Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratkaya

Bence mavi çok güzel. Altın S7 Edge'im var, mavi Note Fan çok daha güzel duruyor bence.

Mavi renginde iki tonu var bildiğim kadarıyla biri açık şeker mavisi biri koyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bu haftasonu Ataşehir Migros'tan aldım. Siyah, Gümüş ve Altın seçenekleri vardı.

Ödedikten sonra sim kart takmadan cihazı test etmek istediğimi, sorun çıkarsa başka cihazla değiştirmenin mümkün olup olmadığını sordum. Arkadaş sim kart bile takıp kontrol edebileceğimizi söyledi. Sorun çıkarsa hemen orada değiştirdiklerini söyledi.

Kutuyu orada açtık. Hızlı bir kurulum yaptım. *#0*# testlerini yaptım ki o zaten benim düşünebileceğim herşeyi kapsıyor. Ön ve arka Kamera ile bir kaç çekim yaptım. Sonra sim kart takıp görüşme bile yaptık. Bu durumda alınabilecek en iyi yer migros bence.

Bu arada telefonun videolarını izlemiştim, görsellerine bakmıştım ama ele alana kadar bu kadar şık olduğunu düşünmemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemalkan -- 19 Şubat 2018; 11:32:22 >

• Arkadaşlar uçağa alınmama durumu hala mevcut mu?

Cidden çok uygun fiyatlı ve almak istiyorum ama mağdurnda olmak istemiyorum açıkçası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • paptes kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım merak etme yok öyle birşey..

Note 7 için bile olacağını zannetmiyorum. Havaalanına girerken telefonun markasına modeline bakmazlar...Kim uydurmuş bu söylentileri bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 19 Şubat 2018; 12:38:1 >
  • paptes kullanıcısına yanıt
    Ben bu telefonla uçağa bindim, kimse de dönüp note 7 mi o demedi.

• icemalkan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, güzel seçim

• quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

quote:

Bence mavi çok güzel. Altın S7 Edge'im var, mavi Note Fan çok daha güzel duruyor bence.

Bendeki açık renk ben çok beğendim. Koyusu belki daha güzeldir.

• quote:

Mavi çok güzel ama kenarlardaki altın rengi değişik duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

quote:

2 renk olarak nasıl seçim yapıyoruz. Belirleyici bir detay var mı açık koyu için ?

• Cihazda Online radyo dinlerken ekran kapandığı zaman radyoda birsüre sonra kapanıyor, ekran kilidini açınca çalışmaya devam ediyor,
    Radyonun arka plandada çalışmasını nasıl sağlarız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Cihazda Online radyo dinlerken ekran kapandığı zaman radyoda birsüre sonra kapanıyor, ekran kilidini açınca çalışmaya devam ediyor,
    Radyonun arka plandada çalışmasını nasıl sağlarız ?

Belki arkplan verisi kapalıdır. Güç tasarruf modlarında ekran kapanınca mobil veri devre dışı kalıyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: biyolog1982

Arkadaslar bu telefonu almayi dusunuyorum fakat samsung turkiye ile gorustum resmi ithalati yokmus ithalatci garantili ürüne guvenilirmi? Alan arkadaslardan sorun yaşayan oldumu şu ana kadar malum zamanında patladi bu telefon bu sefer elimizde patlamasın. Migrosta var guvenip alabilirmiyiz?

Merhaba,

Şubat ayı başında migros 'tan aldığım note fan edition ın ekrında 2.gün ölü piksel tesbit ettim. Migros yetkilisinin ilgisi sayesinde telefon ithalatçıya gönderildi ve 4 günde değişim raporu geldi ve yenisini verdiler.

Burada migrostan almış olmanın avantajını yaşadım. Telefon hiç servis prosedürü uygulamadan direk ithalatçıya gitti ve çok kısa sürede değişim onayı geldi.

Buradan Ümraniye Meydan AVM 5M Migros mağazasından Necati bey ve Kübra hanıma teşekkürlerimi iletiyorum. Alacak olan arkadaşlar buradan düşünmeden alsın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferce

Migrosta siyahla maviyi yan yana koydum.Maviyi aldım geçtim.

Mavi efsane bana göre 😊😊

• Bazı arkadaşların yazmış olduğu kutu açılmasının nedeni türkçe dilinin atılması olduğu belirtilmiş, yalnız kafama takılan bir şey var kutunun arkasında alt bölümde dillerin olduğu yerde zaten TR yazıyor bu telefonda Türkçe dil desteği olduğu anlamına gelmiyor mu ? benim aldığım da kurulumu kendim yaptım ne eski tarihli bir mesaj geldi ne de anormal bir durum yaşadım ( harf bozukluğu kelime düzensizliği vs gibi çeviri hataları )
  • Arkadaşlar, yeni telefon almayı düşünüyorum samsung s7 edge veya note fan edition sizce hangisini tercih edeyim. not fe de sanırım çift hat var bunun tek hatlısı yokmudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 19 Şubat 2018; 15:28:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: css2005

Evet bu cihazı severek kullanıyorum

önceki telefonlarda kullanıp ta eksik bulduğum bazı özellikler;

*Radyo yok, (hergün 100mb internet harcıyorum)

*Çift tıklayarak açılma kapanma,

*Telefon kapalıyken alarmın aktif olmaması,

ilk 2'si neyse de 3. önemli bir madde. Şaşırdım.
    Çift tıklayarak açma alışınca arıyor insan.

Xiaomi'den geçince bazı şeyleri arıyorsun.
    Örneğin; tüm çağrıları kayıt etmek için bir uygulama kurmak gerekiyor. ve çift uygulama özelliği. Maalesef bir kaç sosyal medya uygulamasında var. Xiaomi'de kurduğun her uygulamayı çift yapabiliyorsun.
  • interwap kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi günler. Hangi modelden geçtiniz? Kamera batarya vs alanda karşılaştırma yaparsanız nasıl bir yorumunuz olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dün migrostan alarak araniza katıldım. Telefon gerçekten harika ancak takvim güncellenmiyor birde takvimde hafta başlatında taksimli numaralar var ayrıca her yıl ramazan kayıtlı acaba son takvim güncellemesini yapabiliyormuyuz ( 2 hafta önce hanıma gittigidiyordan aldım onda öyle bir durum yok)

• tanery_2 kullanıcısına yanıt
    aynı durum benim başıma note-5'te gelmişti. malesef bu tür kılıflar görsel olarak iyi ama düşmelere karşı koruması iyi değil.
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.