Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.131
Cevap
25
Favori
99.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tavsiye ettiğiniz hızlı şarj eden powerbank tavsiyeniz var mıdır?
  • ctunc66 C kullanıcısına yanıt
    HP NOTEBOOK
    HP Pavilion G6-1217st İ5-2430 6GB 750GB HDD Win7 15.6"
    Orijinal Windows 7 Home Premium ve/veya başka işletim sistemleri içerir

En yeni işlemciler ve mükemmel verimlilik ile performans artışı elde edin

Tasarım, performans, hareketlilik ve verimliliğin kusursuz dengesi. En yeni Intel ve AMD işlemcileri ve ayrı grafik kartı, ihtiyacınız olan sosyal ağ bağlantısına ve çoklu ortam özelliklerine sahip eksiksiz bir PC performansı sunar.

İletişim halinde olmak çok kolay! Web'e bağlanarak fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşın.

Kimseyle bağlantınızın kopmadığından emin olun!

Aileniz ve arkadaşlarınızla bağlantıda kalmak için tümleşik web kamerasını ve dijital mikrofonu kullanın, web'e bağlanarak fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşın; tek dokunuşla eylem tuşları ve yandan erişimli G/Ç bağlantı noktaları ile hepsi daha da kolaylaştırıldı.

En iyi işitsel ve görsel deneyimi arkadaşlarınızla paylaşın.

Mükemmel bir ses deneyiminin keyfini sürün! HP Pavilion g6, Altec Lansing hoparlörler ve SRS Premium Audio özelliği sayesinde inanılmaz işitsel ve görsel Doygunluk sunar. Filmleri ve fotoğrafları 39,6 cm (15,6 inç) HD BrightView bir ekranda görüntüleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Hayatınızı renklendirin; tarzınıza uygun olan bir renk vardır.

HP Pavilion g6, herkesin kişisel tarzına uygun olanı bulabileceği birçok renk seçeneğiyle gelir.

Renk paletinden bir seçim yapın ve parlak kaplamasıyla hayatınıza ışık saçışını izleyin.

Günlük hayatınız için gerekli olan tüm özellikleri içerir ve kullanımı oldukça basittir.

İhtiyaç duyduğunuz her şey bu kompakt, güvenilir, iyi tasarlanmış dizüstü bilgisayarda.

HP Pavilion g6, web'de gezinebileceğiniz, günlük işleri yönetebileceğiniz, müzik dinleyebileceğiniz ve tüm bunları uygun bir fiyata elde edebileceğiniz anlamına gelir.

Sistem özellikleri

İşletim Sistemi

Orijinal Windows® 7 Home Basic 64

İşlemci

Intel® Core� i5-2430M (2,4 GHz 3 MB L3 önbellek )

Yonga kümesi

Intel HM65 Express

Bellek

Bellek, standart

6 GB DDR3

Bellek düzeni

(1 x 2 GB, 1 x 4 GB)

Bellek, maksimum

6 GB'ye yükseltilebilir DDR3

Bellek yuvaları

2 kullanıcı erişimli

Depolama

Sabit sürücü açıklaması

750 GB SATA (5400 rpm)

Optik Sürücü

Çift Katman Destekli SuperMulti DVD±R/RW

Grafik

Monitör boyutu (diyagonal)

39,6 cm (15,6 inç) Yüksek Çözünürlük lü LED BrightView Ekran

Ekran çözünürlüğü

1366 x 768

Grafik

AMD Radeon HD 6470M (1 GB DDR3 ayrılmış, toplam 3,65 GB'ye kadar)

Genişletme Özellikleri

Bağlantı Noktaları

1 VGA

1 HDMI

1 kulaklık çıkışı

1 mikrofon girişi

3 USB 2.0

1 RJ45

Genişletme yuvaları

Secure Digital kartlar, Multimedia kartları için Çoklu Dijital Ortam Okuyucusu

Çoklu Ortam ve Girdi Aygıtları

Web kamerası

Tümleşik Dijital Mikrofonlu web kamerası (VGA)

