Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13261327132813291330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cihazı açık havada sıklıkla kullanıyorsanız AMOLED önermem, yüksek parlaklık ayarlarında AMOLED maalesef bu sorunu göstermeye devam edebiliyor. :)

• Dex modunda kullanabileceğim, IMEI olmayan/hasarlı, kasası ve ekranı hasarlı uygun fiyatlı bir ürün arıyorum eğer satmak isteyen varsa PM atabilir. DEX uyumlu farklı modeller de olabilir. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mhknr

Arkadaşlar merhaba. Benim telefonda kablosuz şarj açma kapama seçeneği yok. Eski s8 plus cihazımda vardı. Bu cihaz destekliyor ama ayarlardaki pil ve ayarlar kısmında kablosuz şarj seçeneği yok. Fikri olan var mı acaba

Kablosuz şarj açma kapama olmaz. Hızlı kablolu yada kablosuz şarj seçeneği olur. O da ayarlar>pil>üç nokta kısmında mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende hem note 8 hem de s9 vardı. İkisini de satıp oneplus 8t aldım 12 ram 256 hafızalı. Valla bişey diyeyim mi? Ben hayatımda 100 e yakın cihaz kullandım ama ilk defa android kullandığımın farkına vardım. Uygulama yükle diyosun play storedan ne indiğini anlıyosun ne yüklediğini :D şarj desen sıfırdan yüzde 36 dakikada dolduruyor. Batarya gün içinde bitirmek mümkün değil. Ekran kamera tasarım on numara. Sorusu olan varsa seve seve cevaplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 21 Mayıs 2021; 14:44:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Kablosuz şarj açma kapama olmaz. Hızlı kablolu yada kablosuz şarj seçeneği olur. O da ayarlar>pil>üç nokta kısmında mevcut.

Alıntıları Göster

Aynen note 8 de o seçenek yoktu ama s9da vardı. Hem hızlı kablolu şarjı hem de kablosuz şarjı açma kapama vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Arkadaşlar bende hem note 8 hem de s9 vardı. İkisini de satıp oneplus 8t aldım 12 ram 256 hafızalı. Valla bişey diyeyim mi? Ben hayatımda 100 e yakın cihaz kullandım ama ilk defa android kullandığımın farkına vardım. Uygulama yükle diyosun play storedan ne indiğini anlıyosun ne yüklediğini :D şarj desen sıfırdan yüzde 36 dakikada dolduruyor. Batarya gün içinde bitirmek mümkün değil. Ekran kamera tasarım on numara. Sorusu olan varsa seve seve cevaplarım.

Valla hocam kalemi kullanıyorum borsada grafik çizerken. Yoksa android olarak alternatif çok var ama. Kalemsiz olsa değişik cihazlara kesin bakardım.

• Arkadaşlar açılmamış kutu note 8 alacağım. Mağazaya sorduğumda hem çift sim kartlı modeli hem de tek sim kartlı modeli olduğu söylendi. Tüm çift sim kartlı modeller snapdragon işlemcili olan mı, aldıktan sonra exynos işlemcili çift sim kartlı modeli(piyasada böyle bir model var mı bilmiyorum) çıkmaz değil mi?

Ayrıca snapdragon vs exynos işlemcili note 8 arasından hangisini önerirsiniz, ben snapdragona daha yakın gibiyim bir de sizin fikrinizi sorayım

• quote:

Orijinalden alıntı: luluruk

Arkadaşlar açılmamış kutu note 8 alacağım. Mağazaya sorduğumda hem çift sim kartlı modeli hem de tek sim kartlı modeli olduğu söylendi. Tüm çift sim kartlı modeller snapdragon işlemcili olan mı, aldıktan sonra exynos işlemcili çift sim kartlı modeli(piyasada böyle bir model var mı bilmiyorum) çıkmaz değil mi?

