Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam yanlis anlama ama her yazi 3 satir ara ile cumleler tamamlanmadan neden yaziyorsunuz acaba?
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öncelikle iade için başvuru yapın. Bu tür alışverişlerde kargo torbasını açmadan önce video çekmelisiniz. Tüm açılış işlemlerini video çekerek yapmalısınız.
    İthalat garantili cihazlarda IMEI kayıt ve kutu içine yerleştirilen ithalat garanti belgesi için kutular açılıyor, sonra tekrar jelatinleniyor çoğunlukla işlemler böyle. Ben Delta Garantili SD835 İşlemcili Note 8 N9500 aldım kutunun içinden çıkan Delta garanti kağıdı vardı ama parmak izi falan hiç yoktu. Kutu hiç açılmamış gibiydi. Ayrıca WiFi çekmeme gibi bir problem hiç yaşamadım. Cihazım sorunsuz çalışıyor. Aldığımdan beri 3-4 güncelleme de aldım. Ben memnunum.
  • Sanirim gozden kacmis. Ben bir daha sorayim, yardimci olmak isteyen vardir . Ithalatci garantili note 8 alirken dikkat etmem gereken birsey var mi? Herhangi bir kronik sorunu var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otostopcu97 -- 9 Şubat 2018; 13:18:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu SwiftKey klavye gerçekten çok güzelmiş baya beğendim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcandelikanli

Merhaba, öncelikle iade için başvuru yapın. Bu tür alışverişlerde kargo torbasını açmadan önce video çekmelisiniz. Tüm açılış işlemlerini video çekerek yapmalısınız.
    İthalat garantili cihazlarda IMEI kayıt ve kutu içine yerleştirilen ithalat garanti belgesi için kutular açılıyor, sonra tekrar jelatinleniyor çoğunlukla işlemler böyle. Ben Delta Garantili SD835 İşlemcili Note 8 N9500 aldım kutunun içinden çıkan Delta garanti kağıdı vardı ama parmak izi falan hiç yoktu. Kutu hiç açılmamış gibiydi. Ayrıca WiFi çekmeme gibi bir problem hiç yaşamadım. Cihazım sorunsuz çalışıyor. Aldığımdan beri 3-4 güncelleme de aldım. Ben memnunum.

video konusunda haklısınız.aslında bunu normalde yaparım ama bu sefer çok yoğundum ve jelatinli görünce aklıma gelmedi.wi fi konusunu hallettim,modemi kapatıp açınca düzeldi.benim de delta garantili.sizinki ile aynı telefon zaten.bendeki telefon önceden ellenmiş o kesin gibi.yalnız ölü piksel testi yaptım,herhangi bir sorun yoktu.şimdilik sim kart takmadan incelemeye devam ediyorum.normalde çok takıntılıyım hemen iade ederdim ama şu an hiç uğraşacak zamanım yok

bu arada yeni bir telefonun kullanılıp kullanılmadığını,önceden sim takılıp takılmadığını gösteren bir yöntem ya da gizli bir ayar var mıdır?

• otostopcu97 kullanıcısına yanıt
    1- Alacağınız firmanın güvenirliği ( kurumsallık, faaliyet yılı Vs. )

2- faturaya imei yazılıp yazılmadığını almadan önce sorup netleştirin

3- btk dan imei kaydını sorgulayın

4- kargoyu açarken baştan sona Video çekin

5- arıza durumunda servisin eziyetini göze alın ve samsung yetkili servisinin ücret karşılığında dahi tamir yapmayabileceğini unutmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: otostopcu97

Sanirim gozden kacmis. Ben bir daha sorayim, yardimci olmak isteyen vardir . Ithalatci garantili note 8 alirken dikkat etmem gereken birsey var mi? Herhangi bir kronik sorunu var mi?

Kendinize muhatap bulabileceğiniz bir satıcı(hepsiburada gibi) olsun.Kutu açılışını vs. videoya kaydedin.Bir de size zahmet biraz forumun geçmiş sayfalarını okuyalım.Merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Bu SwiftKey klavye gerçekten çok güzelmiş baya beğendim

Boşuna demedik, klavyenin atası adeta babası diye

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

hocam yanlis anlama ama her yazi 3 satir ara ile cumleler tamamlanmadan neden yaziyorsunuz acaba?

Mobil sürümde olan bi hata, bir satır boşluk bırakıyorsun yazarken, yayınlanınca 3 satır oluyor otomatik. Düzenle diyip tekrar bir satıra düşürmek gerekiyor. Arkadaş bilerek yapmıyor yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

quote:

Mobil sürümde olan bi hata, bir satır boşluk bırakıyorsun yazarken, yayınlanınca 3 satır oluyor otomatik. Düzenle diyip tekrar bir satıra düşürmek gerekiyor. Arkadaş bilerek yapmıyor yani.

iyi de cumleler de yarim olmus ama. bunu note 8 mi yapiyor boyle cunku daha once karsilasmadim?
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    3 satır boşluk siteyle alakalı telefon ile ilgisi yok. Ama cümlelerin yarım olması kullanıcı hatası

• Baveran kullanıcısına yanıt
    Önerdiğiniz bir tema var mı?

• quote:

Aynen sana katılıyorum cep telefonundan Forum'a girip Mesajlara bakmak insana işkence gibi oluyor.

Mesela ben çok uzun mesajları alıntı yapmıyorum Sadece cevapla kısmına tıklıyorum.

• Anesthesia` kullanıcısına yanıt
    Cubed red kullanıyordum, ufaklık doğduktan sonra tema özelleştirmeden değiştirdim

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Bende donmalar başladı, özellikle Instagram'da.

• Arkadaşlar selamlar telefonun en önemli özelliklerinden birisi olan edge ekran için kullandığınız farklı uygulamalar var mı acaba? Bu konuda içerikte çok fazla bilgi yok sanırım gözümden kaçtıysa da kusuruma bakmayın Herkes kullandıklarını yazarsa en azından işe yarayan uygulamalar gözden kaçmamış olur ve hepimizin işine yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

quote:

Bence yanılıyorsunuz ben denedim sadece bir satır ara veriyor bakın yukarıda orkun nickli arkadaş da birer satır ara vererek mobil sürüm ile yazdı

• quote:

Orijinalden alıntı: korayalttantire

Bende donmalar başladı, özellikle Instagram'da.

Instagram'daki donma uygulamanın kendisinden kaynaklanıyor

• grolof kullanıcısına yanıt
    Gürol amca merhaba nasılsın, g4 konusunda v10 a geçip bıraktın bizi note 8 den memnun kalırsın umarım boşluk konusunu şöyle anlatayım, enter tuşuna basıp aşşağı inince 1 satır, 1 satır boşluk bırakınca 3 satır boşluk bırakıyor.

Deneme 1

Deneme 2

Deneme 3

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• NOTE8 donanım özelliklerini desteklen mp3 playar varmı playstorda .. cihazın içinde mp3 playar yokmu liste oluşurup dinleyebilecegim
  • 
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.