DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MaDLoCK, ekurak, mozmozmoz, erdoman, AsKaRoGLu Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı  ( 4 Mobil Cihaz  )
18.503
Cevap
292
Favori
825.065
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      555 Mesaj
      11 Nisan 2018 16:46:43
      Instagrama portre modu gelmiş. 😂
      Hem ön hem arka kameraya.
      |
      |

• Teğmen
      114 Mesaj
      11 Nisan 2018 18:16:04

Öncelikle geçmiş olsun,

Sigorta tazminat davaları ile ilgilenen bir avukatım. Kazada kusurlu olan tarafın trafik sigortasından yahut kaskosundan zararınızı talep etmeniz mümkün. İletişime geçmenizi rica ederim.

İyi günler.
      |
      |
      sinyortr1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Asus X550JK XO012D Kullanıcılar Platformu
      15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | 500 GB 5400 RPM HDD | 8 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera | "Windows 8.1 Pro UEFI"
    • Teğmen
      114 Mesaj
      11 Nisan 2018 18:22:27
      Arkadaşlar note 8 n9500 alarak aranıza katıldım. Lakin android 8 sürümü gelmedi. Bu cihazlara ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

Asus X550JK XO012D Kullanıcılar Platformu
      15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | 500 GB 5400 RPM HDD | 8 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera | "Windows 8.1 Pro UEFI"
    • Yüzbaşı
      757 Mesaj
      11 Nisan 2018 19:12:54

Yaklaşık bir ya da bir buçuk ay kadar daha bekleyeceğiz gibi. Yani nisan sonu ya da Mayıs sonu gibi güncellemenin verileceğini düşünüyorum.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      hsnygtclk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      3566 Mesaj
      11 Nisan 2018 19:46:38
      Arkadaşlar telefonu aldım bugün, şuanda %53 şarjı var satıcı bitrne kadar kullan sonra şarja tak dolsun dedi. Buraya kadar sıkıntı var mı ? :)
      Ve başka yapmam gereken şeyler var mı acaba ? Note 5 ten geçiyorum bu telefona ama farklı geldi sanki :)
      |
      |

Psn: CanaWAR_
    • Yüzbaşı
      457 Mesaj
      11 Nisan 2018 20:59:26
      Bataryadan dolayı sanırsam s9+'a geçeceğim, arkadaş aldı hemen hemen aynı şeyleri yapıyoruz gün içinde hatta o benden bir artı olarak oyunda oynuyor yinede benim note 8'den fazla gidiyor bataryası.Siz ne düşünüyorsunuz batarya konusunda.

• Yarbay
      3192 Mesaj
      11 Nisan 2018 21:02:11
      quote:

Orijinalden alıntı: dextare

Bataryadan dolayı sanırsam s9+'a geçeceğim, arkadaş aldı hemen hemen aynı şeyleri yapıyoruz gün içinde hatta o benden bir artı olarak oyunda oynuyor yinede benim note 8'den fazla gidiyor bataryası.Siz ne düşünüyorsunuz batarya konusunda.
      Hocam peki kamera ve genel kullanımda bir fark hissetiniz mi?
      |
      |

• Yüzbaşı
      526 Mesaj
      11 Nisan 2018 21:08:12

3300 garantisiz alq

|
      |
      DearPassenger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      17 Mesaj
      11 Nisan 2018 21:12:38

3300 garantisiz mi&#128514; bari ithalatçı deseydin. Garantisiz tele o kadarmı verilir.

|
      |
      m_carleone82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      11 Nisan 2018 21:16:02
      Herkese merhaba Oreo güncellemesinden sonra Niye 8 cihazımda Galaxy Apps'te uygulamalarımı güncelleyemiyorum. Hata ile karşılaşıyorum

|
      |
    • Yüzbaşı
      526 Mesaj
      11 Nisan 2018 21:21:22
      Root lu cihaz için.. secure folder yerine bir uygulama onerirmisiniz...

|
      |
    • Yarbay
      2305 Mesaj
      11 Nisan 2018 21:30:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

Yaklaşık bir ya da bir buçuk ay kadar daha bekleyeceğiz gibi. Yani nisan sonu ya da Mayıs sonu gibi güncellemenin verileceğini düşünüyorum.
      biliyordum biliyordumda samsung un güncelleme konusunda bu kadar kötü ve beceriksiz olduğunu tahmin etmemiş biraz göz ardı ettim ama kullandigim cihazlar içinde en can sıkıcı olanı bu zira nexus ve oneplus dan sonra rezaletler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2011 Peugeot 3008 Allure 1.6 HDI 6AutoR
      ACER AS6930G P8700 4GB DDR2 nVIDIA 9600M GT 512MB GDDR3
      Note 8
      LG 58UH635
    • Yüzbaşı
      757 Mesaj
      11 Nisan 2018 22:36:44

