Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.132
Cevap
25
Favori
99.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarj %5 veya %3'e düşünce telefon kapanıyor. %1 %2 gibi batarya değerlerini hiç görmüyorum.

Sizlerde durum nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

Şarj %5 veya %3'e düşünce telefon kapanıyor. %1 %2 gibi batarya değerlerini hiç görmüyorum.

Sizlerde durum nasıl?

Bendede sanırım güncelleme sonrası oldu bu sorun. %20den aniden kullanmadan %1e düştü ve %1de yaklaşık 40 dakika oyun oynadım öyle kapandı. Sonrada sizinki gibi %15lerde 20lerde seri bitiyor ve %5 %3 gibi kapatıyor kendini. Çözüm bilen varmı? Fabrika ayarlarına dönmek ve wipe cache vs. Yapamıcam internetim kısıtlı şuan. Belki bu çözüm olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasmadan kullanımda normal değerlerim.
     ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan3535 -- 5 Nisan 2016; 8:49:11 >
  • ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    bence güzel zaten facebook uygulaması başlı başına battery killer
  • Android M güncellemesi ne zaman gelecek ?
  • Feysbuk lite versiyonu kurup denemiştim bi ara ama görsel açıdan alışamadım. İlave olarak feysbuk optimizasyon ayarlarında görünmüyor.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan3535 -- 5 Nisan 2016; 12:07:20 >
  • ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    aynen bende o yüzden devre dışı bıraktım yeni browser da bildirim özelliği var.. bence facebook uygulaması gereksiz..
  • iyi akşamlar arkadaşlar
    edge ekranının korunması için ekran koruyucu almak istiyorum.
    karar veremedim. kullandığınız ekran koruyucular hakkında
    yardıma ihtiyacım var.ekran hassasiyetini çok etkiler mi ekran koruyucu

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-note-edge-kavisli-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P103658034

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/microsonic-samsung-galaxy-note-edge-3d-kavisli-temperli-cam-ekran-P92722928

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/galaxy-note-edge-ekran-koruyucu-kaviz-kismi-dahil-P47188769

aralarındaki fark ne hangisini tavsiye edersiniz.
  • Arkadaşlar kalem takılıyken cihazı kullanırken kalem çıkarıldı yazıyor. Sebebi nedir bu sorunu yaşayan oldumu?

Servisten değişim kararı alan oldumu daha önce?

• aliak81.81 A kullanıcısına yanıt
    Bence almayın. Ben aldım kırılmaz ekran koruyucu olanlardan. Dokunmatik performansı iyice gitti. Hiç tavsiye etmiyorum. Yarı yarıya düşüyor dokunmatik hasssasiyeti.2 gün dayanabildim. 3. gün çıkarttım kenarda duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: EniqmaticTr

Bence almayın. Ben aldım kırılmaz ekran koruyucu olanlardan. Dokunmatik performansı iyice gitti. Hiç tavsiye etmiyorum. Yarı yarıya düşüyor dokunmatik hasssasiyeti.2 gün dayanabildim. 3. gün çıkarttım kenarda duruyor.

telefon elimden geçen düştü. kılıfın kenarlığı kırıldı ama telefona bir şey olmadı.
    ekran koruyucu yerine sağlam bir kılıf mı almalıyım.
    edge ekranını nasıl iyi koruyabilirim.
    siz hangi kılıfı kullanıyorsunuz.
  • aliak81.81 A kullanıcısına yanıt
    Edge ekranını en iyi düşürmeyerek koruyabilirsiniz. Onun haricinde şeffaf jelatinler var Edge ekranını da kaplayan. Tavsiye ederim. Hem ucuz hemde dokunmatik hassasiyetini azaltmıyor. Bende şuan Verus un kılıfı var. Yukarıda linkini paylaşmıştım. Gayet güzel koruyor memnunum. Fakat ne kadar kılıf kullansam da dış çerçevede parlak kısımda çizikler oluştu. Nedenini anlayamadım. Zımparalayasım var tamamen gitsin o kısım diye ama tutuyorum kendimi.

• Marshmallow gelmiş deneyen oldu mu?
    edit: rusya sürüm kullanıyorum, geçtim, genel anlamda memnun kaldım telefon serileşti ancak edge panelin tepkisini beğenmedim sürekli bir takılıyor hissi yaratıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oLgan -- 7 Nisan 2016; 22:46:50 >
  • Wifi bağlanmada sorun yaşıyorum bağlanıyor fakat performans çok düşük . Çözümü nedir

• oLgan kullanıcısına yanıt
    Ne gibi değişiklikler var hocam
    Edge ekranı, bildirim panali, kalem fonksiyonları, şarj süresi Vs.

Ben de Rusya sürümündeyim. Bana da geldi. Değişiklikler neler acaba? Ekstra bir özellik geldi mi? Geçmemizi tavsiye eder misin? Özellikle pil konusu ne alemde?
  • Geçiş animasyonları, ikonlar değişmiş. Yazılım güncelleme ekranı değişmiş, yazılım güncellemeyle alakalı daha fazla ayar gelmiş. Kalem fonksiyonları ve ikonlarında iyileştirmeler var yine. Bildirim panelinde değişiklik yok. Telefon daha serileşti gibi geldi bana, dokunmatik takılması da yaşamadıım hiç önceden yaşıyordum yine rusya sürümde. Başka über bir değişiklik göremedim changelog okumadığım için detaylı incelemedim ama kullanıcıya hissettirilen değişiklik bunlarla sınırlı gibi.

Bahsettiğim gibi edge ekranının geçiş animasyonunu beğenmedim takılıyor hissi yaratııyor. Pil konusunda net birşey söyleyemiyorum malesef ölçebilecek ortam oluşmadı ancak biraz fazla yemeye başladı gibi, ram kullanımı da artmış durumda.

Yinede geçmenizi tavsiye ederim. 6.0.1 olarak gelmiş güncelleme.

Akşam daha detaylı test yaparım varsa istediğiniz özel birşey ekran görüntüleriyle beraber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oLgan -- 8 Nisan 2016; 10:09:13 >
    Menülerin ekran görüntülerini paylaşırsanız sevinirim müsait olduğunuzda.
  • Alabildiğim ekranlar bu şekilde özel olarak bir menü varsa oradan da çekebilirim iş yerinde olduğum için detaylı her yeri çekemedim.

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oLgan -- 8 Nisan 2016; 11:58:17 >
  • Normal romlara da geldimi M güncellemesi
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.