlarda kullanıp ta eksik bulduğum bazı özellikler;

*Radyo yok, (hergün 100mb internet harcıyorum)

*Çift tıklayarak açılma kapanma,

*Telefon kapalıyken alarmın aktif olmaması,

• ŞahSultanFE kullanıcısına yanıt
    1 haftalık cihazımda 6.5 saat görebildim en fazla
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.