Samsung'da aşırı özelleştirme var. Neredeyse her noktada özelleştirme yapılmış. Diğer Android cihazların yanına koyun resmen başka bir işletim sistemi yüklü gibi Samsung Note 8 de. Bu yüzden Majör güncelleştirmelerde uzunca bir kod yazma süresi ile ülkelere göre yerelleştirmeler sürecin uzamasına neden oluyor. Oreo videolarına baktınız mı bilmiyorum ama aradaki fark İsyan etmemize gerçekten değmez. Gerek kamerası gerek kalemi ve de muhteşem parlak ekranı ile cihazı seviyorum. Bütün her şeye eksiksiz cevap veriyor. Ayrıca Google Play'deki bir çok uygulamanın oreo optimizasyonu hala devam ediyor. Sonuç olarak cihazdan keyif almaya bakın güzel bir güncelleştirme gelecek pişmiş olgunlaşmış bir şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 11 Nisan 2018; 22:37:55 >
      |
      |
      MAS207 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      184 Mesaj
      11 Nisan 2018 23:34:07

Valla kardeşim bişey kullan da ne olursa olsun toza falan bakma. Bende film vardi (aldigim adam s8 plus ın filmini takmis) biraz kullandim aciklik oldugu icin cikardim cikardigim gün çizildi ekran iki ayri yerden , hayır nasil cizildi onu da anlasam tlf ya cebimde ya elimde cebe baska bisey de koymuyorum sadece tlf kumastan nasil cizilir anlamdim ufak cizik de degil. Ali expresden aldim bi kac tane gelene kadar böyle kullanicam ama gelir gelmez takacam size tavsiyem sade kullanmayin gerci sade kullanmak cok guzel hassasiyet olsun parlaklik olsun ama çiziliyo iste inceleme videolarinda adamlar falcatayla cizemiyolar benimki cebimde cizildi var mi böyle bisey yaa..

|
      |
      Cash Money kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      90 Mesaj
      12 Nisan 2018 00:55:46

bu verdiğiniz cevap oreodan 7.1.1 geçmek konusuyla mı alakalıydı benim yazdığım mesaja tam anlayamadım. hemen altına yazmışsınız da...

Msj şuydu:

merhaba kısa bir sorum var takip edemedim kusura bakmayın.

tr cihazı N950F ye sahibim. oreo yükledim ve aşırı şikayetçiyim. 7 saat idi 3 saat ekran süresi alır oldum oreo ile.
      root vs kesinlikle yok.
      odin ile 7.1.1 geri dönme şansım var mı? ya da cihazı geri nasıl döndürebilirim garantisini iptal etmeden. Teşekkürler
      |
      |
      matrix22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      90 Mesaj
      12 Nisan 2018 02:55:18
      sadece wipe cache partition yapsam garanti telefon garantiden çıkar mı? tr cihazı.

• Yarbay
      7891 Mesaj
      12 Nisan 2018 03:04:41

Kesinlikle çıkmaz.

Saygılarımla...
      |
      |
      enomania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8582 Mesaj
      12 Nisan 2018 07:35:34 Konu Sahibi

Bu bahsettigi uygulamalara ait indirme linkleri :
      https://drive.google.com/drive/folders/1ugdSHMfUc63WEcXu-0N7lohPJDcz_R9Z

Faydali derleme ...

Ucretli programlari da eklemesi tuhaf. Ucretli Pro uygulamalari kisa surede karar verin yani begenirseniz Playstore dan satin alin . Korsan isi olmakta aman dikkat .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 12 Nisan 2018; 7:40:23 >
      |
      |

• Binbaşı
      1384 Mesaj
      12 Nisan 2018 07:56:44

Hatırlayamadım ama ben oreoya geçtiğimden beri deniyorum hep 1 tık daha iyi batarya performansıda 7ye göre daha iyi bence wipeleri yapın

|
      |
      enomania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğer Herşey Üstüne Üstüne Geliyorsa, Belkide Sen Ters Yöne Gidiyorsundur!!
    • Teğmen
      208 Mesaj
      12 Nisan 2018 08:23:06

nasıl çizildi hocam ekran? ben 3 aydır kullanmıyorum neredeyse ekran koruyucu. Kılcal çizik dahi yok.

|
      |
      empiy01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
paykasa
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,648
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.