Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ormuh

telefonunuz exynoslu mu snapdragonlu mu

Samsung tr garantili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Oyunda ellerinle bişeyler yapıyorsun ya, kendi elin gibi oluyor mu gerçi vr da sabit duruyorsun eller yok değil mi

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Bu tarz oyun oynamadim henuz. Alali iki gun oldu zaten. Ama deneyip bilgi veririm.

• VectrAirliness kullanıcısına yanıt
    İlginçmiş modemi sıfırlayıp wpa2 olarak yapılandırmak işinize yarayacaktır

• Delta Servis hakkında çok fazla şikayet okudum.
    bazılar yenilir yutulur cinsten değil!

Hepsiburada paralel ithalat sadece delta mı satıyor
    ritzy mi neydi oyle bişeyde var sanırım.
    yada mecburen samsung tr ye döneceğizç
  • ugarb kullanıcısına yanıt
    hepsiburada.com da servis olayını sabit yapmıor delta, ritzy ve güncel digital benim duyduğum. hepsiburada nın tek avantajı mahkemelik olursanız ücret iadesi için muhatap bulmanız. samsung tr garantisi 300 tl altında fark varsa tercih edilebilir bence
  • Arkadaslar ithalatci garantili alacagimbu telefonu. Dezavantajlari nedir bu sekilde? Dikkat etmem gereken seyler nedir? Konuya hakim biri aciklayabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Delta Servis hakkında çok fazla şikayet okudum.
    bazılar yenilir yutulur cinsten değil!

Hepsiburada paralel ithalat sadece delta mı satıyor
    ritzy mi neydi oyle bişeyde var sanırım.
    yada mecburen samsung tr ye döneceğizç

Paralel ithalatın hepsi aynı. Garantisiz cihaz aldım sayın. Bozulursa parası ile yaptıracağınızı bilin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kanalınız hayırlı olsun.

Naçizane bir önerim olacak, kusura bakmazsanız...

Video çekimlerinizde özellikle rehber kısımlarında kayıtlı herkesin bilgileri açık ve belirgin bir şekilde görünüyor. Üçkağıdın ve dolandırmanın bu kadar yaygın olduğu bir dönemde özel bilgilerinizin bulunduğu bölümleri buzlama ile kapatmanız faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Saygılar...

• İkinci el ithalatçı garantili note 8 alacağım arkadaşlar, alırken nelere dikkat etmem gerekir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar.
    Hepsiburada üzerinden Samsung Türkyiye garantili Note 8 almayı düşünüyorum.
    Fakat oled ekran yanması sorununda Samsung ücretsiz değişim ya da onarım yapıyor mu? Bunu merak ediyorum.
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Günaydın arkadaşlar N9500 bir güncelleme aldı bu sabah.

• Sanırım Snapdragon işlemcililer(İthalatçı) aldı sadece,Samsung TR'de yok henüz.

• Yeni Dex Station(Pad):

Dex Pad
  • quote:

kesinlikle katılıyorum o halde hepsiburada.com kalıyor :) başka var mı ki kurumsal satıcı. n11 dekilerin hepsi kaybolma potansiyelinde gibi geliyor bana

Hbyese guvenmiyorum artik

Suan hakem heyetindeyiz iade sorunu yuzunden

Hic isim olmaz.hb ile

• quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Delta garantili garantisiz demek yanlış bence.

Dikkat edilmesi gerekenler, telefonu mutlaka kılıfla kullanmak bu tüm servisler için geçerli, ezik olunca hemen hepsi garanti dışı sayıyor,

Telefonu garantiye göndermeden önce videoya çekin hem telefonu hemde sorunu. Sorun çıkarsa telefonu sağlam gönderdiğinize dair elinizde kanıt olur. Haklarınızı bildikten sonra ister paralel ister distribütör garantili olsun hakkınızı hertürlü alabilirsiniz.

Delta garantili telefonlarda yaşadığım olaylar

LG g flex 7 ay kaldı, onlarca arama sonunda zar zor tamir görmüş g4 yolladılar (fatura adıma olmadığı için hakem heyetinede başvuramadım.

