Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: merif@st

Yapma hocam ya kötü oldu bu :( Note 5'le devam o zaman bir süre daha sağlık olsun. Teşekkür ederim bilgi için.

Ben note 5 den note 8 e geçtim. Geçiş yapmayı gerektirecek kadar fark yok. Edge ekran ve kasa ekran boyut oranı büyüsüne kapıldım geçtim. Bir takım yeni yazılımlar mevcut ama bu paralara değecek farklar değil. Bence geçmeyin. Şu an böyle bir düşüncede olsam geçmezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

"İzleme AF" ayarını kapatın aktif hale gelir.

Ayrıca bütün çözünürlüklerde o ayar açık şekilde video kaydı yapılabiliyor.

evet geç de olsa ben de fark ettim sonradan. çok teşekkürler :)
  • https://www.androidrival.com/galaxy-note-9-onscreen-fingerprint-scanner/

Bu güzel bir haber. Batarya da en az 4000 olursa tadından yenmez; Note 8 gibi olmaz, kapış kapış gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takumi

quote:

Orijinalden alıntı: merif@st

Yapma hocam ya kötü oldu bu :( Note 5'le devam o zaman bir süre daha sağlık olsun. Teşekkür ederim bilgi için.

Ben note 5 den note 8 e geçtim. Geçiş yapmayı gerektirecek kadar fark yok. Edge ekran ve kasa ekran boyut oranı büyüsüne kapıldım geçtim. Bir takım yeni yazılımlar mevcut ama bu paralara değecek farklar değil. Bence geçmeyin. Şu an böyle bir düşüncede olsam geçmezdim.

Bende Note 5'den geçiş yaptım arada farklar var değermi değmezmi kişiye göre değişir keşke teşhir cihazlarını sık sık kullansaydınız pişman olmaktan daha iyidir zaten amacıda o bol bol incelemek, benim geçiş sebeplerim kamara+su geçirmezlik+daha büyük ekran+hafıza kartı+ram işlemci+güncel yazılım+çift facebook hesabı+bataryadan şu an Note 5'e göre daha memnunum diyebilirim elde tutuşu dar olduğu için daha çok sevdim Note 8i şu an çok memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saskia182 kullanıcısına yanıt
    Exynos modeli satan ulkelerin hepsinde cift hatli DUOS modeli vardir birtek Turkiye de yoktur sanirim operatorler boyle birseyi istemiyorlar ..

Avrupa Afrika Arap ulkeleri Asya da Ingiltere de DUOS modeli vardir.

Cift hatli da 2 sim karti takili iken hafiza karti kullanilamaz bir slot hibrit te ondan sebep.

Her iki hattin operator internet hizi da esit degildir. Biri sadece 2G destekliyor oteki de 4G ama 4.5G veya LTE-A destegi yoktur!

Bunlari bilerek karar verilmeli derim.
  • Turkiye icin nede yok acaba ?

https://news.samsung.com/tr/

tr olarak bilerek yazdim ki mevcut ulkelerinki gozuksun diye .
  • Malum sitede 4000 tl olmuş vaziyette.Acaba ne kadar daha iner aşağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Her iki hattin operator internet hizi da esit degildir. Biri sadece 2G destekliyor oteki de 4G ama 4.5G veya LTE-A destegi yoktur!

Kesin bilgimidir acaba?
    DUOS modelini almayı planlıyordum. gsmarena gibi yerlere baktım göremedim, ondan soruyorum.
    Burada var olduğu belirtiliyor.http://www.phonemore.com/compare/phones/samsung-galaxy-note-8-sm-n950f-vs-samsung-galaxy-note-8-duos-sm-n9500/6303041

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wertasd -- 11 Ekim 2017; 15:59:10 >

• Android markette ios 11 uygulamasi var ios aliskanligi olanlar icin ideal ekte resim koyuyorum

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 11 Ekim 2017; 15:59:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Exynos modeli satan ulkelerin hepsinde cift hatli DUOS modeli vardir birtek Turkiye de yoktur sanirim operatorler boyle birseyi istemiyorlar ..

Avrupa Afrika Arap ulkeleri Asya da Ingiltere de DUOS modeli vardir.

Cift hatli da 2 sim karti takili iken hafiza karti kullanilamaz bir slot hibrit te ondan sebep.

Tek takıldığım nokta operatör hızları oldu

Niye böyle yapılır ki bu teknik bir mantığı yoksa saçma yani.

• Apple Fanboy 7 A kullanıcısına yanıt
    Biliyorum S7 lerden beri yapiliyor. Sim karti iyicene kirpip traslaniyor sonra da micro sd ye yapistiriliyor.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Belirttiğiniz yerde LTE-A gibi seçenekler görünüyor. Özellikle bakmam gereken bir yer varsa iletirseniz sevinirim.
  • wertasd kullanıcısına yanıt
    Bazen o tur sitelerde ufak tefek hatalar olabiliyor da.

Iste baska cihaz uzerinden destekledigi enfazla 4G diyor .

https://imgur.com/a/4HY5I
  • Şuanlık benimde kararım o yönde hocam teşekkür ederim. Yine benzeri bir kampanya yaparlarsa o zaman tekrar düşünebilirim.
  • Telefonu servise vermiştim ölü piksel nedeniyle, değişim kararı çıkmış. Ancak 15-20 gün sonra gelecekmiş telefon. Süre çok uzun.
  • Aesthetics A kullanıcısına yanıt
    Bari cihazi geri alin yeni gelecekler yeni partililer yeni fabrika cikislilar olacak ondandir.
  • bu telefon icn en kullanışlı kılıf ve koruyu cam modeli hangileri ? ikisi birden olan bir ürün varmı yoksa koruyucu cama gerek varmı ?
  • Beyler Duba'den Note 8 aldırıyorum. Dikkat etmem gereken bir şey var mıdır?

Bazı dükkanlar telefonu Dubai'den birinin üstüne kaydettirmen lazım gibi bir şey söylemiş. Dubai'de görüntülü görüşme yasaktı sanırım. Onunla ilgili bir şey olabilir mi? Bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 11 Ekim 2017; 19:39:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

http://www.i-carer.com/leather-cases-for-samsung/Note-8-Transformer-Vintage-Bac.html

Aliexpress satın alma linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illeg4l -- 11 Ekim 2017; 20:41:43 >

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.