Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.131
Cevap
25
Favori
99.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 3 le kiyasliyoruz iki telefonu da aynı şekilde aynı programlarla kullanıyoruz heralde. Çift batarya kullandığım için batarya tartışmasına girmem ama edge de kasma donma yok diyen adam ya başka telefon kullanmamistir ya da S3 mini tarzı bi telefon kullanmıştır ya da fanboydur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnarchistDeist -- 29 Mart 2016; 11:56:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnarchistDeist kullanıcısına yanıt
    Ben sana kullandığım telefonları yazayım, n7000 yani note 1 sonra 2 sonra 3ama bendeki n9005 versiyonuydu ve en son edge aldım.. n9005 ile n915 arasındaki batarya performansı tamamen aynı benim kullanımımda... haa özellikleri birbirine benzediği için olabilir.. misal sizin kıyasladığınız model n900q.. 4k yok, 4g yok, ekran 1080p ve 4+4 biglittle duruma göre 11.3 - 1.9 arasında çalışan işlemci var..

daha buradan konu hakkında bilgisiz olduğunuz meydana çıkıyor..edgede özellikler daha yüksek..bundan sebep yine bataryayı iyi kullanıyor..

kasma konusunda ise ben hala sizin kullandığınız programlara bağlıyorum.. evde 2 note edge var.. gözüme mi inanayım size mi ? Ek olarak güncellemelri yapıyor musunuz, cihazı nasıl kullanıyorsunuz bilmiyorum bilmekte istemiyorum çünkü beni ilgilendirmez nasıl kullandığınız.. ama insan biraz da suçu kendinde aramalı diye düşünüyorum..

aşağıdaki fotoğrafta evde 2 adet edge olduğunun kanıtıdır. boş beleş bilmişlik taslayan elemanlarla karıştırmamanızı ivedi olarak rica ediyorum. zira fanboy diyip s3 mini kullanan kardeşlerimizi küçümsemeniz hiç hoş değil. karşınızda bir bilgisayar olabilir ama onunla iletişim kurmadığınızı kablonun ucunda bir insan olduğunu hatırlatmak isterim.

Bu mesaja eklenen görseller:

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★

Edit: Alıntı eklendi-------
    Note 3 le kiyasliyoruz iki telefonu da aynı şekilde aynı programlarla kullanıyoruz heralde. Çift batarya kullandığım için batarya tartışmasına girmem ama edge de kasma donma yok diyen adam ya başka telefon kullanmamistir ya da S3 mini tarzı bi telefon kullanmıştır ya da fanboydur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnarchistDeist -- 29 Mart 2016; 11:56:11 >
    -----------

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 29 Mart 2016; 15:39:26 >

• İyi de siz akıllı telefonun nimetlerinden faydalanmıyorsunuz ki? Sosyal medya uygulamarından gelen bildirimleri, email senkranizasyonunu, gerektiğinde harita uygulaması için GPS' i açın sonra 6 saat ekran süresi alın telefonumu servise vereceğim şarj sorunundan dolayı. Smart managerdan ben de optimizasyon yaptım tüm uygulamaları (mesajlaşma ve sosyal medya hariç) ekran parlaklığı da otomatik ve yarıda, maksimum 4 saat ekran süresi alıyorum ki bu da sabah 9 gibi şarjdan çektiğimi düşünürsek öğleden sonra gün içinde bitmesi demek. Yani bu cihazın batarya performansı vasatın altındadır. İki tane uygulama ile 6 saat ekran süresi alınca şarj sorunu yok diyemezsiniz.
    Edit: Kılıflarınızı çok beğendim maşallah. Linkleri var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EniqmaticTr -- 29 Mart 2016; 18:21:06 >
  • EniqmaticTr kullanıcısına yanıt
    daha nasıl faydalanayım sınırları olan bir şey hatta bataryayı daha fazla yoran fotoğraf çekme işlemlerinde de kullanıyorum ve benim ekran parlaklığım her zaman en yukarıda sadece kör karanlıkta kısıyorum en aşağa.. buna laf ediyorsanız sizlerin elinde iphone saat içinde battery low diyecek hele s6 edgede falan 4 saati göre öpüp başına koyuyor..bence hiç kasmadan 4 saat kasarsak 6 saat ekran süresi hiç azımsanacak süreler değil....

teşekkür ederim

soldakinin kılıfı

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-note-4-edge-kilif-dual-hybrid-armor-P69179751

sağdakinin kılıfı

http://www.hepsiburada.com/rearth-ringke-flex-galaxy-note-edge-seffaf-kilif-pm-telkilrearthsedges

• Teşekkür ederim Sağdakinin kılıfı daha kibar gibi. Ondan alacağım bir ara
  • Sabah sinirliydim biraz. Sana da samsung babanın şirketi mi niye bu kadar savunuyorsun şeklinde bir yazı yazmıştım, sonra aşırı tepki verdim galiba diyerek sildim. keşke silmeseymişim, daha fazlasını hak etmişsin sen.

