Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (9 Mobil) - 1 Masaüstü9 Mobil
5 sn
26.581
Cevap
269
Favori
1.455.137
Tıklama
Giriş
    1297 Mesaj

Anladım hocam teşekkürler. Benim cihaz da yurtdışı da o yüzden merak ediyorum, gidip bir öğrenmek gerekecek öyleyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gadget46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim de dayanagim usb den sarj oluyorsa sorun telefondan cok kablonun kendisi veya sarj adaptoru veya telefonun usb takilmadaki ayarlari diye dusundum.

En ideali orjinal Samsung data kablosu ve orjinal sarj aletiyle test etmektir. Baska cihazlari sorunsuz her kosulda sarj ediyorsa ve sizdeki telefonu da srt etmiyorsaa o zaman kesinlikle cihaz sarj soketinde bir sorun vardir donanimsaldir.

ama servise gidip boyle bozulmasi da anormal. Acaba parca degistirdiler mi ? Resmi Yetkili Servislerde testleri yapilmis halde teslim alsaymissiniz:/ .

Hersey olabilir ..
    |
    |
    orbitmach kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birseyde tarafsan dogrulara, tarafsizsan gerceklere bakarsin
    https://terrapower.com/
  • Binbaşı
    1554 Mesaj
    Arkadaşlar Merhaba,

Ben note 8 bataryamı değiştirmek istiyorum. İnternetten nereden güvenilir bir şekilde alabilirim? Daha önce alan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Orijinalden alıntı: Whoracle1905

Arkadaşlar Merhaba,

Ben note 8 bataryamı değiştirmek istiyorum. İnternetten nereden güvenilir bir şekilde alabilirim? Daha önce alan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
    Dahili bataryaların servis dışı satışı yoktur. Hatta servis bile satmıyor. Ücretini ödeyip onların değiştirmesini kabuk etmeniz gerek. İnternette satılan tüm dahili bataryalar %100 sahtedir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4720 Mesaj
    Tuhaf Bi şarj problemi olmaya başladı telefonumda. İlk çıktığı zamandan bu yana note8 kullananlardanım.

Şarj kablosunu takıyorum, hızlı şarj falan diyor şarj olmaya başlıyor, bir saat sonra Bi bakıyorum anca yüzde 10 falan dolmuş.

Sonra kabloyu çıkarıp takıyorum Bi kaç kez, yine hızlı şarj falan yazıyor bu sefer hakkaten hızlı şarj ediyor.

Bu sorunu yaşayan var mı benden başka?

Orijinalden alıntı: rorschach_

Arkadaşlar ahize sesi çok az geliyor ya. Nasıl çözeriz ?
    Hocam sanırsam ya önceki güvenlik güncellemeli sürüme geçmeniz gerek ya da bu ayki güncellemeyi bekleyip düzelmesini ummanız gerek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2901 Mesaj
    quote:

Arkadaşlar ahize sesi çok az geliyor ya. Nasıl çözeriz ?
    Kirlenmiş olabilir. Otomatik dış fırçası varsa evde hafif hafif temizleyin. Yoksa manüel fırça da olur. Bana da çok sık oluyor bu yaz günleri uzun görüşmelerde ter tıkayabiliyor ahize çok müsait bu duruma.

Orijinalden alıntı: what_tha

Kirlenmiş olabilir. Otomatik dış fırçası varsa evde hafif hafif temizleyin. Yoksa manüel fırça da olur. Bana da çok sık oluyor bu yaz günleri uzun görüşmelerde ter tıkayabiliyor ahize çok müsait bu duruma.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler ama fırçanın teli değil saç teli ancak girer bu boşluklardan.

Teşekkürler ama fırçanın teli değil saç teli ancak girer bu boşluklardan.

Alıntıları Göster
    Aynı sorun benim telefonda da oldu bu sitede diş fırçasıyla temizle dediler denedim işe yaradı. O deliklere fırça tellerinin girmesi gerekmiyor üzerinden defalarca sürtün ses sorunu düzelecektir merak etmeyin saçma görünüyor ama işe yarıyor.

