Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.132
Cevap
25
Favori
99.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctunc66 C kullanıcısına yanıt
    Cevabınızı buldum,kılıf ile kullanmak istemiyorum telefonun tasarımını çok beğendim çünkü :) Bir de Türkcell bayilerinden soracağım sizin modele benzer uygun birşey bulursam alacağım,hafif kalkma olsa da en azından bir sene götürür heralde. @khytr89 cevabınız için teşekkür ederim ancak esas edge kısmından korkuyorum. Benim cihaza da 362 mb'lık güncelleme gelmiş ancak telefonu iyice kullandıktan,açıklarını gördükten sonra yükleyeceğim bakalım ne değişecek.
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=120030689&p=1&anchorToGo=120030689#120030689 arkadaşlar temiz garantili bir note edge bulabilirsem bu iki cihazı kafakafaya takaslamak niyetindeyim . Telefonun hiçbir sorunu olmamalı ve kozmetik açıdan 10/10 olmalı aklına yatanlar PM atabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mwwo3.3 -- 1 Eylül 2016; 14:00:50 >
  • ctunc66 C kullanıcısına yanıt
    Tekrar merhaba,bu telefona kırılmaz cam bulmak gerçekten zormuş.Bugün en uygun vodefone bayiinde 50 TL'ye kırılmaz cam taktırdım ancak normal ekranda sorun yokken edge ekranına kuvvetli tıklanmazsa algılamıyor,sağ üst köşede de algılaması zayıf.Sizde böyle bir sorun var mıydı,normal mi? Yoksa yarın gidip bu nasıl orijinal deyip itiraz edeceğim.
  • azizmahmut kullanıcısına yanıt
    Orjinal diye bir cam koruma yok zaten. 50 tl ye aldığınız koruma ince plastik ben de aynısını şuan kullanıyorum aliexpress ten aldım 10 dolara. Koruma yapsın diye plastikten yapmışlar ama bu yüzden dokunmatik hissi ağırlaşıyor algılaması zorlaşıyor. Ha koruyor mu dersen kesinlikle koruyor telefonu yaklaşık 2 metre dolabın üstünden yere düşürdüm koruma ve kılıf sayesinde hiç bir şey olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar satmayı düşünen var mı cihazını?

• Arkadaşlar telefonum 1 yıllık, dün telefonu bıraktığımda %55 şarjı vardı, sabah baktım telefonun şarjı bitmiş kapanmış. İlk defa böyle bir durumla karşılaştım. Batarya mı öldü acaba? Şuan şarj oluyor normal bir şekilde. Bataryanın ölüp ölmediğini nasıl bilebilirim?

• muhtemelen arka planda çalışan uygulamalar sömürmüştür telefonun şarjını. ayarlar-pil kısmından uygulamaları optimize edebilir veya greenfy gibi programlarla arka planda çalışan uygulamaları kapatabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizmahmut

Tekrar merhaba,bu telefona kırılmaz cam bulmak gerçekten zormuş.Bugün en uygun vodefone bayiinde 50 TL'ye kırılmaz cam taktırdım ancak normal ekranda sorun yokken edge ekranına kuvvetli tıklanmazsa algılamıyor,sağ üst köşede de algılaması zayıf.Sizde böyle bir sorun var mıydı,normal mi? Yoksa yarın gidip bu nasıl orijinal deyip itiraz edeceğim.

diğer arkadaşta mesajına cevap vermiş ona ek olarak şunu diyeyim. Ben sorun yaşamıyorum aldığım edge ekran koruyucudan. Fakat sebep şu olabilir diye düşünüyorum. Ben ekran koruyucu camı edge kısmına iyice dayayıp takmıştım ve bundan dolayı ön kamerayı az bişey kapatmıştı cam koruyucu. Bu ürünler orijinal olmadığı için belki sen kamerayı diğer sensörleri denk getirerek yaptın ve edge kısmında az da olsa boşluk kalmış olabilir ve bundan sebep kuvvetli basmanı gerektiriyor olabilir.
    Bence tozsuz temiz bir ortamda o koruyucuyu tekrar çıkart ve benim yöntemimle tak. Tabi çıkar tak yapınca eskisi gibi güzel oturur mu onu bilemiyorum. Bunu yaparsan bende ki gibi kamera kısmını da az bişey kapatabilir. Ön kameradan çektiğim resimlerde %5-10 kadar bulanıklık oluyor bende. Ön kamerası zaten çok iyi olmadığı için bu makinenin o kadarlık şeyi önemsemiyorum. Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

muhtemelen arka planda çalışan uygulamalar sömürmüştür telefonun şarjını. ayarlar-pil kısmından uygulamaları optimize edebilir veya greenfy gibi programlarla arka planda çalışan uygulamaları kapatabilirsin.

