Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11191120112111221123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, Galaxy S7 ve S7 Edge İçin Ağustos Ayı Güvenlik Paketini Yayınlıyormuş.
    https://www.webtekno.com/samsung-galaxy-s7-ve-s7-edge-icin-agustos-ayi-guvenlik-paketini-yayinladi-h74874.html

Bize de yakında gelir herhalde.
  • bekir3548 B kullanıcısına yanıt
    3 ayda bir alıyoruz güncellemeyi. Bize ağustos değil eylül güncellemesi gelecek. En son haziran güncellemesini aldık. Ekim ayında eylülü alırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Performan için....
    1..gunde en az bir kere telefonu kapatıp açın.
    2..haftada 1 kere cashe partition reset yapın.volte yükleyenler bunu yapmasın
    3.gelistirici seçeneklerinden amimasyonları 0.5 olarak ayarlayın.
    3 . seçeneği bulamadım hocam nereden giriyorduk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slcsnmz

3 . seçeneği bulamadım hocam nereden giriyorduk?

Alıntıları Göster
    Ayarlara girdiğinde en altta gelistirici seçenekleri görünmüyorsa eğer şöyle yap.
    Ayarlar.......Telefon hakkında......Yazilım bilgileri........Yapım numarası yazan yere seri bir sekilde 5 kere dokunun.
    Artık gelistirici secenekleri ayarlarda en altta görünür.
    Gelistiri şeçenekleri içinde altlarda bi yerlerde animasyon ayarları var.onları 0.5 yap.

• Arkadaşlar ben telefona hem ses kayıt özelliğinin hemde voltenin açık olduğu romu yüklemek istiyorum bana yardımcı olur musunuz..sorunsuz rom var mı ikisinin de aktif olduğu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note fe nin kıymetini bilelim arkadaşlar birdaha bu kadar ucuza bu kadar dolu bir telefona sahip olamagacağız ..

• Yalnız telefonun ram optimizasyonu çok iyi 6gb mi 8 de kullandım boşta 2 gb ram varken arka planda bu telefon 4gb olmasına rağmen 2gb kullanıp 1.7-1.8 gb boş ram bırakıyor

• doomcry1000 kullanıcısına yanıt
    Evet bu kadar ozellikli ve dolusu 4500 den başlıyor.

• Herkese hayırlı akşamlar. Biraz fazla soru soruyrum ama :) şimdi merak ediyorum hiç başıma gelmediğinden. Ben telefonu ikinci el aldım ve telefonda çizik yok satan arkadaş telefona gerçekten iyi bakmış ve gerçekten çok samimiydi. Cihaza rityzden anakart değişimi olmuş imei ile sorgulayınca çıkıyor. Ritzydeki arkadaşlarda bu arkadaşa şey gibi demişler hani abi parça sıkıntısı var bidaha sıkıntı yaşarsan muhtemelen para iadesi yaparız gibisinden. Şimdi telefon migrostan alınma kasa fişinde falan adamın ismi yazıyor. Olası bir para iadesi durumunda süreç nasıl işler. Parayı benim hesabıma mı yoksa aldığım adama mı verilir. Dediğim gibi hiç başıma gelmediği için soruyorum.

• enis ekici kullanıcısına yanıt
    Ses kayıt + Volte özelliği benim içinde lazım. 28 aralık volte csc si üzerinde oynama yaptım ama telefon kabul etmiyor. konuyu takipteyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekhotr

Ses kayıt + Volte özelliği benim içinde lazım. 28 aralık volte csc si üzerinde oynama yaptım ama telefon kabul etmiyor. konuyu takipteyim...
    bu konuyu bende merakla takip ediyorum...
  • Yardımcı olabilecek birisi yok mu bu 3 arkadaşa volte ve ses kayıt özelliği çalışan sorunsuz rom kullanan yokmu arkadaşlar

• doomcry1000 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Benim başıma başka telefonda geldi. Orjinal farurası kutusu vs.
    ve sahibinden aldığınıza dair imzalı bir belge elinizde duruyorsa ve telefon garanti süresi içerisinde arızalanırsa bunlarla birlikte alınan mağazaya başvuruyorsunuz. Mağaza servise yolluyor ve eğer ücret iadesi çıkarsa ve peşin para ile alınmışsa sıkıntı yok, ancak kredi kartı ile alınmışsa alınan kredi kartına iade ederiz diyorlar. Siz de sahibinden ikinci el aldığınızı belgesiyle ibraz ettiğiniz için bir şekilde çözüm üretmeleri gerekiyor. Teknosa bana ücret iadesini hediye çeki şeklinde vermişti.
    Yalnız anakartınız degismiş. Orjinal faturada imei farklı olacağı için, almadıysanız sahibinden yeni anakartın imeisinin yazılı olduğu servis raporunu da alın.

