Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: judasthewhite Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
20.610
Cevap
291
Favori
945.504
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2310 Mesaj
      G9500 kodlu S8 G9550 kodlu S8+ ve n9500 note 8 (TGY) cihazların hiçbiri oreo almamış s8 ve s8+ en son ocakta bir güncelleme almış o kadar 7.0 da kendi anavatanında nasıl karşılanıyor bilmiyorum ama bana normal gelmedi n9500 ve n9508 kodu dışında tüm note8 ler aldı güncellemeyi

yanlış bilinen bişeyi düzeltelim daha erken güncelleme alması kesinlikle söz konusu bile degil note8 için güncelleme bekleyenlere korkarımki s8 s8+ verdikten sonraya bırakırlarsa mayıs ayını telefuz etmek lazım ama neden kimse bunun nedenini sormuyor aynı cihazın güncellemsini 3 ay geciktirmek niye

birde s8 s8+ ve note8 için aylık güncelleme sözü yokmu samsungda neden s8 ve s8+ vermiyor bunu orda farklı bir durum mu var ?

2011 Peugeot 3008 Allure 1.6 HDI 6AutoR
      ACER AS6930G P8700 4GB DDR2 nVIDIA 9600M GT 512MB GDDR3
      Note 8
      LG 58UH635
    • Yüzbaşı
      453 Mesaj

yükledim ancak bunlarda arka kamerada bokeh yok sanırım ön kamerada yapıyor ama arkada kamerada yok mu anlamadım? farklı bir yerden indirmiştim normal bir resim çektikten sonra kamerayı yukarı doğru kaydırın diyordu tamam diyip işliyordu fotoğrafı bokeh efekti oluyordu arkada kamerada ama bunlarda öle bişi yok sanırım?
      |
      |
      smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      765 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

G9500 kodlu S8 G9550 kodlu S8+ ve n9500 note 8 (TGY) cihazların hiçbiri oreo almamış s8 ve s8+ en son ocakta bir güncelleme almış o kadar 7.0 da kendi anavatanında nasıl karşılanıyor bilmiyorum ama bana normal gelmedi n9500 ve n9508 kodu dışında tüm note8 ler aldı güncellemeyi

yanlış bilinen bişeyi düzeltelim daha erken güncelleme alması kesinlikle söz konusu bile degil note8 için güncelleme bekleyenlere korkarımki s8 s8+ verdikten sonraya bırakırlarsa mayıs ayını telefuz etmek lazım ama neden kimse bunun nedenini sormuyor aynı cihazın güncellemsini 3 ay geciktirmek niye

birde s8 s8+ ve note8 için aylık güncelleme sözü yokmu samsungda neden s8 ve s8+ vermiyor bunu orda farklı bir durum mu var ?
      Her ay güncelleme alıyor Note 8 Hong Kong romlu cihazım. Hatta bazı aylar iki kere alıyor... Ekran alındısındanda görüleceği üzere.... Oreo 1 ay gecikmiş 2 ay gecikmiş neden kafaya takayım ki. İllaki gelecek sonuçta. Oreo gelenlere bakıyorum da, bir kısmı memnun bir kısmı memnun değil ve 7.1.1 e dönmeye çalışanlar da var. Hiçbir konuda bir eksiğini görmüyorum cihazın... Cihaz kararlı ve iyi çalıştığı sürece 1 veya 2 aylık gecikmeleri hiçbir şekilde önemsemem... Önemli olan güncellemelerin hatasız ve optimizasyonların tamamlanarak yapılmasıdır. Google play deki birçok uygulamanın oreo optimizasyonları devam ediyor. Kısaca aceleye gerek yok diyorum kendi adıma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 10 Nisan 2018; 10:53:17 >
      |
      |

• Yarbay
      2310 Mesaj
      inş. geç olsun güç olmasın
      |
      |

2011 Peugeot 3008 Allure 1.6 HDI 6AutoR
      ACER AS6930G P8700 4GB DDR2 nVIDIA 9600M GT 512MB GDDR3
      Note 8
      LG 58UH635
    • Onbaşı
      34 Mesaj
      oreo dan 7.1.1 e geri dönmüş biri olarak söylüyorum gerek yok ne kadar geç yükleseniz o kadar iyi bence. ne sarj kaldı telefonda ne performens oreo ile. hard reset wipe vs yaptım ama oreo olmamış..
      |
      |

• Yarbay
      5031 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: BattleWaVe

Note 8 almayi dusunuyorum hepsiburada uzerinden ithalatci firma garantisiyle yorumlarinizi ala bilirmiyim
      ben note 2'den note 8'e geçtim. çok efsane telefon yapmışlar hocam kesinlikle tavsiye ederim.