Ayrıca snapdragon vs exynos işlemcili note 8 arasından hangisini önerirsiniz, ben snapdragona daha yakın gibiyim bir de sizin fikrinizi sorayım

Tüm çift sim kartlı modeller Snapdragon diye bir durum kesinlikle söz konusu değil. Çift simli Exynos cihazlar N950FD olarak geçer. Tabiki Snapdragon işlemci tercih edilmeli. 3300 mah bataryalı Note 8 exynoslu olursa batarya konusunda yorucu olur.

Bu noktadan sonra note 8 den ziyade en azından note 9'i tavsiye ederim.

• merhaba

telefonun arka camını ve ön camını kırdım ön cam da ortasında ince bir çizgi kaldı bazende ekranın altı ile üstü arasında parlaklık farkı oluyor sorun büyük çaplı olabilir mi birde nereye yaptırmalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ammarts

merhaba

telefonun arka camını ve ön camını kırdım ön cam da ortasında ince bir çizgi kaldı bazende ekranın altı ile üstü arasında parlaklık farkı oluyor sorun büyük çaplı olabilir mi birde nereye yaptırmalıyım ?

Youtubeda gsmiletişim in videoları var. Güzel iş çıkarıyolar.

• Merhaba arkadaşlar. Telefonumda son güncellemeyle beraber karşı tarafın sesi çok az gelmeye başladı.

Daha öncede olmuştu fakat kısa bir süre sonra düzelmişti.

Şuanda büyük sıkıntı çekiyorum. Hafif sesli bir ortamda karşıyı duymak imkansız.

Sorunu Çözemedim.

Böyle bir şey ile karşılaşıp sorunu çözen veya ses seviyesini arttırabilen oldu mu ?Ayarını mı bozdum anlamadım.

• Arkadaşlar merhaba. Şöyle bir hata görüyorum temiz kurulum yapmak mı gerekir acaba telefona?
    Batarya değiştirmeme rağmen de çok hızlı bitiyor gibi, %1 iken 1 saat teli kullandım öyle kapandı. Galiba kalibrasyon sorunu var onu nasıl çözebilirim? İki soruma da yanıt verebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• merhaba canlar. çıktığı ilk günden beri note8 kullanıyorum. o zaman bu kadar seçenek yoktu. bir çok sıfır telefonun benimkinden iyi olmadığını düşünüyorum. samsung dışında note 8 den daha iyi olan, değiştirmeye değecek modelleri bilen var mı içinizde?

• reberemo R kullanıcısına yanıt
    Önemli olan fiyat hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aslında şunu anlamaya çalışıyorum. hangi noktanın, fiyatın, cihazın üzerine çıkarsam daha iyi bir telefon almış olurum.

• woldemort12 W kullanıcısına yanıt

bataryanızda kalibrasyon problemi varsa bu tip durumlarda arama ekranından *#0228#* tuşlayarak Quick start'a basın. quick start a basma işini ard arda 5-6 kez tekrarlayın batarya kalibrasyon işlemidir korkmayın. hatta 6 aya bir yapmak daha faydaı olur.

NOT:Şarj seviyesi %100 iken yapmanız daha faydalı. %100 iken yaparsanız şarjınızın düştüğünü gözlemleyeceksiniz. bu normaldir. şarjı %100 yaparak tekrarlayın

• Bugün sabahtan beri her 10 saniyede bir google uygulaması durdu hatası vermeye başladı, uygulama verilerini sildim, cihazı kapatıp açtım sonuç değişmedi
    Google uygulamasını devre dışı birakmak zorunda kaldım
    Bir çözümü var mıdır?
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Hocam hala Sorun devam ediyorsa şu şekilde çözdüm ben

https://www.youtube.com/watch?v=WSJ2itG31pA&feature=youtu.be

• Sabah bende de vardi aynı problem şuan sorun kendiliğinden çözülmüş durumda.

• Arkadaşlar telefonun bataryasını değiştirdim. Kötü batarya olduğunu düşünmüyorum, güvenilir biri yaptı. Ancak şarj hala hızlı gidiyor ve telefon az bir kullanımda bile çok ısınıyor. Bir anakart arızası mı vardır acaba?

• 
Sayfa: önceki 13261327132813291330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.