DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yaman_57, erkutyucel Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
18.637
Cevap
292
Favori
834.629
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      7907 Mesaj
      10 Nisan 2018 01:27:36

Note 8 - S9 Buyback kampanyasında gözünüzden kaçan bir durum var.

Note 5 (S7 vs.) - Note 8 Buyback kampanyasında Samsung Türkiye ürün değişimi için verilen rakama +500 TL ekliyordu ki tüm bu değişim kampanyasında iade alan firma 3. Şahıs firması yani Samsung Türkiye kullanıcıya + 500 TL ekleyerek jest yapıyordu ama bunu direkt müşteriye biz 500 TL ekliyoruz diye de ifade etmiyordu.

Şayet aynı kampanya +500 ile devam etse idi 2750+500 TL olarak 3250 TL olacaktı ki + 500 TL yi kaldırmalarının nedenini bende bilmiyorum.

Kuvvetle muhtemel dolar euro diye aklıma geliyor ama tabii başka neden veya nedenlerde olabilir.

Saygılarımla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      xRoot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3195 Mesaj
      10 Nisan 2018 01:35:27
      quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Hocam cihazlar gümrükten piyasaya geçtikten sonra fiyatlar aşağı çekilir mi ne düşünüyorsunuz? 3.000 bandına düşeydi iyiydi.. S9 ve S9+ çıktıktan sonra düşer dedik ama daha da çıktı
      Hocam aynı şekilde ilk s9+ almayı düşünüyordum sonra baktım arada ki fark değecek bir şey yok.3300 den alacaktım dedim s9 çıksın 3000 bandına düşer oldu sana 3600 siyahı zaten 3760 en düşük.Şimdi tekrar s9+ a kaydım ancak kalemli bir telefon istiyorum iyice arada kaldım.Benim anlamadığım tr garantili de fiyatlar aynıyken neden ithalatçılar arttı.

• Yüzbaşı
      874 Mesaj
      10 Nisan 2018 01:39:03
      quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Hocam nerden kaça aldınız?

Alıntıları Göster
      Gittigidiyor'dan 30 liraya temin ettim hocam. Yanında bir tane de ekran koruyucu göndermişler.
      |
      |

• Yüzbaşı
      953 Mesaj
      10 Nisan 2018 02:02:27
      Elimde samsung vr r325 var en son çıkan note 8 ile de uyumlu olan model.

Bir kaç kez kullanıldı full kutu ve aksesuarı ile birlikte uygun fiyata verebilirim düşünen olursa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      7907 Mesaj
      10 Nisan 2018 03:11:47

Aklıma gelen tek şey; Samsung Türkiye garantili cihazlar öngörüler ile yukarı bir fiyatta sabitlendi ve şu an ki kur olaylarından da çok fazla etkilenmiyor.
      İthalatçı garantili cihazlar zaten kar marjı vs gibi şeylerde zaten düşük iken kur nedeni ile yükselmiş olabilir.
      Sonuçta yurt dışından alınan yerlere buradaki ithalatçılarda dolar veya euro ödüyor.

Saygılarımla...
      |
      |
      Citizen'in Pengueni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      966 Mesaj
      10 Nisan 2018 03:51:07

An itibariyle HB'de siyah Note 8 dual 4299 ₺ Telefonu almaya niyetlendiğim zaman 3150 liraya kadar düşmüştü..
      |
      |
      Citizen'in Pengueni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mobile Application Developer
      Android Studio - xCode - Mongo DB - Node JS
    • Yüzbaşı
      258 Mesaj
      10 Nisan 2018 04:24:46
      quote:

Orijinalden alıntı: cellim96

Hocam hangi uygulama ile yaptınız acaba?&#129300;

Alıntıları Göster
      Önce 360° çekin fotoğrafı.

Nedense note 8'e koymamışlar bu çekim modunu.

Ben google kamera ile çekiyorum. Şu üstlerdeki yorumlarda verilen xda linkinden indirmiştim.

Daha sonra tiny planet adlı uygulamayı marketten indirerek onunla fotoğrafı açarak yapabilirsiniz.

Eğer doğruyu söylediğiniz için kırıcı olduğunuzu düşünüyorlarsa durmayın, parçalayın!