Ses özellikleri

Altec Lansing hoparlörler

Girdi aygıtları

İşaret aygıtı

Açma/Kapatma düğmeli, Çoklu Dokunma hareketlerini destekleyen Touchpad

İletişim

Ağ Arabirim i

Tümleşik 10/100 BASE-T Ethernet LAN

Kablosuz

802.11 b/g/n

Bluetooth

Güç ve çalışma gereksinimleri

Güç Kaynağı türü

90 W AC Güç Adaptörü

Pil türü

6 hücreli Lityum İyon (Li-Ion)

Enerji verimliliği

ENERGY STAR® belgeli

EPEAT Silver®

Boyutlar ve ağırlık

Boyutlar (G x D x Y)

37.4 x 24.5 x 3.63 cm

(Boyutlar konfigürasyona göre değişiklik gösterir )

Ağırlık: 2,55 kg'dan başlayan ağrlık

(Ağırlık yapılandırmaya bağlı olarak değişir )

Güvenlik yönetimi

İçindekiler

Garanti 2 yıl hocam özellikleri tam olarak bunlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar temiz sorunsuz garantisi devam eden telefonunuz varsa. ,karşılığında htc Desire 820+ hp pavilion g6 Laptop verilir . PM ile mesajlarınızı bekliyorum

• suuat S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,ben de note edge ailesine yeni katıldım ve telefon bence piyasanın en iyisi. Henüz farkettim bende de sayfayı kaydırırken kendi kendine tıklıyor bazen.Bu sorunla ilgili servise giden oldu mu acaba ne yapılabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizmahmut

Merhabalar,ben de note edge ailesine yeni katıldım ve telefon bence piyasanın en iyisi. Henüz farkettim bende de sayfayı kaydırırken kendi kendine tıklıyor bazen.Bu sorunla ilgili servise giden oldu mu acaba ne yapılabilir?

sizin yaşadığınız gibi bir sorun yaşamadım ben. çok bariz mi oluyor takılma yapıp başka şeylere dokunma işini?
    o sıkıntıyı ben eski motorola atrix telefonumda yaşamıştım o telefonun kronik sorunuydu.
  • ctunc66 C kullanıcısına yanıt
    Yani donma,takılma şeklinde değil,mesela facebookta sayfayı kaydırırken gönderiye tıklıyor,sorun çok yoğun değil yani sürekli bir yerlere tıklama şeklinde değil nadiren yapıyor. Forumda daha önce de bu sorunla karşılaşanlar olmuş ama çözümüne dair bir yorum göremedim.Bir de telefonun ne kadar garantisi kaldığını nasıl öğrenebiliriz fatura elimde yok malesef.
  • azizmahmut kullanıcısına yanıt
    Dokunma hassasiyeti açık mı? Ondan olabilir.

• kOnUrC@N K kullanıcısına yanıt
    Açıktı,kapattım birgün de böyle kullanayım sonucu yazarım.Bu arada Samsung online teknik destek ile görüştüm,buradan garanti sorgulayamıyoruz dedi,servis de fatura isteyebilir eğer faturası kayıpsa telefonu aldığınız yerden tekrar temin edebilirsiniz dedi.Anlaşılan fatura olmasa da olur cinslik çıkarmazlarsa.Kalan garanti süresini öğrenmek için servise gitmek gerekecek anlaşılan.
  • hsyncb15 kullanıcısına yanıt
    romoss 16000 Mah. çok iyi sarj ediyor...neredeyse adaptörden daha hızlı... tek dez avantajı boyutları ve agirligi...

• Arkadaşlar slm... note edge telefonumun kamerasındàn foto çekerken hareketli olan nesneleri bulanık çekiyor... bunu önlemenin bir yolu ayarı veya programi varmı...

• 400mb lik bir güncelleme gelmiş sanırım.. yükleyen var mı acaba ?
  • serkancnr kullanıcısına yanıt
    DonanımSal galiba.