Ryzen 1700 ~ Asrock x370 itx/ac ~ Corsair H100i ~ Dominator 32 GB 3200 Mhz ~ Samsung 960 PRO
      Evga GTX 1080TI SC2 ~ Asus PG278Q ~ Corsair K95 Rapidfire ~ Zowie EC2a ~ Zowie GS-R
      Lian-Li Q37 ~ SilverStone SX800-LTI ~ Creative x7 ~ AKG K712 PRO ~ DXRacer COD Limited Edition
      I let you know me. See me. I gave you a rare gift. But you didn't want it.

Spotify Premium aile grubuma katılmak için mesaj atabilirsiniz.
    • Binbaşı
      1973 Mesaj
      Almadım martta 3050 liraya aptal gibi.şimdide piyasada ürün kalmamış olanlarda deli gibi pahalı satıyor gider o paraya samsung türkiye alırım.bu fiyatlar ne zaman oturucak yaa
      |
      |

• Yüzbaşı
      289 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: HazretiSamiDayi

Önce 360° çekin fotoğrafı.

Nedense note 8'e koymamışlar bu çekim modunu.

Ben google kamera ile çekiyorum. Şu üstlerdeki yorumlarda verilen xda linkinden indirmiştim.

Daha sonra tiny planet adlı uygulamayı marketten indirerek onunla fotoğrafı açarak yapabilirsiniz.

Alıntıları Göster
      google camera uygulamasını yükleyince hata verip kapatıyor programı bende

• Yüzbaşı
      765 Mesaj
      Phone Info uygulaması Snapdragon işlemcili cihazlarda pil kapasitesini yanlış hesaplıyordu. Gelen Son güncelleme ile birlikte bu hata giderilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      9512 Mesaj

Dikey cevreleme ile cekim yillardir var ondakine pokeh efektif pek denilmiyor onu sanirim eski surum Google Camera ile kullanilabiliyor guncel surum Google Camera larda bastan yukari asagi filan hareket ederek cekme olayi artik yok.

Yenisinde ise Google kullandigi yazilimsal bir algoritmalar ile bunu basariyor bizi klasik cekme pozisyonundan cikartip oynatmiyor artik maymun etmiyorlar :D.... Yazilimsal olarak bu konuda eline su dokebilecek hicbir marka da yok ( donanimsal haric ) . Bazen cift kamerali ( arkadan ) lardan bile daha basarili sonuclar vermekte .

Galaxy S9 ve S9 Plus ta bokeh efekti basarili degil nesne yani insan icin cekildiginde sac gibi koselerde olmamasi gereken bulaniklik yapmaktadir.

Iphone X ozellikle on kamerasi selfie ile yapilan bokeh efekti de 30 bin infrader dot project sensoru ile pek verimli degil. Lakin o 30 bin kizilotesi dot project yayan sensor 3D face olayinda S9 ve S9 Plus taki animoji ezip geciyor.

S9 ve S9 Plus taki animoji ici ozel estra bir donanim sensor yok mevcut S8 Note8 hatta S7 lerdeki neyse aynisini kullaniyorlar ama ne hikmetse o cakma animojiyi yazilimsal guncelleme ile S8 Note8 lere vermiyor. Baslarda niye vermiyor demistim sonucta yazilimsal bir olgu ama cok kiytirik olmasindan oturu umursamiyorum artik .
      |
      |
      kuutaay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      9512 Mesaj

Nokia 3310 dan gecersek dahada cok efsane olur .

Alinmaca yok . Mevcut cihaz ne kadar yeni ustunse Note8 e gecis o derecede hayranlik birakmaz .

Note8 alacak biri S-Pen in hakkini verebilecekse faydasi isini gorecekse tavsiye ederim .

Bence mi desek
      |
      |
      T A R I K kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: fenerli34

google camera uygulamasını yükleyince hata verip kapatıyor programı bende

Alıntıları Göster
      Onun bir ayarı vardı. Bende kapanmıyor. Ama sanırım Türkiye'ye gelen işlemcilerde veriyor hatayı. Üst sayfalarda çözümü vardı.

Bir bakın isterseniz.

|
      |

Eğer doğruyu söylediğiniz için kırıcı olduğunuzu düşünüyorlarsa durmayın, parçalayın!

H'iç
    • Yarbay
      2726 Mesaj
      arkadaşlar, note 8 için en iyi ekran koruyucusu hangisi acaba? hangisini alsak en çok memnun kalırım? teşekkürler

Sosyal Medya Blogum
      http://www.erencaner.com.tr
    • Yarbay
      9512 Mesaj

AMOLED dostu diyorsan zemini duz sade siyah olanlar.

Saf beyaza yakin veya beyaz tonlardan da uzak dur daha fazla enerji tuketecektir. AMOLED ler IPS arka aydinlamaya nazaran pentile olsa bile daha asiri enerji tuketir . Bir de ekran piksel yanmalari da gozukebilir . Asiri usun sureli parlak veya statik duragan ekrandan uzak durmak gerek.

Ben tasarruf amacli Samsung un : High Contrast Theme: Sky Black tercih ediyorum .

