Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.131
Cevap
25
Favori
99.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: khanstern

Hocam yeni gördüm kusura bakmayın, o kadar çok konuya yazmışım ki baya altlara inmiş.

Deji batarya kullandım, simex kullandım 2 side 5krş etmez, 3-4 ay sonra pert oluyorlar.

Telefonun hala gideri varsa KVK , Destekbilişim , Genpa gibi servis firmalarından 1 adet almanızı öneririm.

Fiyatı en son 150TL'di NFC li olduğu için. Değer mi bence değer çünkü şu devirde 2K ekranlı, 4K video çeken kamerası şimdiki A50 ye bile bin basan bir cihaz.
    Rica ederim hocam.

Maalesef Deji aldık. Artık 3 4 aylık süreçte bakalım neler olacak. Şimdilik idare etsin yeterli diyelim.

Bir de fabrika ayarlarına döndürdüm daha iyi oldu :)

2K ekranı olmaz olsun :) zaten o olmasa belki şarjı çok daha iyi gidecek.

Teşekkürler.

• Dun samsung yetkili servisi kadikoy destek bilisimden 100tl ye batarya aldim cihaz bir 5 sene daha gitmeye hazir artik

Anneme m20 aldiktan sonra bosta kaldi, note edge simdiki a m s ve note serilerinden bile çok öte bir cihaz oldugu icin 600 700 e satmak akil kari degil yedek cihaz olarak tutmaya karar verdim

Ilk yamuk ekranli cihaz olarak muzeye bagislarim 20 30 sene sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 aydır yazan olmamış :) Annemin kullandığı telefonda arızalar çıkmaya başladı. Önce ekranında çizikler oluştu sonra şarj olmamaya başladı.

Bir adet şarj soketi aldım ancak orijinal olmadığını biliyordum ama bazı sıkıntılar çıkarttı. Şarj oluyor ama bir bağlantı yapılamıyor o yüzden home tuşu çalışmıyor. Bir de bilgisayara bağlandığında data aktarımı olmuyor. Muhtemelen hızlı şarj da olmuyor onu tam test edemedim.

Ekranı zaten pahalı onu alıp takamam da şu home tuş bağlantısı olsaydı iyi olacaktı. İkinci ellere baktım çok emin olamadım.

Bu soketi nereden bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 18 Eylül 2020; 17:14:49 >
  • https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/ally-samsung-galaxy-note-4-edge-n915-icin-sarj-soket-mikrofon-filmi-rz_pdp_484768816

Şu şarj soketini aldım ancak home tuşu çalışmıyor çünkü bir bağlantısı yapılamıyor. İade etmek de istemedim şu an Annem şarj için kullanıyor home tuşu olmadan. Aslında Redmi Note 9s yada Pro falan almayı düşünüyordum ancak kamera tozlanması ve yazılım sıkıntıları yüzünden biraz tereddüt yaşıyorum. Redmi Note 9 pro, P40 Lite ve Samsung M31 arasında gidip geliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 18 Eylül 2020; 17:24:35 >

• Neyse şarj soketini hallettik. Bir süre iyi gidiyordu derken bu sefer dokunmatik çalışmamaya başladı. :) Neyse ki kalemi varmış. Artık parmak olarak kalemi kullanıyoruz :)) Bu ekranların 2 dokunmatik özelliği varmış demek ki. Biri parmakla diğeri kalemle.

Dokunmatiği resetlemek için şu numaralar giriliyormuş *#2663# ancak bunu girince Devicestring durduruldu yazıyor. Sorun yüksek ihtimal donanımdan kaynaklı ancak dokunmatiği resetlesek acaba düzelir miydi diye düşündüm.

• samsung note google play hizmetleri hata verıyor telefon sıfır format attıgım halde :) samsung tlf bırsey yapmıs guncellesemde format atsamda aynı

• Vay be konu up olunca şaşırdım, benim note edge telefonluk görevinden emekli oldu şu an evdeki televizyonun kumandası bozulduğu için kumanda niyetine kullanıyoruz  

• ben ılk cıktıgında bır maas parayla almıstım hala kullanıyorum oyun oynamadıgım ıcın sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaYTo -- 17 Aralık 2021; 9:39:57 >
  • HaYTo kullanıcısına yanıt

Aynen hocam benim cihazda öyle 1 tane çizik bulamazsın, pili de çok iyi gidiyor (orijinal almıştım nfcli), full kutu hiçbir seyi açılmamış tam koleksiyonluk ama tv nin kumandası bozulunca mecburen oraya kaydırdık

• Konuyu uplayalim :)
    MMC lehim hatası kronik bir sorun olduğu için benimde başıma geldi ve 4 yıl önce kaldırmıştım, arasına kağıt sıkışmıştım bir sekilde açılıyordu, neyse 4 yıl sonra bi baktım bu telefonu atmanisim tekrar açayım dedim açılmıyor, anılarım canlandı çok severdim bu telefonu,

• benimki hala duruyor canavar gibi takılıyorum var be

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.