Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birkaç gün çok iyimser bir süre, bikaç saat daha isabetli olur ben 2 tane farklı vr gözlüğü aldım, baş ağrısı ve sağlıklı çalışmaması ve telefonun çok ısınması nedeniyle aynı gün köşeye attım. Yeni başlıkları denemedim, ama tavsiyem bir mağazada deneyin zaten 5 dakika kullandıktan sonra anlarsınız heves olup olmadığını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum o halde hepsiburada.com kalıyor :) başka var mı ki kurumsal satıcı. n11 dekilerin hepsi kaybolma potansiyelinde gibi geliyor bana
  • Baveran kullanıcısına yanıt
    Cardboard kullandım ve dediğiniz gibi 1 2saatlik heves. Ama vaad ettiği şey Muazzam. Benim merakım gear vr r325 bu vaad in ne kadarını gerçekleştiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: paker

S8 oreo güncellemesi dağıtımı ota olarak başlanmış note8'den önce S8'e oreo vermelerine anlam veremedim

Ota nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

Memnun kaldınız mı vr dan. Almaya değer mi, Bir kaç günlük heves alır sonra bir kenara atılır kalır mı?

Ben begendim. Guzel icerikler var. İnternet uzerinden de guzel ve ilginc videolar bulabilirsiniz. Oyle roller coaster falan takilirsaniz basiniz doner. Onu tavsiye etmem. Guzel animasyonlar ve videolar var. Onun disinda degisik guzellikleri de var. Onu burada yazmayim. Merak ederseniz pm atin. Ordan anlatirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

quote:

Orijinalden alıntı: paker

S8 oreo güncellemesi dağıtımı ota olarak başlanmış note8'den önce S8'e oreo vermelerine anlam veremedim

Ota nedir?

Cihazin online guncelleme almasi.

• Biraz fiyatlari dusunce gear s3 frontier da almak istiyorum. Su an pahali.

• quote:

Orijinalden alıntı: ormuh

kesinlikle katılıyorum o halde hepsiburada.com kalıyor :) başka var mı ki kurumsal satıcı. n11 dekilerin hepsi kaybolma potansiyelinde gibi geliyor bana

Evet ben g4 u n11 bhz ilestisimden almıştım simdilik para iadesi yapacaklar gibi duruyor sorun cikarmiyorlar. Belki n11 gg daki buyuk saticilar da tercih sebebi olabilir.

• Hocam bizimki gibi çıkıyormu vr da. Ne ara büyüdü (ellerim) bukadar diyor musun

• VR'ı merak edeler için birkaç açıklama yapayım. Bende var ve kullanıyorum. Değil bir köşeye atmak evdekilerden zaman bulup kullanmak mesele. Nedeni açık: Oculus ile ortaklığı olması nedeniyle VR ı sadece başlattığınız tek bir videoyu seyretmek için kullanmıyorsunuz. Telefonunuzun tüm olanaklarını VR ile kullanmanız mümkün. Resimlerinize bakın, videolarınızı izleyin, İnternete girin. Tabiki onlarca farklı seçenekten istediğiniz oyunları indirip oynayabilirsiniz. Ücretsiz çok sayıda oyun var. Bu oyunların bir çoğu online oyunlar. Samsung ve Oculus merkezlerine girince karşınıza birçok seçenek çıkmakta. İnternetten indirip telefona kayıt ettiğiniz 360 derecelik videoları sonrasında da seyredebilirsiniz. Hızlı bir internet bağlantınız varsa hazırlanmış onlarca video arasıdan seçim yapıp oradaymış gibi seyredebilirsiniz.
    Fakat şu anda tekbir şey var ekranımı mat koruyucu ile kaplatmıştım. Telefon ekranında en uyak bir parmak izi kalmıyor. Ama VR ile mat koruyucu görüntü kalitesini ciddi oranda bozuyor. Söktürüp şeffaf kaplatmak gerekecek galiba.

• Bana gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Hocam elektronik fatura değilse, konuş faturayı gönder imei numarasını yazıp tarafımızdan düzeltilmiştir yazıp kaşelesinler, ilerde sorun olursa başın ağrımasın.

Fatura E-Fatura olarak düzenlenmiş, Açıklamada Samsung Galaxy Note 8 N9500 Cep Telefonu yazıyor. Bir sıkıntı olmamasını temenni ediyorum. B arada bilgilendirme için teşekkür ederim. Yeni alacak arkadaşların dikkatine, benim için çok geç. Umarım bir sorun çıkmaz.
  • selcukyy76 S kullanıcısına yanıt
    Karşı taraft VoLTE varsa farklı bir tonda arama sesi oluyor, zaten çok hızlı arıyor ve evet Ekranın sol üstünde "HD" arama yazıyor.
  • HazretiSamiDayi kullanıcısına yanıt
    Dostum o yazıyı görüyorsan sen VoLTE açmak için telefonun üstteki çekmeceyi çekmiş ve VoLTE simgesine dokunmuş olmalısın. Tek yapman gereken benim videomdaki işlemleri yapmak ve Yazımdaki açıklamayı okumak. Hattında açıksa hemen sağ üst köşede VoLTE simgesi çıkacak ve artık kullanabileceksin.

Video:https://www.youtube.com/watch?v=V1I3he7wnVY

Açıklama:https://ozcandelikanli.blogspot.com.tr/2018/02/samsung-galaxy-note-8-sm-n9500-volte-ve.html

• bilgilendirmeniz için tesekkurler karşı tarafta volte olmadığı zaman hd yazmıyor değil mi?

bende sadece süre yaziyor.

• quote:

Bana gelmedi

Ne gelmedi?

• Oreo güncellemesi s8 kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Hocam bizimki gibi çıkıyormu vr da. Ne ara büyüdü (ellerim) bukadar diyor musun

Hocam tam anlamadim demek istedigini. Bizim ki de cikiyor mu derken ne demek istedin?

• quote:

Oreo güncellemesi s8 kullanıyorum.

He yok. Bize de gelmedi henüz. Bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 8 Şubat 2018; 23:19:20 >
  • Oyunda ellerinle bişeyler yapıyorsun ya, kendi elin gibi oluyor mu gerçi vr da sabit duruyorsun eller yok değil mi

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 8 Şubat 2018; 23:24:17 >

• 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.