H'iç

• Teğmen
      172 Mesaj
      10 Nisan 2018 04:32:18
      Note 8 almayi dusunuyorum hepsiburada uzerinden ithalatci firma garantisiyle yorumlarinizi ala bilirmiyim

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KULLANICILARI

• sometimes you just have to do things the hard way
    • Çavuş
      67 Mesaj
      10 Nisan 2018 07:57:38
      merhaba
      güncelleme sonrası gece bekleme durumundayken bataryayı çok tüketiyor,çözüm için ne yapabilirim.
      hayırlı günler
      |
      |

• Yarbay
      2306 Mesaj
      10 Nisan 2018 09:37:43
      G9500 kodlu S8 G9550 kodlu S8+ ve n9500 note 8 (TGY) cihazların hiçbiri oreo almamış s8 ve s8+ en son ocakta bir güncelleme almış o kadar 7.0 da kendi anavatanında nasıl karşılanıyor bilmiyorum ama bana normal gelmedi n9500 ve n9508 kodu dışında tüm note8 ler aldı güncellemeyi

yanlış bilinen bişeyi düzeltelim daha erken güncelleme alması kesinlikle söz konusu bile degil note8 için güncelleme bekleyenlere korkarımki s8 s8+ verdikten sonraya bırakırlarsa mayıs ayını telefuz etmek lazım ama neden kimse bunun nedenini sormuyor aynı cihazın güncellemsini 3 ay geciktirmek niye

birde s8 s8+ ve note8 için aylık güncelleme sözü yokmu samsungda neden s8 ve s8+ vermiyor bunu orda farklı bir durum mu var ?

2011 Peugeot 3008 Allure 1.6 HDI 6AutoR
      ACER AS6930G P8700 4GB DDR2 nVIDIA 9600M GT 512MB GDDR3
      Note 8
      LG 58UH635
    • Yüzbaşı
      381 Mesaj
      10 Nisan 2018 10:38:52

yükledim ancak bunlarda arka kamerada bokeh yok sanırım ön kamerada yapıyor ama arkada kamerada yok mu anlamadım? farklı bir yerden indirmiştim normal bir resim çektikten sonra kamerayı yukarı doğru kaydırın diyordu tamam diyip işliyordu fotoğrafı bokeh efekti oluyordu arkada kamerada ama bunlarda öle bişi yok sanırım?
      |
      |
      smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      10 Nisan 2018 10:42:03
      quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

G9500 kodlu S8 G9550 kodlu S8+ ve n9500 note 8 (TGY) cihazların hiçbiri oreo almamış s8 ve s8+ en son ocakta bir güncelleme almış o kadar 7.0 da kendi anavatanında nasıl karşılanıyor bilmiyorum ama bana normal gelmedi n9500 ve n9508 kodu dışında tüm note8 ler aldı güncellemeyi

yanlış bilinen bişeyi düzeltelim daha erken güncelleme alması kesinlikle söz konusu bile degil note8 için güncelleme bekleyenlere korkarımki s8 s8+ verdikten sonraya bırakırlarsa mayıs ayını telefuz etmek lazım ama neden kimse bunun nedenini sormuyor aynı cihazın güncellemsini 3 ay geciktirmek niye

birde s8 s8+ ve note8 için aylık güncelleme sözü yokmu samsungda neden s8 ve s8+ vermiyor bunu orda farklı bir durum mu var ?
      Her ay güncelleme alıyor Note 8 Hong Kong romlu cihazım. Hatta bazı aylar iki kere alıyor... Ekran alındısındanda görüleceği üzere.... Oreo 1 ay gecikmiş 2 ay gecikmiş neden kafaya takayım ki. İllaki gelecek sonuçta. Oreo gelenlere bakıyorum da, bir kısmı memnun bir kısmı memnun değil ve 7.1.1 e dönmeye çalışanlar da var. Hiçbir konuda bir eksiğini görmüyorum cihazın... Cihaz kararlı ve iyi çalıştığı sürece 1 veya 2 aylık gecikmeleri hiçbir şekilde önemsemem... Önemli olan güncellemelerin hatasız ve optimizasyonların tamamlanarak yapılmasıdır. Google play deki birçok uygulamanın oreo optimizasyonları devam ediyor. Kısaca aceleye gerek yok diyorum kendi adıma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 10 Nisan 2018; 10:53:17 >
      |
      |

• Yarbay
      2306 Mesaj
      10 Nisan 2018 10:50:08
      inş. geç olsun güç olmasın
      |
      |

2011 Peugeot 3008 Allure 1.6 HDI 6AutoR
      ACER AS6930G P8700 4GB DDR2 nVIDIA 9600M GT 512MB GDDR3
      Note 8
      LG 58UH635
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      10 Nisan 2018 11:02:06
      oreo dan 7.1.1 e geri dönmüş biri olarak söylüyorum gerek yok ne kadar geç yükleseniz o kadar iyi bence. ne sarj kaldı telefonda ne performens oreo ile. hard reset wipe vs yaptım ama oreo olmamış..
      |
      |

• Yarbay
      4917 Mesaj
      10 Nisan 2018 11:13:06
      quote:

Orijinalden alıntı: BattleWaVe

Note 8 almayi dusunuyorum hepsiburada uzerinden ithalatci firma garantisiyle yorumlarinizi ala bilirmiyim
      ben note 2'den note 8'e geçtim. çok efsane telefon yapmışlar hocam kesinlikle tavsiye ederim.

