Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce 9 dan 8 e downgrade etmiştim şuanda android 9 sürümümü tekrar 8e düşüremedim. N950FXXSEDTL4 sürümü yüklü şuanda ACR için 8 e dönem lazım. Custom room ile 8 yukledim ama bankacılık işlemlerinde pek gücenemedim size sakıncalımı ? Lightroom yüklü

• Bende delux rom var android 9.0 acr çalışıyor ekran kaydı çalışıyor mükemmel ötesi bir rom. Hiç düşünmeden yükleyebilirsiniz. Ben 1 yıldır kullanıyorum gayette memnunum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DeluxeROM_v30 [FINAL] bumu acaba. Bankacılık işlemi yapıyormusunuz.

• Evet tüm bankacılık APK leri çalışıyor. Hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Rom mükemmel bir rom. Hiç düşünmeden yükleyebilirsiniz. Bir de telefonda istediğiniz her ayarı özgürce yapabilirsiniz. Stock rom reziliktir. Telefonun tum denetimi şu an elimde

• quote:

Orijinalden alıntı: Asur72

Evet tüm bankacılık APK leri çalışıyor. Hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Rom mükemmel bir rom. Hiç düşünmeden yükleyebilirsiniz. Bir de telefonda istediğiniz her ayarı özgürce yapabilirsiniz. Stock rom reziliktir. Telefonun tum denetimi şu an elimde

Hiç düşünmeden yükleyebilirsiniz. .......................................... Bence düşünmeli.

Bir de telefonda istediğiniz her ayarı özgürce yapabilirsiniz......... Evet ama bu özgürlüğün karşılığı yokmu ? "Ürüne ya para verirsiniz yada ürün sizsinizdir"

Stock rom reziliktir. .............................................................. Rezilliğin güvenlik kilitleri ile ilgisi olabilir mi, bilen varsa anlatsada öğrensek...

Telefonun tum denetimi şu an elimde...................................... Denetim sadece senin elindemi acaba yoksa telefon yol geçen hanına dönüyorda haberimiz mi olmuyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ohayyam

Hiç düşünmeden yükleyebilirsiniz. .......................................... Bence düşünmeli.

Bir de telefonda istediğiniz her ayarı özgürce yapabilirsiniz......... Evet ama bu özgürlüğün karşılığı yokmu ? "Ürüne ya para verirsiniz yada ürün sizsinizdir"

Stock rom reziliktir. .............................................................. Rezilliğin güvenlik kilitleri ile ilgisi olabilir mi, bilen varsa anlatsada öğrensek...

Telefonun tum denetimi şu an elimde...................................... Denetim sadece senin elindemi acaba yoksa telefon yol geçen hanına dönüyorda haberimiz mi olmuyor ?

Alıntıları Göster

Resmi Android 8 e dönemiyorum ama ACR de lazım ne yapacağım :D

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 8 den oneplus 9 pro ya geçen var mı? geçilir mi sizce

• ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    S20+ ya geçilir

• ozguradam1 kullanıcısına yanıt

Are you have a money? if Your answer yes, my answer yes, change the your phone. Take it.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

Are you have a money? if Your answer yes, my answer yes, change the your phone. Take it.

"ARE YOU HAVE MONEY"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Febr kullanıcısına yanıt

Welcome to bagcilar english :)

• n9500 snapdragon versiyonu cihazım bir kaç aydır ani bölgesel ısınma ve kendini kapatma sorunu yaşamakta. kapandığında açılması için soğutmam (buzdolabına koyma vs) gerekiyor. güç tasarrufu modunda işlemci hızını sınırlandırdığımda ve bir de güvenli modda açtığımda ısınıp kapanma yapmıyor. ne yapmam gerekiyor? yazılımsal bir sorun değil sanırım çünkü firmware flaslama falan da yaptım cihazı hard reset attıktan sonra..

• quote:

Orijinalden alıntı: sens0red

n9500 snapdragon versiyonu cihazım bir kaç aydır ani bölgesel ısınma ve kendini kapatma sorunu yaşamakta. kapandığında açılması için soğutmam (buzdolabına koyma vs) gerekiyor. güç tasarrufu modunda işlemci hızını sınırlandırdığımda ve bir de güvenli modda açtığımda ısınıp kapanma yapmıyor. ne yapmam gerekiyor? yazılımsal bir sorun değil sanırım çünkü firmware flaslama falan da yaptım cihazı hard reset attıktan sonra..

geçmiş olsun, sanırım bizim telefonların ömürleri dolmak üzere. benim ve bir arkadaşın ekranında da sarı renk problemi vardı. servisin 1600 küsür TL ye çözerim dediği sorunu küçük bir programla hallettik. ama her an yeni bir problemle karşılaşabiliriz. isterseniz servise verin telefonu, bakıp size sorunu söylesinler ve fiyat versinler. uçuk bir fiyat vermezlerse yaptırırsınız, verirlerse 2. el telefon alıp yedek parça olarak kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
  • Arkadaşlar aranızda bu telefonun sadece ekran camını değiştiren oldu mu ?

Ekranı kırılan Note 8'imin ekranında en ufak amoled yanığı bile yok fakat cam çatladı.Başarılı şekilde cam değişimi yapan bir yer varsa yaptırmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: T Square

Arkadaşlar aranızda bu telefonun sadece ekran camını değiştiren oldu mu ?

Ekranı kırılan Note 8'imin ekranında en ufak amoled yanığı bile yok fakat cam çatladı.Başarılı şekilde cam değişimi yapan bir yer varsa yaptırmak istiyorum.

https://www.google.com/url?q=https://www.gsmiletisim.com/

https://www.youtube.com/watch?v=a7V7vaPF4Uk&feature=youtu.be

• Arkadaşlar merhaba. Benim telefonda kablosuz şarj açma kapama seçeneği yok. Eski s8 plus cihazımda vardı. Bu cihaz destekliyor ama ayarlardaki pil ve ayarlar kısmında kablosuz şarj seçeneği yok. Fikri olan var mı acaba

• Hiç kablosuz şarj etmediyseniz hiç çıkmıyordu galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venus94 -- 19 Mayıs 2021; 19:22:4 >
  • Merhabalar forumdaşlarım, o meşhur sorunu yaşıyorum amoled yanığı bir kere ekran değişimi yaptırdım ancak daha sonra tekrarladı. Maalesef garanti falan kalmadı SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]  Bir çözüm öneriniz var mı ?

• 
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.