Yok hocam, zaten greenfy var, hepsi uykuda. Bilmiyorum niye böyle oldu. Sabahtan beri gayet iyi gidiyor. Şuan şarj %80. Ne oldu anlamadım.

• Beyler beni yönlendirin 1050-1200 tl arası bir edge de ben alayım artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mwwo3.3 -- 2 Eylül 2016; 17:07:13 >
  • Beyler an itibari ile guncelleme indiriyor telefon. Son guncellemeden haberi olan yukleyen varmi ?

• Arkadaslar acil yardim lutfen. Nite edge telefonum bir sure once takilip kapanmaya başladı. Daha sonra bu durum siklasti ve acikirken root olarak ya açıldı yada ben pilini cikarip takip resetledikten sonra aciliiyordu. Simdi ise telefon hic acilmiyo. Power+ses acma kapama tus kombinasyonu da ise yaramiyo ne yapabilirim. Servis e gitsin istemiuorum uzun bir sure gelmiyo. Bu olay inanilmaz soguttu bu markadan beni ki herkeze ovurek anlatiyordum bilen varsa yardimci olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: kenlook

Arkadaslar acil yardim lutfen. Nite edge telefonum bir sure once takilip kapanmaya başladı. Daha sonra bu durum siklasti ve acikirken root olarak ya açıldı yada ben pilini cikarip takip resetledikten sonra aciliiyordu. Simdi ise telefon hic acilmiyo. Power+ses acma kapama tus kombinasyonu da ise yaramiyo ne yapabilirim. Servis e gitsin istemiuorum uzun bir sure gelmiyo. Bu olay inanilmaz soguttu bu markadan beni ki herkeze ovurek anlatiyordum bilen varsa yardimci olursa sevinirim

Bataryanızda bir sorun olması ihtimali yüksek. İmkanınız varsa bi telefoncuya gidip deneyebileceğiniz bir batarya takıp deneyin. Eğer hala sorun devam ediyorsa garantisi varmış mecbur yollayacaksınız.
    Acaba güncelleştirme filan yaparken şarj bitti ondan mı oldu diyecem tabi siz nasıl olduğunu daha iyi bilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ctunc66

quote:

Arkadaslar acil yardim lutfen. Nite edge telefonum bir sure once takilip kapanmaya başladı. Daha sonra bu durum siklasti ve acikirken root olarak ya açıldı yada ben pilini cikarip takip resetledikten sonra aciliiyordu. Simdi ise telefon hic acilmiyo. Power+ses acma kapama tus kombinasyonu da ise yaramiyo ne yapabilirim. Servis e gitsin istemiuorum uzun bir sure gelmiyo. Bu olay inanilmaz soguttu bu markadan beni ki herkeze ovurek anlatiyordum bilen varsa yardimci olursa sevinirim

Bataryanızda bir sorun olması ihtimali yüksek. İmkanınız varsa bi telefoncuya gidip deneyebileceğiniz bir batarya takıp deneyin. Eğer hala sorun devam ediyorsa garantisi varmış mecbur yollayacaksınız.
    Acaba güncelleştirme filan yaparken şarj bitti ondan mı oldu diyecem tabi siz nasıl olduğunu daha iyi bilirsiniz.

Bataryayi olcturdum nirmal gozukuyo. 6.0.1 guncellesturmesinide yaklasik 1 ay once yapmistim ve telefon cok daha iyi olmustu. Hicbir tus kombinasyonu calismiyo çıldırcam o derece. Tesekkur ederim ilginiz icin servis yolu gozukuyo bana

• Note 4'un bataryasi note edge uyarmi

• Uymaz

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

Uymaz

Telefon arizalida sadece denemek icin pilden mi kaynaklaniyo diye teşekkür ederim

• quote:

Note 4'un bataryasi note edge uyarmi

Boyut olarak uyuyorsa yerleştirip deneyebilirsin. Ama kapasite farklı belki tasarımda farklı olabilir. Tam oturmayabilir. Sadece deneme amaçlı takacaksan elinde varsa note4 bataryası deneyebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.