Soyle bir iddia da var tam siyah zeminde beyaz lar daha az bir alanda daha yuksek bolgesel parlaklik vereceginden piksel yanma olayi riski daha fazla olacagini ifade edildigini biryerlerde okudum sanki kaynak suan bulamazsam da. Yoksa Samsung varsayilan temalarinda duvar kagitlarinda siyah zemin agirlikli su tavsiye ettigim Samsung temasi varsayilan olarak tema destekli her Anroid cihazinda yuklu olurdu veya varsayilan olurdu ...
      |
      |
      erencaner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8361 Mesaj

Sanırım @erencaner in sorusu ekran koruyucu derken ekran kaplama demek istemiş sanırım sevgili @smart1978 :)

Belki de ben yanılıyorum ama ekran koruyucu hakkında da güzel bilgiler paylaşılmış oldu sayenizde.

Saygılarımla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: erencaner , smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      185 Mesaj
      Merhaba herkese iyi geceler.
      Aslında kılıf kullamayı sevmiyorum ama bir ay olmadan ekrana taktırdığım ikinci jelatininde kenarı yukarı kalktı. o yüzden Note 8 ime Spigen Samsung Galaxy Note 8 Kılıf Signature Thin Fit 360 Koruma Orchid Gray (Cam Ekran Koruyuculu) ürününü sipariş ettim. ürünü özellikle ekranı korumak için aldım. ama hala iptal etsemmi kararsızım çünkü hassasiyet kaybı olduğu söyleniyor. aranızda bu kılfı kullanan var mı? kılıfın kenarlarında kalkma yada başka bir sorun var mı?

• Teğmen
      197 Mesaj
      Arkadaşlar merhaba, Ben 4 gün önce bi araba kazası yaptım arkadaş sürüyordu bende yanında oturuyordum.Elimde note 8 vardı. Tabi o an herşey hiphizli gelişti ve kazayı yaptık. İkimizde de dikisler var ucuz yırttı yani verilmis sadakamiz varmış.

Neyse ben telefonu delta'ya yolladim.GG'den ithalatçı garantili almıştık. Daha 1 ay olmamıştı. Bugün bir mail geldi ve telefonu 3850 küsür gibi bi fiyata yapabileceklerini söylediler. Ben zaten telefonu 3150'ye almıştım.

Telefonun dokunmatik ve kamerası falan hepsi çalışıyordu ama tabi ön ve arka ekran tuz buz. Sonra ekranda gitti zaten.

Ben bu telefonu nasıl değerlendirebiliriz? Parçaları vs.nasil sayabiliriz? Bana bi yol gösteren olur mu acaba?

Şimdiden teşekkürler

Başarı disiplin ile olur.
    • Binbaşı
      1414 Mesaj

Geçmiş olsun. Cana değil mala gelsin , tavsiyem gpoglede bir araştırma yapın ekran zaten komple değişiyor yan kasayla beraber

Arka camda cüzi bir fiyatı vardır toplam 1500 e cihazınızı yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum.

Dediğim gibi internette gsmiletişim diye bir site var 1000 lira fiyat veriyorlar.

|
      |
      sinyortr1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğer Herşey Üstüne Üstüne Geliyorsa, Belkide Sen Ters Yöne Gidiyorsundur!!
    • Binbaşı
      1681 Mesaj

flex güzel uygulanırsa takılı olduğu belli olmuyor, kenarları camı tam sarıyor, çıkartırken iz yok. Fakat flex takılı iken arabadan inerken yere yüzüstü düştü ve bir iki iz oldu camda.

flex çıkartıp cama geçtim. ben düşürmem diyorsan takmana gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitman -- 11 Nisan 2018; 0:41:8 >
      |
      |
      Cash Money kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 2 saat 27 dakika kadarı kaldı.
      quote:

Orijinalden alıntı: ormuh

Merhaba herkese iyi geceler.
      Aslında kılıf kullamayı sevmiyorum ama bir ay olmadan ekrana taktırdığım ikinci jelatininde kenarı yukarı kalktı. o yüzden Note 8 ime Spigen Samsung Galaxy Note 8 Kılıf Signature Thin Fit 360 Koruma Orchid Gray (Cam Ekran Koruyuculu) ürününü sipariş ettim. ürünü özellikle ekranı korumak için aldım. ama hala iptal etsemmi kararsızım çünkü hassasiyet kaybı olduğu söyleniyor. aranızda bu kılfı kullanan var mı? kılıfın kenarlarında kalkma yada başka bir sorun var mı?
      Note cihazlarda ekran koruyucu olmuyor, markada taksaniz kalemin hassasiyeti olumsuz ekleniyor.

En guzeli spigen tough veya slim armor, butce sorunu yoksa da UAG alin derim. Bu kiliflar hem askeri standartta koruma sunar, hem de tasarımı geregi ekrani da korur.

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
SEO
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.