• enis ekici kullanıcısına yanıt
    Şu anlık böyle bir çözüm yok arkadaşlar. VoLTE, Türkiye S7 Edge CSC'si ile; ses kayıt ise Wietnam Note FE CSC'si ile oluyor. Bir arkadaş iki özelliği çalıştıracak CSC çalışmasını yapıyordu kendisinden herhangi bir sonuç gelmedi.

• Cep telefonumu alalı bir buçuk sene olmuş hepsiburada üzerinden aldım.Şimdi ise gps görmüyor sensörler arızalanmış bir durumda.Haritaları kullanamıyorum.Bunun için delta servise verdim.Delta serviste 30 gün kadar bekletildi.Şimdi ise parça bulamadıklarını söylüyorlar.Faturasını iletin ücret iadesini yapalım diyorlar.E bu durumda benim cep telefonumu geri alıcaklardır.Ama ben telefonumu çok seviyorum.Ekranını ve genişliği gerçekten çok güzel.

Aldığım fiyat 2100 liraydı zaten o parayı bana verseler ben bu telefon kadar güzel bir cihaz daha alamam.Açıkcası ben ücret iadesi de istemiyorum.Telefonumu geri alamaz mıydım illa ücret mi ödenecek yani şu durumda ? Ben telefonumu geri istiyorum ama telefonum sökülmüş bir şekilde duruyormuş.Ben telefonumu tam hali ile alamaz mıyım ya ?

30 gün dolduğu için hakem heyetine bilerek gitmedim çünkü para istemiyorum ana kartını için anlaşarak bekledik zaten.Şu durumda ne yapıcam hiç bilmiyorum.Siz olsanız ne yapardınız acaba ?

• ZeynepZeynep94 Z kullanıcısına yanıt
    O kadar beğeniyorsanız bence paranızı alıp aynı modelin temiz, açılmamış, servise uğramamış ikinci elini alın... Çünkü artık yavaş yavaş bu telefonun temiz ikinci elinide bulmakta zor olucak...

• Valla bende sırf batarya bana yeterli gelmiyor diye satmayı düşünüyorum.bazen .

• Merhabalar. Bende 2 gün önce 2. el alarak aranıza katıldım. Elimden geldiğince geçmiş sayfaları okudum. Fakat hepsini okumam mümkün değil. Sizlerden fikir almak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Telefonumun model numarası SM-N935F/DS

Android 9 yüklü (N935FXXS5CSE1)Kingdom of Saudi Arabia CITC (TA 2018-918)

1. ROM değiştirmeli miyim?
    2. Odin ile ROM yüklemek garantiyi etkiler mi?
    3. CSC yükleme işlemini yapmalımıyım?
  • musto44 M kullanıcısına yanıt
    Arama ses kayıt için Vietnam romuna geçmeniz gerek.
    Volte içinse S7 edge in en son cscsini yüklemeniz gerekiyor
    Başka ülkenin romunu yüklemenin garantiye etkisi olmaz.Cscde aynı şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: musto44

Merhabalar. Bende 2 gün önce 2. el alarak aranıza katıldım. Elimden geldiğince geçmiş sayfaları okudum. Fakat hepsini okumam mümkün değil. Sizlerden fikir almak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Telefonumun model numarası SM-N935F/DS

Android 9 yüklü (N935FXXS5CSE1)Kingdom of Saudi Arabia CITC (TA 2018-918)

1. ROM değiştirmeli miyim?
    2. Odin ile ROM yüklemek garantiyi etkiler mi?
    3. CSC yükleme işlemini yapmalımıyım?
    telefonu yeni aldıysanız bir süte hiç birşeyi değiştirmeyin genel kullanımına vs iyice alışın daha sonra gerek görürseniz volteyi açmak için csc yüklersiniz yada rom değiştirirsiniz derim

• 
Sayfa: önceki 11191120112111221123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.