Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
2.122
Cevap
30
Favori
89.373
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5888 Mesaj

Ses gelmiyor :)

Yalniz su asus klavyesini anlamadim..samsungun ki daha iyi..kuruluyorsa da play storeda vardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    metintekin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu pdateknoloji den kilif alacaktim tükenmiş suan orjinal kilif ile kullaniyorum ama yedek olsun diye alayim dedim bitmiş. Ne kadar sıklıkla stoğa geliyor bilginiz var mi?

Ayrıca note edge alacaklara tavsiyem hiç düşünmeden alin derim. Performans ve kamera anlaminda note 3 ile kiyaslanamaz bence.

|
    |
    hepsiburadada 1669 tl fiyat nasıl değermi note edge için....

Note 3 için bahsettim. 5 sürümünün üzerine direk Odin ile 4.4 sürümünü kurdum. Herhangi bir IMEI kaybı olmadan cihazımı kullanmaya devam ettim.
    |
    |
    khytr89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: karsala

quote:

Orijinalden alıntı: karsala

Note Edge için kesinlikle değer.

|
    |

Devre dışı bıraktığım uygulamalar.

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan3535 -- 21 Mart 2016; 9:54:51 >
    |
    |
    blacksss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ((( DH İZMİR GRUBU ))) ** --Wir Leben Autos-- Club Astra** /// 2008 OPEL ASTRA H NB 1.3 CDTI Enjoy_Sp Metro Mavi_Yağmur/Far Sensörü, Kararan Ayna, CID Ekran ve Elektrikli Katlanır Ayna + UHP Bluetooth+CDC40 Opera+ESP.->...Yenilenebilir Enerji Kaynak. Destek. Kulübü.

• Binbaşı
    1345 Mesaj

Teşekkür ederim hocam

|
    |
    ilhan3535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

Orijinalden alıntı: guren197228

Rusya roomunun Türkiye roomuna göre bi artısı varmı

Var hocam, kızlar teklif ediyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

Orijinalden alıntı: guren197228

Rusya roomunun Türkiye roomuna göre bi artısı varmı

Var hocam, kızlar teklif ediyor.

|
    |

• Yüzbaşı
    888 Mesaj
    Samsung' un kendi browserına güncelleme gelmiş. Google Play üzerinden güncelleniyor. Çok daha kullanışlı olmuş. Oldukça hızlı ve şarj bakımından da olumlu not aldı benden. Fakat Chrome veya diğer tarayıcılar üzerindeki yer imlerimi bu tarayıcıya aktaramadım bir türlü. Bir yolunu bilen var mı? Önceki sürümde Firefox hesabı ile oturum açınca eşitleniyordu yer imleri. Bu sürümde gitmiş bu özellik.

Fm radyo yokmu beyler cihazda

Bugün 70 mb civarında güncelleme geldi 5.1.1 için. Anladığım kadarıyla biz 6.0 alana kadar daha epeyce beklemek durumunda kalacağız. Bilmeyenler için; güncellemeleri ve eski sürümleri ilgili bağlantılardan da takip edebilirsiniz.
    http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N915F/TUR/
    http://samsung-updates.com/device/?id=SM-N915F
    |
    |

• Onbaşı
    30 Mesaj

Maalesef yok.
    |
    |
    metintekin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: -O-N-U-R-

Arkadaslar bu telefonda sebeke uzerinden yani internet kullanmadan goruntulu gorusme ozelligi varmi ?
    quote:

Orijinalden alıntı: -O-N-U-R-

Arkadaslar bu telefonda sebeke uzerinden yani internet kullanmadan goruntulu gorusme ozelligi varmi ?

Var hocam.
    |
    |
    Slm,kilit ekranını yukarı kaydırıp açtığımda çok hızlı ve anlık yani bir saniyelik süre içinde, bildirim paneli kısmından siyah bir çizgi gelip gidiyor....Herkeste mi böyle yoksa bu durum normal mi...şimdiden teşekkürler...(NOTE EDGE)
    |
    |
    Telefonu 5 ay önce aldım 5 aydır yoğun olarak kullanıyorum. Note 3 ten geçmiştim. İlk aldığımda telefonun note 3 ten yavaş olduğunu söylemiştim burda önceki yorumlara bakabilirsiniz. Hatta bir çok benzer yorum vardı. Şimdi tekrar note 3 e geçtim ve aman tanrım didim. 5 aydır o yavaşlığa kasmaya alışmışım note 3 ilaç gibi geldi. NOTE 3 BU TELEFONDAN HIZLIDIR aksini iddaa eden varsa gelsin yanıma kanıtlayayım. Ama yazılımdan kaynaklıdır kasmalar - yavaşlık ama işlemciden bilemem. Bariz bir hız farkı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnarchistDeist -- 28 Mart 2016; 10:15:18 >

Kesinlikle katılıyorum. Ben de Note 3' den geçtim bu cihaza. Pişman oldum verdiğim paraya. Keşke Note 3 cihazımda kalsaydım. Şarj ve serilik bakımından yerlerde bu cihaz. İnşallah iyi bir 6.0 güncellemesi ile şarj olmasa bile yazılımı daha seri bir hale gelir.
    |
    |
    AnarchistDeist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çift batarya kullandığım için sarj hiç önemli değil ama 6.0 ile duzelmezse yani yazılımsal değilse sorun telefonu satarim.

|
    |
    EniqmaticTr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bataryaya ve yazılıma laf etmeden önce bir kullandığınız programları gözden geçirmeyi deneseniz ? Kardeşimde de bende de note edge var.. o günde 2 kere şarja takıyor ben 2 günde 1.. o alıyor 3 saat ekran açık süresi ben alıyorum 6 saat..

ama adamda facebook,swarm,instagram,badoo ve daha adı aklıma gelmeyen envai çeşit program var.. smart manager ile ben bunlara bir optimizasyon çektim şimdi 4 - 4.30 u görüyormuş.. bende whatsapp var 2 adet oyunum mevcut.. müzik çok dinliyorum..
Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.