• serkancnr kullanıcısına yanıt
    az ışıklı ortamda enstantaneyi baya düşürmeye çalışıyor bu yüzden sabit tutmak gerekiyor ya da ois i açık tutmak..

onun dışında çekime göre çeşitli modlar var kullanabilirsin galaxy apps den indirebileceklerinde var
  • Hocalar telefon halen alınır mı , dusunuyorumda 1000-1150 tl arası 2. El piyasası . Satmayı düşünen varsa pmde atabilir . İyi geceler

• kOnUrC@N K kullanıcısına yanıt
    Evet dokunma hassasiyetini kapattım ve şükür sorun ortadan kalktı,teşekkür ederim.Bu arada kırılmaz cam araştırması yapıyorum,bir telefoncu pek iyi tutmuyor zamanla kalkıyor dedi,samsung bayiiye gittim orada bulunmuyormuş ama edge modelleri için orijinal olanlar var 100 TL civarı onlardan bulursanız sorun çıkarmaz dedi.Açıkçası telefonu kapaklı kılıfla felan kullanmak istemiyorum,kırılmaz cam alan,kullanan var mı ?
  • mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    Bence esas şimdi alınır,şöyle ki; ben note 4 veya note 5 almayı düşünüyordum.Note 5'de hafıza kartı girişi yok daha da önemlisi batarya çıkmıyor.Bu şu anlama geliyor,malum bataryalar ölmeye başlayınca batarya değiştirmek isterseniz garanti bozulmasın isterseniz servise vereceksiniz ki çekecekleri fiyat belli,telefoncuya verseniz garanti dışı kalacak.Tabii son dönemlerinde elde power bank ile gezmeye başlayacaksınız.Oysa ki batarya çıkan telefonda yedek batarya alır cebe atar gezersiniz.Bu ve daha dayanıksız olduğu için note5'ten vazgeçtim.Note4'ün de tasarımı hoşuma gitmedi ve note edge modelini keşfettim.Bence adı bile almak için yeterli,hem note,hem edge :) hem batarya çıkıyor,hem hafıza kartı girişi var hem de ucuz :)
    Haklısınız hocam ,güvenilir bir satıcı bulursam alacağım inşallah bu modeli .

bende kırılmaz var ama edgeyi kaplamıyor.. edgeyi kaplayanlar var ama zamanla kalkıyor yamuk ekrandan dolayı.. bu yüzden 70tl yi çöpe atmak istemedim..

bu arada 450mb lik güncelleme ile 6.0 jet gibi oldu.. 6.0 ile gelen edge ekran takılması ise baya azalmış.. sırf bu yüzden 5.0 a dönmüştüm ama şimdi kabul edilebilir seviyede.. yeni müzik çalar ise harika :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizmahmut

Evet dokunma hassasiyetini kapattım ve şükür sorun ortadan kalktı,teşekkür ederim.Bu arada kırılmaz cam araştırması yapıyorum,bir telefoncu pek iyi tutmuyor zamanla kalkıyor dedi,samsung bayiiye gittim orada bulunmuyormuş ama edge modelleri için orijinal olanlar var 100 TL civarı onlardan bulursanız sorun çıkarmaz dedi.Açıkçası telefonu kapaklı kılıfla felan kullanmak istemiyorum,kırılmaz cam alan,kullanan var mı ?

Benim 5-10 sayfa geride verdiğim linkte hala duruyor mu bilmiyorum ama edge tam koruyan cam almıştım. Geçenlerde kılıfta var telefon düştü ve o taktığım dış cam sağ köşeden çatladı. Ama hala çok belirgin olmadığı için o çatlakla kullanmaya devam ediyorum. Eğer edge için kılıf kullanıyorsan dikkatli kullanıyorsan ekran koruyucu cama gerek yok. Ama dikkatsiz kullanıyorsan ve eğer kılıfta kullanmıyorsan ben 40-50 lira civarına almıştım çok orjinal bişeye benzemiyordu ama sıkıntısız kullandım. sol orta noktaya yakın bi yerde hafif kalkma var ama beni rahatsız etmiyor. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.