Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar paralel ithalat bu telefonu alan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20180425085522&SearchText=magnetic+car+holder

• Teşekkürler

• Oreo update + Nisan güvenlik güncellemesi
    1 aylık TR cihaz Exynos

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 25 Nisan 2018; 21:50:47 >

• oreo ya geçtim ancak işyeri maillerimi almak için kullanılan ara bir programda sorun çıktı(programa cihaz yöneticisi yetkisi verdiğimde alttaki sanal tuşlar kayboluyor, 7.1.1 de bu sorun yoktu) paralel ithalat cihazım çin üretimi. eski versiyona sorunsuz nasıl dönebilirim.
    teşekkürler
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Üç aylık cihaz güncellemelerin hepsi anında yüklendi mobil verideki süre bu

Sonucun berbat olduğunu düşünüyorum

Tüm uygulamaları kapatmaya çalışıyordum bu sefer beklerken daha hızlı batarya tükettiğini farkettim sanırım o zaman devamlı uyandırmaya çalışıyor telefonu

Bir hafta içinde stabilitesini sağlayacağım gibi geliyor doğru uygulamaları kullanarak

• Arkadaşlar 8.0 Oreo dan 7.1.1 e nasıl geri gönebilirim?
    Odinle denedim olmuyor. saçma sapan frp hataları veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Multi CSC OXM dosyasi Exynos lularla uyumlu diye gonullu biri olursa Turkiye Nisan CSC sini paylasababilirim.

Burada onemli olan KNOX korunacak mi ? Bir de sorunsuz mu olacak ?

Bu teklifimi gonullu biri en kotu ihtimalle KNOX 1 olmayi goze alacak ama KNOX 0 olan birine muhtaciz.

Sonucta parcali firmware ile malum stock yazilima donus vardir ( KNOX 1 li olarak .. )

Eskiden beri teyid edilmemis ama teorik olarakta olsa CSC kismi sanirim islemci turu ile alakali degil. CSC dil ve yerellesme ayarlari kismidir. Mobil isletim sistmei en buyuk parca AP dosyasi ona dokunulmayacak.
    Exynos csc dosyasını açtım içindeki dosyalar ext4 dosya sistemiyle şifrelenmişti. 9500'ın csc dosyasınddakiler ise farklı dosya uzantıları kullanıyordu.İçindeki isimleri değiştirdim fakat ota yükleme yapmıyor çünkü dosyaların imzalarını da kontrol ediyor hash ve c5 değerleri farklı ounca binary farklı hatası veriyor.Birde iki cihazdaki modemler farklı olabilir.Samsungun dosya imzası doğrulamasını atlasak bile eğer iki cihazdaki modemler farklı ise cihazın hiç açılmama ve modemin zarar görme ihtimali var. O yüzden tek çözüm olarak aklıma rootlamak geliyor şuan için.

• quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Arkadaşlar 8.0 Oreo dan 7.1.1 e nasıl geri gönebilirim?
    Odinle denedim olmuyor. saçma sapan frp hataları veriyor.
    Cihazınıza uygun stok romu sammobile sitesinden indirin, cihazı açıp wipe yapın, ardından download moda alın ve odin ile romu yükleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özcan DELİKANLI

Arkadaşlar, burada imza kampanyası başlattık. Hepiniz change.org'taki kampanyamızda destek olun. Olun ki VoLTE, WoWiFi, CSC gibi tüm sorunlara kökten çözüm bulalım. Operatör desteği başta olmak üzere, mevzuyu Samsung'a kadar götürüp çözelim. Note8 ve sonrasında çıkacak tüm cihazlar için de örnek teşkil etsin. Hangi ülkeye ithal ediliyorsa o ülke nin desteklediği tüm donanım açık olarak ithal edilsin.
    hocam linki paylaşsanız da destek olsak.
  • Limonski L kullanıcısına yanıt
    ekran süreniz baya düşük

• Vaqabondx V kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Benim garibime giden, beta sürüm demek daha resmi sürüme gelmeyen özelliklerin denendiği sürümdür ama resmi sürümde kullananlar varken betada olmaması ilginç gerçekten :)

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 26 Nisan 2018; 1:17:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N950F yani avrupa note 8'im bugün ilk defa donmaya kasmaya başladı. Sistem arayüzü durduruldu dedi. Saçmalamaya başladı. Az önce wipe cache yaptım. Bakalım tekrardan olacak mı? Tüm güncellemeler yüklü. Sizce neden böyle birşey olmuş olabilir

• yunusbeen kullanıcısına yanıt
    Modemleri elbette farklidir modem ile ilgili parca CP isimli olanidir

BL => Boot Loader
    AP => Application, PDA
    CP => Phone or Modem,
    CSC => CSC

CSC sadece ulke ayarlari ve uygulamalar icermektedir. Bazi ulkelere ozel uygulamalar vs yani ...