1. Görgüsüz gibi telefonların fotoğrafını buraya atmaya gerek yoktu. Ben kimseye telefonu kullanmadığı halde savunuyor demedim. Telefona çok dandik bir telefondan geçtiği için telefon ona süper geliyordur demek istedim.
    2. Özellikleri telefona ağır geliyorsa, işlemcisi kaldıramıyorsa, performansını etkiliyorsa telefonun o özellikleri koymayacak o zaman arkadaş bu kadar basit. Bu benim sorunum değil.
    3. Kasma konusunu kullandığım programlara bağla aferin çok zekisin, önceki sayfalara bi dön bak söylediğim şeylerin aynısını söyleyen o kadar çok insan var ki. hepimiz telefon kullanmayı bilmiyoruz bi sen biliyorsun.
    4. S3 kullanan kardeşlerimiz falan diyerek dramatize etmişsin olayı nasıl saçmaladığının farkında mısın ? en ufak bir küçümseme cümlesi var mı orda ? nerden anladın küçümsediğimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AnarchistDeist

Sabah sinirliydim biraz. Sana da samsung babanın şirketi mi niye bu kadar savunuyorsun şeklinde bir yazı yazmıştım, sonra aşırı tepki verdim galiba diyerek sildim. keşke silmeseymişim, daha fazlasını hak etmişsin sen.

1. Görgüsüz gibi telefonların fotoğrafını buraya atmaya gerek yoktu. Ben kimseye telefonu kullanmadığı halde savunuyor demedim. Telefona çok dandik bir telefondan geçtiği için telefon ona süper geliyordur demek istedim.
    2. Özellikleri telefona ağır geliyorsa, işlemcisi kaldıramıyorsa, performansını etkiliyorsa telefonun o özellikleri koymayacak o zaman arkadaş bu kadar basit. Bu benim sorunum değil.
    3. Kasma konusunu kullandığım programlara bağla aferin çok zekisin, önceki sayfalara bi dön bak söylediğim şeylerin aynısını söyleyen o kadar çok insan var ki. hepimiz telefon kullanmayı bilmiyoruz bi sen biliyorsun.
    4. S3 kullanan kardeşlerimiz falan diyerek dramatize etmişsin olayı nasıl saçmaladığının farkında mısın ? en ufak bir küçümseme cümlesi var mı orda ? nerden anladın küçümsediğimi ?

Hahahah bunları yazmana sevindim.. Biz senin gibi vakalara psikopatoloji de "yansitma" yapan diyoruz..

Sana kibir ve o muhtesem egonla hayatta basarisizliklar diliyorum 😊 Bunlarda seni son kez kaale alip yazdigim seyler nokta

• ilk mesajını editlemeseydin keşke. acıyorum senin gibilere. kendi özelliklerini bana yamamaya çalışmıssın.
  • Şeffaf olan kılıfın piyasada satılan 10-15 tl lik diğer şeffaf kılıflardan farkı nedir? Almaya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzm

Şeffaf olan kılıfın piyasada satılan 10-15 tl lik diğer şeffaf kılıflardan farkı nedir? Almaya değer mi?

Bir kere çin malı değil ve plastiği kokmuyor.. cihaz ile birebir uyumlu, samsungun orijinal protective cover kılıfları gibi hatta belki de samsung yaptırmıştır bilmiyorum made in korea..

soldaki tell içinde bu kılıftan alacaktım ancak piyasada kalmamıştı tedarikçiyi aradım ne zaman geleceği belli değil bu yüzden amazondan sipariş verecektim onda da provizyona takıldık iptal ettim askeri kılıfı aldım

kargo dahil 50tl yi geçmiyor;

http://www.amazon.com/Galaxy-Note-Edge-Case-Flexible/dp/B00PG7ITIC

• karsala kullanıcısına yanıt
    Burada daha ucuz. Ben buradan aldım. 2 günde geldi. Gold olanını aldım. Şuan onu kullanıyorum. Koruma olarak 10 numara, estetik olarak da öyle ama kalınlaşıyor cihaz haliyle. Ama tavsiye ederim.
    Eyvallah kardeş,orjinal verus değil mi ? benim cihaz siyah, gold nasıl olur.goldun rengi nasıl yani çok sarı gibi değildir umarım.foto atabilirsen sevinirim....
  • karsala kullanıcısına yanıt
    Evet orjinal. Sapsarı değil bildiğin altın sarısı. Benim cihazımda siyah. Yakışıyor göze hoş geliyor. Siyahla arasında kaldım bende. Ama siyah alırsam cihazı göstermez diye düşündüm gold rengi aldım. Pişman değilim. Fotoğraf atamam başka cihazım yok.

Aynı fikirdeyim,bence de gold...Çok teşekkürler...
    Çözüm bulabildiniz mi?
  • ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    Hangi soruna?

quote:

Orijinalden alıntı: EniqmaticTr

Samsung' un kendi browserına güncelleme gelmiş. Google Play üzerinden güncelleniyor. Çok daha kullanışlı olmuş. Oldukça hızlı ve şarj bakımından da olumlu not aldı benden. Fakat Chrome veya diğer tarayıcılar üzerindeki yer imlerimi bu tarayıcıya aktaramadım bir türlü. Bir yolunu bilen var mı? Önceki sürümde Firefox hesabı ile oturum açınca eşitleniyordu yer imleri. Bu sürümde gitmiş bu özellik.
  • ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    Maalesef bulamadım. Çok saçma bir iş yapmışlar. İnsan oraya dışardan yer imlerimi aktar diye bir seçenek falan koyar.
  • 6.0 beklemekten ciğerim soldu. Samsungun güncelleme politikasından nefret ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.