Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
225
Favori
1.476.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 9 var bende ordaki en son surumu yukledim. Link varmi acaba dogru surum icin.

Ayrica wolte aktof durumda ama wowifi degil. Ikisininde ayarlarda etkinlestirmem icin bisey tok eskiden vardi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannburak -- 25 Ağustos 2019; 22:57:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7.0 daki ekran sürem. Aynı konumda kalıp (verici değiştirmeden) wifi ve bluetooth açık hemen hemen gün boyu netflix izleyerek aldığım süredir bu.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar konuyla alakasız belki ama pen up ta resim çiziyorum. Paintte doldur varya onun gibi bi seçenek bulamadım büyük alanları boyamak zorunda kalıyorum öyle bir seçenek varmı

• cannburak kullanıcısına yanıt
    Bende link yok ama yardımcı olacak bir arkadaş çıkar umarım.

• Merhaba arkadaşlar, bilgilendirme amaçlı yazmak istiyorum.

Telefonumu yaklaşık 15 aydır kullanıyorum telefonumu aldığım ilk hafta arka camı kırılmıştı. O günden beri o şekilde kullandım. Pek rahatsız etmemişti. Dün bi telefoncuya girdim sordum. Elinde orjinal note 7 cami vardı. 60 TL karşılığında değişti. Gayette güzel oldu birebir aynısı zaten. Arkada note 7 yazıyor. Başka firmalar yazısız olanlarına 150 TL istemişti.

• doomcry1000 kullanıcısına yanıt
    Yok ama pen Up için uygulamalar bölümünde birçok program var. Buradaki çoğu program fill up yapabiliyor.

• Merhaba arkadaslar daha once yazmistim telefonum icin kapakli kilif almak istiyirum satmak istiyen olursa diye fakat hesabimda bir hata oldu buradan yeniden atabilirmisiniz

• cannburak kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz. Csc dosyasını yüklemek yitiyor ama bende de olmuştu volte var wifi arama yoktu. odin ile başten yakleme yaptım düzeldi. csc dosyasının yenisi yapmaya çalğştım beşerğlğ olamadım.

• Uysalty U kullanıcısına yanıt
    Arada telefona restart atıp dinlendirmek gerekiyor. Samsung bile öyle bildirim yollayıp bilgilendirilmişti beni

• Teşekkürler bilgilendirme için.

• Performan için....
    1..gunde en az bir kere telefonu kapatıp açın.
    2..haftada 1 kere cashe partition reset yapın.volte yükleyenler bunu yapmasın
    3.gelistirici seçeneklerinden amimasyonları 0.5 olarak ayarlayın.

• bekir3548 B kullanıcısına yanıt
    Bende kablo aldım ve aynı sorun var çözüm bulabildin mi

• Arkadaşlar cihazım bataryası biraz hızlı boşalıyor sanki herkeste durum aynı mı ? Yoksa bataryanın sağlığını görmek için bi uygulama program vs vs varmı. Parlaklık otamatikte gereksiz şeyler kapalı ve koyu tema kullanıyorum. Bizim ustada s7 edge var bütün gün müzik çaldı ve müzik çalmadığı zaman aktif kullandı video vs vs telelefon görüşmesi falan ben onum yüzde 80 i kadar kullandım telefonu onun şarjı 53 iken benimki 18 di. Onda oero bende pie yüklü.

Oreo.özellikle arap rom son güncelleme ile pil ömrü cok düstü.büyük ihtimal seninki arap rom
    Bende de durum aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 26 Ağustos 2019; 21:12:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Oreo.özellikle arap rom son güncelleme ile pil ömrü cok düstü.büyük ihtimal seninki arap rom
    Bende de durum aynı.
    Nerden bakabiliriz ona

• Selam
    eşimde note 4 var ısınıyor şarjı çabuk yiyor.
    Eşim diyorki note fe ye bana var kendine bir telefon al note fe ye geçen sene 2000 tl ye almıştım.
    Şimdi taş çatlasın 2500 tl veririm bir telefona V30 plus veya anca a50 ye yeter 0 olarak.
    Note serisinide öyle alıştım ki. note 4 eski telefonumdan sonra
    note fe harika bir telefon.
    V30 + mı alsam veya note 8 ikinci el m baksam. Eşimde kaleme alıştım note fe ye isterim diye ısrar ediyor.
    Bir akıl verin.Yada 2.el note e mi alsam bi tane daha.
  • BURAQAK B kullanıcısına yanıt
    Hayır .Bir çözüm bulamadım. Kablo öylece duruyor. İleride DEX özelliği olan yeni bir Samsung aldığımda kullanırım diye saklıyorum.
    Özellikle yüzde 15'den sonra çok çok hızlı düşüyor ise şunu yapmanızı tavsiye ederim: bataryayı tamamen bitirin telefon kapansın, sonra kapalı olarak 8-10saat kesintisiz şarj edin. Bu işlemden sonra bi test edin bakalım olumlu bir gelişme oluyor mu? Bende işe yaramıştı...

• quote:

Orijinalden alıntı: citykhan

Selam
    eşimde note 4 var ısınıyor şarjı çabuk yiyor.
    Eşim diyorki note fe ye bana var kendine bir telefon al note fe ye geçen sene 2000 tl ye almıştım.
    Şimdi taş çatlasın 2500 tl veririm bir telefona V30 plus veya anca a50 ye yeter 0 olarak.
    Note serisinide öyle alıştım ki. note 4 eski telefonumdan sonra
    note fe harika bir telefon.
    V30 + mı alsam veya note 8 ikinci el m baksam. Eşimde kaleme alıştım note fe ye isterim diye ısrar ediyor.
    Bir akıl verin.Yada 2.el note e mi alsam bi tane daha.
    Merhabalar,
    Sarjı biraz daha iyi olsa hiç düşünme 2. El al derim ancak 1-2 sene sonra note 4 gibi olma ihtimali var. Pilini değiştirebilir miyiz? ya da aynı performansı verir mi? bilemiyorum.
    Note 8 özellik olarak daha iyi, ancak şekline ben bir türlü ısınamadım.
    Mağazalarda birçok yeni telefon elime alıp geri bıraktım.

İşiniz zor..:)

Hocam kendi uygulamasından şöyle pil sağlığına bakabilirsiniz.

Samsung members----> Yardim alın------> İnteraktif kontroller-----> pil

• 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.