• Yarbay
    4297 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hakanxml

Aynı sorun benim telefonda da oldu bu sitede diş fırçasıyla temizle dediler denedim işe yaradı. O deliklere fırça tellerinin girmesi gerekmiyor üzerinden defalarca sürtün ses sorunu düzelecektir merak etmeyin saçma görünüyor ama işe yarıyor.

Alıntıları Göster
    Denedim dün akşam, değişme yok. Telefoncuya vereceğim.

|
    |
    çok temiz ve sorunsuz.

ne alıcan

|
    |
    Qantas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nokia 3310 alıp kalanı dolara basıcam.
    |
    |
    turkay23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: PVH

Tuhaf Bi şarj problemi olmaya başladı telefonumda. İlk çıktığı zamandan bu yana note8 kullananlardanım.

Şarj kablosunu takıyorum, hızlı şarj falan diyor şarj olmaya başlıyor, bir saat sonra Bi bakıyorum anca yüzde 10 falan dolmuş.

Sonra kabloyu çıkarıp takıyorum Bi kaç kez, yine hızlı şarj falan yazıyor bu sefer hakkaten hızlı şarj ediyor.

Bu sorunu yaşayan var mı benden başka?
    Bende de benzer bir problem var. Şarja ilk taktığımda bazen yavaş şarj oluyor bazen de direkt saçmalayıp 4 saat şarj süresi diyor. Şarjdan çıkartıp tekrar takıyorum ancak bu sefer hızlı şarja başlıyor.

Orijinalden alıntı: akenshaw

Bende de benzer bir problem var. Şarja ilk taktığımda bazen yavaş şarj oluyor bazen de direkt saçmalayıp 4 saat şarj süresi diyor. Şarjdan çıkartıp tekrar takıyorum ancak bu sefer hızlı şarja başlıyor.

Alıntıları Göster
    Benim telefonda her şarja taktığımda hızlı şarj yazıyor. Fakat kimi zaman bahsettiğim gibi 1 saatte ancak %4 - %5 falan şarj oluyor. O yüzden sürekli telefona bakmak zorunda kalıyorum

Selamlar aynı problem bir süredir bende de var. kulağıma yapıştırmak zorunda kalıyorum telefonu yada kulaklıkla konuşuyorum. Herhalde sorun yazılımsal talep oluşturacağım umarım yakında çözerler.
    |
    |
    rorschach_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: PVH

Benim telefonda her şarja taktığımda hızlı şarj yazıyor. Fakat kimi zaman bahsettiğim gibi 1 saatte ancak %4 - %5 falan şarj oluyor. O yüzden sürekli telefona bakmak zorunda kalıyorum

Alıntıları Göster
    Oy oy oyy sizin durum daha kötüymüş hocam :D Bana söylüyor en azından yavaş şarj ediyorum diye :D Maalesef bende de çözüm yok. Format, batarya kalibrasyonu, farklı şarj aleti vs. denedim ama nafile.

Orijinalden alıntı: akenshaw

Oy oy oyy sizin durum daha kötüymüş hocam :D Bana söylüyor en azından yavaş şarj ediyorum diye :D Maalesef bende de çözüm yok. Format, batarya kalibrasyonu, farklı şarj aleti vs. denedim ama nafile.

Alıntıları Göster
    Keşke bende de öyle olsa en azından bilirim sürekli kontrol etmek zorunda kalmam

Neyse zaten telefonu değişicem artık. Note 12 ve iPhone 12 tanıtımlarını bekliyorum, iki cihazdan birine geçiş yapıcam artık

|
    |

• Çavuş
    56 Mesaj

Hepsiburada da vrs kılıflarda güzel indirimler mevcut bu kılıfı aldım bayağı kaliteli bir tanede 39 tl ye kredi kartlıklı olanı aldım 1.5 sene önce 130 e almıştım o bitti

|
    |
Lastik Avcısı
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,046
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.