Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: coconut Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ec1000

Arkadaşlar geçen hafta 40 tl ye aşağıdaki kılıfı almıştım, gerçekten çok güzel bir kılıf, şu anda 30 tl, kesinlikle kaçırmayın.

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-7--fe-fan-edition-kilif-crystal-hybrid-metal-slate-p-HBV000000GCBG?magaza=Hepsiburada

Cam filmi düşünenler ali ekspres den aşağıdaki ürünü alabilirler, ön arka, gayet güzel, kenarlara kalkma yapmıyor, tavsiye ederim. Kırılmaz cam tarzı değil, film gibi de değil, silikon gibi, gayet güzel, yapıştırması da kolay.

YKSPACE Tam Kapak Ön Arka TPU Ekran Koruyucusu Film için Samsung Galaxy S7 S6 kenar S8 S9 Artı Not 8 7 FE J710 J5 J7 Başbakan

http://s.aliexpress.com/JFfaMriy?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

2 sorum olacak
    1........ilk linkteki kılıf 50 tl görünüyor şu an.30 tl olan başka satıcımıydı.
    2..........ali deki koruyucu elinizdemi şu an.tamamen şeffaf değilmi onu öğrenmek istedim

• keremalp kullanıcısına yanıt
    neyse gerek kalmadı.ikisinide aldım.sepette indirim varmış.
  • Bugün elime geçmesiyle beraber ben de artık bir Note Fan kullanıcısıyım.

Şimdilik telefon akıyor maşallah :) Umarım hep böyle gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silver47 kullanıcısına yanıt
    😁😁duzeltmen icin tesekkurler de dilleri guncelledim hala turkce karakterler gelmedi klavyeye???

• Birde ekran cozunurlugunu kacta kullaniosunuz? Sarja bir etkisi varmidir??

Çok soru soruyorum galiba ama 😁 kılıf yerine ön arka koruyucu cam alsak daha mantıjkı degıl mi nereden temin edebiliriz acaba ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suat6027 -- 18 Şubat 2018; 2:52:29 >
  • Tesekkur ederim cevap icin. Asagi yukari ayni fikirdeyiz

Merak ettigim ust seviye olan bu cihazda volte ne veriyor kullanan kisiye ugrasmaya deger mi onu merak etmistim ama volte kullanan yok anlasilan cunku şöyle iyidir tavsiye ederim diyen olmamış

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Volteyi açanlar var da bence sadece görüntüden ibaret. Tek faydası, konuşurken şebeke 3G'ye inmiyor 4G'de kalıyor.

Merhaba

2.sorunuza cevap vereyim. Tamamen şeffaf silikonumsu bir ürün. Tek dezavantajı kalemle yazı yazdığınızda izi kalıyor, ama ekrana çok yakın bakılmadığı sürece belli olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ec1000

Merhaba

2.sorunuza cevap vereyim. Tamamen şeffaf silikonumsu bir ürün. Tek dezavantajı kalemle yazı yazdığınızda izi kalıyor, ama ekrana çok yakın bakılmadığı sürece belli olmuyor.

cevap için teşekkürler.peki silikon olduğu için kalem ucunun rahatça akmasına engel oluyormu yazı yazarken.yani takılıyormuş hissi veriyormu
  • suat6027 kullanıcısına yanıt
    şarj kritiğe düşünce çözünürlüğü düşürmek faydalı oluyor tabi.ama normal zamanda telefondan zevk almak lazım değilmi.nedem çözünürlüğü kısalım.ferrariyi şehir içi 60 km hıza sabitlemek gibi birşey.
    Kalemde çıplak ekran hissiyatını vermiyor tabii ki, biraz hissiyatı etkiliyor ama çok sorun etmedim.

• Arkadaşlar gümüş veya altın rengini alan arkadaşlar var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha once paylasildimi bilmiyorum ama kullandiginiz temperli ekran koruyucu linki varmi onerebileceginiz?

• burakkaman kullanıcısına yanıt
    Kavisli ekran koruyucularının ekranı tam yapışmadığından (sadece yanlardan yapıştığından) ben j7 pro'nun kırılmaz camını kullanıyorum. ekranı en iyi kaplayan bu sanırım
  • burakkaman kullanıcısına yanıt
    Şu an note fe lçin birebir uyumlu temper ekran koruyucu malasef yok. Ama istersen koruma amaçli j7 pro cam ekran koruyucu taktirabilirsin. Her telefoncuda rahatlikla bulunabiliyor. 5 ile

10 tl arasinda. Ben öyle yaptim.sadece edge bölgeler kapanmiyor. Milimetrik bölgeler. Şimdilik uyumlu ekran korucular gelene kadar taktırmanı öneririm

Space üzerinde türkçe yaziyorsa eğer işlem başarilidir. Tükçe karakterler için harflerin üzerine uzun basınca harf ve karakter balonu çikiyor

Ben fhd olarak kullaniyorum. Orjinal kilifini kullaniyorum. Bu cihaz için tam uyumlu ekran koruyucu malesef şuan için bulunmuyor. J7 pro ekran koruyucuyu kullanabilirsin. Sadece edge kisimlari kapatmiyor

• Arkadaslar bu telefonu almayi dusunuyorum fakat samsung turkiye ile gorustum resmi ithalati yokmus ithalatci garantili ürüne guvenilirmi? Alan arkadaslardan sorun yaşayan oldumu şu ana kadar malum zamanında patladi bu telefon bu sefer elimizde patlamasın. Migrosta var guvenip alabilirmiyiz?

• Arkadaslar kamerayi isiga dogru tutunca resimdeki gibi yuvarlak olusuyor. Herkeste boyle mi?

• normalbirinsan N kullanıcısına yanıt
    Evet.

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.