CSC modem veya Exynos islemcisine ozel bir parca degil.

Eskiden firmware ler kurtarma modu parcali da olmuyordu artik son yillarda hepsi coklu parcali olmustur.

HOME_CSC_OXM_N950FOXM3CRC1_CL13094739_QB17155977_REV00_user_low_ship.tar.md5 Bu parcaya hic dokunmadan Odin ile yuklemeyi tekrardan deneyin.

Odin3_v3.13.1.zip su an icin en gunceli bu ...

http://www.droidviews.com/download-odin-tool-for-samsung-galaxy-devices-all-versions/

En sonsurumu kullanin Android 8 ile farkli bir SIKISTIRMA kullanildigindan eski Odin ler Android 8 li firmware yazilimlariyla uyumlu olmayacaktir .

• yunusbeen kullanıcısına yanıt
    Forumdaki tüm arkadaşlar lütfen destek olun.

Lütfen DESTEK OLUN Arkadaşlar, Forumdaşlar..

Merhaba,

Biraz önce ozcandelikanli@gmail.com: Samsung Galaxy Note8 N9500 Operatörler Bizi Yok Saymasın kampanyasını başlattım ve sen de adını ekleyerek destek olmak ister misin diye sormak istedim.

Hedefim 100 imzaya ulaşmak ve bunun için daha çok desteğe ihtiyaçım var. Kampanyamı daha destaylı okumak ve imzalamak için aşağıdaki linke tıklaman yeterli:
    https://chn.ge/2GxtLWj

Teşekkürler!
    Özcan DELİKANLI

• sıfırlama olayından sonra cihaz ciddi anlamda rahatladı hızlandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Zaten uzun zamandır (Note 8 öncesi bile) şu hikaye bölümünde paylaşanların yazdıklarının başı ve sonunu görememek sinir bozucu iken size katılmamak elde değil.

iPhone X için 2 dakika da ekrana her şeyi adapte edebiliyorlar iken Samsung gibi bir markanın kavisli ekrana sahip ürünlerinde hala bu ve benzeri sorunların olması akıl alır gibi değil.

Samsung gibi bir marka ya düzelt ya da uygulamanın yüklenmesini engellerim diyebilse keşke...

Olan yüksek bedeller ödeyip alan ama keyfi ile kullanamayan bizlere oluyor sadece.

Saygılarımla...
    Iron hocam gps ve navigasyon konusunda sorunum var.

Yuruyus modunda bulundugum yeri tam anlamiyla algilayamiyor, genelde bir yan sokaktaymisim gibi algilayip ona gore rota ciziyor ve bu da bana zaman kaybi olarak donuyor. Kisinin yerini gozteren ok, telefonu duz tutmama ragmen yone gore kendini ayarlayamiyor.

Haritalar uygulamasindan pusulayi kalibre ettim, sorun buyuk oranda duzelse de ozellikle ilcelerde sorunum devam ediyor. Iphone 6s plusta yerim 1-2 m arayla sorunsuzca tespit edilebiliyorken, note8 gibi bir cihazin 10 m yanilmasini mantiksiz buluyorum.

Bu arada foursquare,trafi uygulamasinda ve surus modunda bir sorunum yok. Uygulamalarin yer bildirimleri sorunsuz geliyor ama mesela foursquareden bir cafe ismini aratip, oraya yürüyüş navigasyonunu kullanarak gitmek istedigimde rota planlama asamasinda bile uzun sure bekledigim zamanlar oluyor.

Kayseride sorun yasadim, pusula kalibrasyonundan sonra duzeldi. Istanbulda trafi uygulamasi araciligiyla gidecegim yonu sorunsuzca buldum,bursa da sorun yasamadim. Yani ilcelerde sorunum var ama illerde bazen var,bazen yok. Il ismi yazmamin nedeni, bu illerde bulunan arkadaslarin gps konusunda sprun yasayip yasamadiklarina iliskin bilgi almaktir.

Play storedan gps Test prograni indirdim, butun sensorlerin duzgun calistigina dair rapor verdi. Ama gecmis sayfalarda, cihazin kendi test programina gidilebilen yildizli kareli bir kod vardi, onu bulamadim. Bulursam onunla deneyecegim.

Bu sorunumu nasil duzeltebilirim, gps nasil stabil hale gelir? Yazilimsaldir umarim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 26 Nisan 2018; 9:52:40 >

• Merhaba, Google haritalar uygulamasına girerek, Ayarlar > "Konum doğruluğu ipuçları" kısmına girerek kalibrasyon ayarı yaptınız mı?

• 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.