LG G4 Bootlop oldu yolladım onuda geçte olsa anakartı değiştirdiler.

LG g3 kasa çatlaması nedeniyle yolladık 20 gün olmadan kasayı ve pili değiştirip yolladılar.

Xiaomi mi5 ekranına su döküldü, ekran bozuldu yolladım, ekranı değiştirip yolladılar garanti kapsamında.

Xiaomi mi5 ekrana dokununca ekran kapanma sorunu başladı, yolladık sıvı teması var 150 lira istediler yaptırdık.

Note 5 kamerayı açınca gıcırtılı ses ve sallayınca ses çıkıyordu. Pili az gidiyor şikayetiyle yolladım 10 günde pil ve kamerayı değiştirip yolladılar.

Yillar once g3 almistim delta garantili

Kasa catlagi icin ilk basta gondermedim

Sorun cik8nca garanti bitmeye yakin gonderirim diyodum

Ama 2 yil hicbi sorun cikarmayinca ve delta sikayetlerini okuyunca kasa catlagindan vazgecip gondermedim 2.5 yil kullandim

1 yildirda kardesim kullaniyor g3 u

O yuzden sorun yasadinmi her servis problem bana gore

• quote:

Merhaba.

Snpdragon işlemci olanlarda radyo ve çift sim avantajı var. işlemci hemen hemen aynı. delta garantisini garanti yok gibi düşünün. (Acı gerçekler). ama note 4 ten dolayı samsung garantisini de pek önemsemiyorum :( fiyat olarak ise: 3940 - 3340 = 600 tl samsung garantisi 600 tl eder mi? karar sizin bence etmez.:)))) hepsiburada da 3340 tl (uygun iletişim.) bir yıllık fix paket 350 tl. hiç olmazsa telefon düşmelere karşıda önlem alınmış olur:)

Bizde 600 farka degmez diye dusunuyoruz

Bana gorede samsung garantisinin delta garantisinden farki yok

Samsung cok kotu bir firma cunku

O yuzden garanti ikinci planda gibi

Biizm merakimiz snapdragonlu modelmi exnoslumu

Pil anakart vs gibi sorun lar hangisinde var veya yok

• quote:

Orijinalden alıntı: sabriorhan

Ben 2 ay Hong Kong çıkışlı olan Note 8 i VoLTE desteklemediği ve WiFi bağlantı sorunu yüzünden Değiştirdim ve Samsung Türkiye garantili olan versiyonunu aldım,tavsiyem Exynos işlemcili olanı alın....

Snapdragonlularda wifi sorunumu var

Dedigim gibi derdimiz hangisi kronik sorunsuz

• arkadaşlar merhaba,n11 den çift hatlı s8 note almıştım.kargodan bugün teslim aldım.kutu jelatinli idi.jelatini söktükten sonra bir de güvenlik bandı vardı.onu da söktüm yalnız kutuyu açtığımda telefonun arka yüzeyinde parmak izleri vardı.hatta ön ekranın üstündeki koruyucu plastikte sökülmüş ve tekrar takılmış gibiydi(tozlar vardı bir ucunda).telefonu açtığımda şarj %63 tü.türkçe dili seçtim ve iş yerideki internet ağına bağlanmaya çalıştım ama ne yaptıysam bağlanmadı.şimdi bu ürün nasıl hem kapalı kutu hem de kullanılmış oluyor.sizce bu durumda ne yapmalıyım,geri mi iade etmeliyim?moralim çok bozuldu.telefon malezya menşeili
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Aslında hayatın her aşamasında o sorunu yaşıyoruz tüm olay bir tErslik çıkınca yaşanıyor. Sorunsuz firma yok ama tüketicinin dava açıp kazandığında muhatap bulması önemlİ. Tüketici mahkemesine düşünce v davayı kazanınca Kurumsal firmaları bulmak daha kolay. En çok can sıkanı ise 3 kuruş için hakem heyeti ticaret il müdürlüğü ve tüketici mahkemesi ile uğraşmak
  • İthalatçı garantili ürünleri ücreti karşılığı dahi olsa huawei türkiye tamir etmiyormuş.diğer markalarda da durum böylesi acaba
  • 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.