Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Wi-Fi Çağrı özelliği var, ona bağlıdır diye düşünüyorum.
    Arama kaydını da kontrol ederseniz yanında Wi-Fi nin işareti vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirism -- 12 Ekim 2017; 12:54:49 >
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl kapatılır acaba başına bela oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lvnt38 L kullanıcısına yanıt
    Bağlantılarda Wi-Fi Araması var onu kapatabilirsiniz.
  • Telefonu almayı düşünüyorum ama çok hızlı fiyatı düşüyor ondan çekiniyorum, ne seviyeye kadar iner diye. 4.200 tl ye isme faturalı, 4.000 TL ye kontratlı sıfır cihaz bulmak mümkün şu anda.
  • Arkadaşlar wrapsol'e bir bayi 90 TL istiyor. Sizce uygulatmaya değer mi bu fiyat? Ben çekincem daha sonrasında hava alır korkusu. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

• Spigen'in seramik kaplama ürününü kullanan var mı acaba ?

Ekran jelatini veya cam almak istemiyorum, biraz kabalaştırıyor. Eğer ürün çizilmelerde, düşmelerde koruma sağlıyorsa çok başarılı gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

Arkadaşlar wrapsol'e bir bayi 90 TL istiyor. Sizce uygulatmaya değer mi bu fiyat? Ben çekincem daha sonrasında hava alır korkusu. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

Samsung WA sitesinde de bu fiyat ancak sadece urun o uygulama size kalacak. 90TL uygun ve bir kabarma durumunda ikinci degisim 10-15TL gibi bir sey olmali, boyle bir imkan veriyor ürün

• Wrapsol ya da spigen seramik deneyenler tecrübelerini paylaşabilir mi? Samsung'da 179 TL ye yaptırdıgım, arka mattan çok memnun, ön parlaktan da bir o kadar memnuniyetsizim.. Yazdığım yazılar bile ekranda iz olarak duruyor.. İlk fırsatta gidip göstereceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

Arkadaşlar wrapsol'e bir bayi 90 TL istiyor. Sizce uygulatmaya değer mi bu fiyat? Ben çekincem daha sonrasında hava alır korkusu. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

Samsung WA sitesinde de bu fiyat ancak sadece urun o uygulama size kalacak. 90TL uygun ve bir kabarma durumunda ikinci degisim 10-15TL gibi bir sey olmali, boyle bir imkan veriyor ürün

Hocam sanırım herhangi bir garanti vermiyorlar. Sormadım ancak verselerde iş için bulunduğum ilde sordum. Edge ekran olması kafamı karıştırıyor. Kısa zaman içerisinde açılma yapar mi acaba? Çalışan kılıf kullanırsanız açılır dedi. Bende kılıfsız pek kullanmak istemiyorum açıkçası

• Valla hocam yaptiran birkac arkadas bu sekilde bir tahhut verildigini yazmisti, size de belki degisim garantisi sunulur. Urun tabi ki kilifsiz kullanim icin tasarlaniyor, kilifla rahatca kullanirsiniz demeleri zor ama biraz sizin tecrube etmenize kaliyor, kilif takarken dikkatli olursaniz belki hicbir kalkma olmadan Spigen kiliflarindan Thin Fit, Liquid Crystal gibi urunleri kullanabilirsiniz

• Arkadaşlar note 8 almak istiyorum, n11'de bazı %100 olumlu geri dönüş almış satıcılar 4.300tl gibi rakamlara satıyor.

Sizce bu kişiler güvenilir mi?
    Siz olsanız alırmısınız?
    Nasıl böyle ucuza verebiliyorlar 5000tl lik telefonu?

Kafamda deli sorular
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Telefonu almayı düşünüyorum ama çok hızlı fiyatı düşüyor ondan çekiniyorum, ne seviyeye kadar iner diye. 4.200 tl ye isme faturalı, 4.000 TL ye kontratlı sıfır cihaz bulmak mümkün şu anda.

Şuan toptan fiyatı 4150 civarı olduğunu söylemişti telefoncu Arkadaşım ve gene söylediğine göre iPhone 8 çıktığında fiyat müşteri satışı 3900 olur bekle dedi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: esperer

quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Telefonu almayı düşünüyorum ama çok hızlı fiyatı düşüyor ondan çekiniyorum, ne seviyeye kadar iner diye. 4.200 tl ye isme faturalı, 4.000 TL ye kontratlı sıfır cihaz bulmak mümkün şu anda.

Şuan toptan fiyatı 4150 civarı olduğunu söylemişti telefoncu Arkadaşım ve gene söylediğine göre iPhone 8 çıktığında fiyat müşteri satışı 3900 olur bekle dedi bana.

Çok teşekkürler bilgi için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • leonart16 L kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz ilk çıktığında n11, gg, hepsiburada gibi sitelerde dikkat ettim 4999 du. Şimdi ne oldu da bu fiyata çektiler, düşündürücü.!

Bu sitelerden 3 defa cihaz almış biri olarak söyleyeyim 3 ü de yeniden ambalajlanmış cihaz çıktı. 3 ünü de iade ettim. Bir daha bu sitelerden telefon almam.

Size tavsiyem varsa tanıdık telefonculardan kapalı kutu cihaz almanız. En azından kafanız rahat olur. 4100-4300 arasında çok rahat bulursunuz.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkürler, zaten tereddütlerim vardı vazgeçtim oradan almaktan.
    İyi akşamlar.
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    Brititsh short hair kedinize bayıldım,bende bir kedi manyağı olarak en sevdiğim türlerden...paylaşım için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabriorhan kullanıcısına yanıt
    tsk ederim hocam cok kedi besledim ama kedi türleri içinde en akıllısı diyebilirim video da işe yaradıysa bilgi verme acısından sevindim saygılar
  • Dostlar selam. Konuyu dagittigim icin affiniza siginiyorum oncelikle. Annemin kullandigi note4 calindi bu aksam, calan da direkt kapatti telefonu. Imei bilgileri evde mevcut. Telefonu kitletme sansim olur mu acaba, zabittir, karakoldur, sikayettir ugrasmadan? Cok tesekkur ederim ilginiz icin simdiden.

• leonart16 L kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 2 sene önce gsm dünyası mağazasından note 4 aldım.kapalı kutydu ve memnundum.eğer n11 den alacaksan şu anda hergün kupon dağıtılıyor.onlardan alabiliraen mesela geçen gün 3750 ye 350 verdi.telefon ozamana kadar 4000 e düşse iphone 8 inde etkisi olacak buna. 3650 tlye alınabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.