Yarbay
12 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
44 üye
Görüntülenme
Toplam: 1481 (Bu ay: 21)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar çoğu arkadaş gibi benimde altyazıya karşı bir ön yargım var. örneğin sahneyi kaçırma vb. birde altyalı izlerken oyuncuların isimleri aklımda kalmıyor film bitiyor. konuyu anlıyorum ama isimler aklımda yok bu fazla altyalı izlemememdende kaynaklanıyor olabilir. eğer tecrübeli arkadaşlar tavsiyelerde bulunursa altyazı izleme sorunu yaşayan yada altyazılı izlemeyen arkadaşlar için yeni bir başlangıç olabilir.

Ben başlayayım örneğin ben altyazıyı filmin tam ortasına konumlandırıyorum filmin üstüne gelmesi hoş görünmesede, sahneleri kaçırmıyorum bu sayede.
Piyasa değeri binlerce lira olan bu seti DH üyelerine özel ücretsiz sunuyorum
Not:Dersler bilgilendirme amaçlıdır, doğabilecek zarardan son kullanıcı sırumludur.

Merhaba arkadaşlar benim netmaster ul-140 usb adaptörüm var. arkadaştada var eğer dediğim şekilde olursa onuda alacağım 2 tane olacak. sorum şu, laptopta bendekini kullanıyorum arkadaştakinide alsam. aynı pcde onuda kullabilirmiyim sanal pc şeklinde veya başka şekilde mesela bendekini normal sisteme bağlayayım diğerinide sanal sisteme, bağlanabileceğim iki farklı ağ var ikisinede bağlanmak isitiyorum. bu şekilde olabilirmi acaba iyi günler teşekkürler
Arkadaşlar konu biraz saçma gelebilir ama allah korusun damdan yada apartmanın herhangi bir katından düşüyoruz hangi posizyonla çakılsak daha az hasarla atlatırız. Büyük ihtimal düşünemeden çakılmış olacaz ama önceden aklımızda varsa bişey sakatta olsa kurtulabiliriz. Şaka maka önemli konu
Evet arkadaşlar video burda hadi oyunlarını ortaya çıkaralım ben birşey bulamadım

Yapmış olduğu illüzyonu izleyebilirsiniz;
merhaba arkadaşlar powercolor 4850 ekran kartım var şu an driveri kuruyorum cd den açılışta sorunlar veriyor mavi ekran no singal, ati adapter hatası bazan bios ekranı dahil yatay çizgiler halinde karıncalanma oluyor çözünürlük 800x600 oluyor 2-3 defa reset atınca bir seferlik düzeliyor kapatıp tekrar açtığımda yine aynı sorun başka bilgisayardada denidim gene aynı güç kaynağı hight power 460 w daha önce ati 4730 kullandım hiç sorun yoktu teknik servisede yolladım 3d bilmem ne testi yapmışlar sorun yok diyorlar zaten 2-3 sefer reset atıp normal açıldığı zaman istediğin testi yap sorun olmaz böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
merhaba arkadaşlar ben eski sistemden kurtulup yeni bir sistem toplamak istiyorum bükçe 1200 tl

aklımda olan parçalar kendimce yazdım genel olarak oyun ve normal kullanım için olacak
AMD Phenom II 965 X4 (3.4 GHz) 8MB 938p C3 125W
HIS HD5770 1 GB 128Bit GDDR5 HDMI 16X ÖZEL SOĞUTMALI
A- DATA 4 GB (2*2) 1333 MHz DDR3 OC. Dual Kit CL7

wd 1 tb cavair black hdd im var kasa konusunda kafam karışık sessiz kaliteli birşey yazıp sistemi toparlarsanız sevinirim şimdiden herkese teşekkürler
merhaba arkadaşlar yurtdışından aldığım bir e71 kuzey amerika için üretildiği için 3g si burada çalışmıyor nokia yı aradım chip i değişmesi lazım filan dedi burda çalışması için şimdi n97 almayı düşünüyorum acaba n97 dede böylemi diye merak ettim yurtdışından alıp 3g de sorun yaşamayan arkadaşlar rica etsem telefonun arkasındaki rm kodunu yazabilirmisiniz alırken dikkat etmek için birde yurtdışından alacak arkadaşlar bu konuyu takip etsinler sorun yaşamamaları için
Merhaba arkadaşlar şebekenin az çektiği bir yerde sadece konuşmak için kullanılacak kamera felan olmasın bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum
merhaba arkadaşlar corsair 32 gb flash bellek aldım içinden ne cd ne flash diskin içinden bir uygulama çıktı anlayacağınız sadece flash disk buna nasıl özel bölüm oluşturabiliriz yada ben çok aradım ama bulamadım ingilizcesi iyi olan bir arkadaş cd sini bulabilmi bi yerden çok teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.253
İkinci El Bölümü Mesajları: 90
Konularının görüntülenme sayısı: 22.395 (Bu ay: 605)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 777 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.