Ryzen 1700 ~ Asrock x370 itx/ac ~ Corsair H100i ~ Dominator 32 GB 3200 Mhz ~ Samsung 960 PRO
      Asus ROG GTX 1060 OC ~ Asus PG278Q ~ Corsair K95 Rapidfire ~ Zowie EC2a ~ Zowie GS-R
      Lian-Li Q37 ~ SilverStone SX800-LTI ~ Creative x7 ~ AKG K712 PRO ~ DXRacer COD Limited Edition
      I let you know me. See me. I gave you a rare gift. But you didn't want it.

spotify premium aile grubuma katılmak isteyen pm atabilir
    • Binbaşı
      1891 Mesaj
      10 Nisan 2018 11:13:38
      Almadım martta 3050 liraya aptal gibi.şimdide piyasada ürün kalmamış olanlarda deli gibi pahalı satıyor gider o paraya samsung türkiye alırım.bu fiyatlar ne zaman oturucak yaa[8\|]
      |
      |

• Yüzbaşı
      286 Mesaj
      10 Nisan 2018 11:22:15
      quote:

Orijinalden alıntı: HazretiSamiDayi

Önce 360° çekin fotoğrafı.

Nedense note 8'e koymamışlar bu çekim modunu.

Ben google kamera ile çekiyorum. Şu üstlerdeki yorumlarda verilen xda linkinden indirmiştim.

Daha sonra tiny planet adlı uygulamayı marketten indirerek onunla fotoğrafı açarak yapabilirsiniz.

Alıntıları Göster
      google camera uygulamasını yükleyince hata verip kapatıyor programı bende

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      10 Nisan 2018 12:21:44
      Phone Info uygulaması Snapdragon işlemcili cihazlarda pil kapasitesini yanlış hesaplıyordu. Gelen Son güncelleme ile birlikte bu hata giderilmiş.

|
      |

• Yarbay
      8628 Mesaj
      10 Nisan 2018 14:23:38 Konu Sahibi

Dikey cevreleme ile cekim yillardir var ondakine pokeh efektif pek denilmiyor onu sanirim eski surum Google Camera ile kullanilabiliyor guncel surum Google Camera larda bastan yukari asagi filan hareket ederek cekme olayi artik yok.

Yenisinde ise Google kullandigi yazilimsal bir algoritmalar ile bunu basariyor bizi klasik cekme pozisyonundan cikartip oynatmiyor artik maymun etmiyorlar :D.... Yazilimsal olarak bu konuda eline su dokebilecek hicbir marka da yok ( donanimsal haric ) . Bazen cift kamerali ( arkadan ) lardan bile daha basarili sonuclar vermekte .

Galaxy S9 ve S9 Plus ta bokeh efekti basarili degil nesne yani insan icin cekildiginde sac gibi koselerde olmamasi gereken bulaniklik yapmaktadir.

Iphone X ozellikle on kamerasi selfie ile yapilan bokeh efekti de 30 bin infrader dot project sensoru ile pek verimli degil. Lakin o 30 bin kizilotesi dot project yayan sensor 3D face olayinda S9 ve S9 Plus taki animoji ezip geciyor.

S9 ve S9 Plus taki animoji ici ozel estra bir donanim sensor yok mevcut S8 Note8 hatta S7 lerdeki neyse aynisini kullaniyorlar ama ne hikmetse o cakma animojiyi yazilimsal guncelleme ile S8 Note8 lere vermiyor. Baslarda niye vermiyor demistim sonucta yazilimsal bir olgu ama cok kiytirik olmasindan oturu umursamiyorum artik .
      |
      |
      kuutaay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8628 Mesaj
      10 Nisan 2018 14:41:19 Konu Sahibi

Nokia 3310 dan gecersek dahada cok efsane olur .

Alinmaca yok . Mevcut cihaz ne kadar yeni ustunse Note8 e gecis o derecede hayranlik birakmaz .

Note8 alacak biri S-Pen in hakkini verebilecekse faydasi isini gorecekse tavsiye ederim .

Bence mi desek
      |
      |
      T A R I K kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
SEO
modasor
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,174
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.