Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8.0 Kullanıcılar Kulübü ANA KONU (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.875
Cevap
30
Favori
124.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba
    Bende 5105 e, google play den turkcell dergilik yüklemek istiyorum ancak Cihazının uygun değil diyor. Siz nasıl yuklediniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler
    Ben mesajı yazmakta biraz acele etmişim anlaşılan. Dediginiz gibi nette araştırıp apk sini buldum ve yükledim halloldu.

https://docs.google.com/file/d/0B6Ls0oZcoZeEWktSTkxMVzJ2YlE/preview?pli=1

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    valla kardesim cok tesekkur ediyorum sizlere, cretli saniyordum degilmis dergiler, vallahi cok makbule gecti, ben de blackmart i oneririrm size, googleplaydeki uygulamalri ucretsiz indiriyorsunuz bir de baska varsa boyle bir tavsiye uygulamaniz beklerim dergiler bilhassa. Moon reader var kitap okuma programi, flashli oyunlar icin kol gorunumu alabilen internet uygulamasi puffin, radyo icin tunein, cam scanner var, fotografini cektigin kagittaki yaziyi algiliyor sadece kitap gibi yapiyor. Yazaroku var bir de kullanigim baska da pek bilmiyorum. Yardimci olabilmisimdir umarim, ama dergiler beni benden aldi

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Teşekkürler
    Ben mesajı yazmakta biraz acele etmişim anlaşılan. Dediginiz gibi nette araştırıp apk sini buldum ve yükledim halloldu.

Turkcell dergilikte indirdigim dergiyi acmak istedigimde "sunu kullanarak tamamla" diyor ve alakasiz programlar oneriyor tamamlamak icin (ornegin torrent). Bu yuzden dergileri okuyamiyorum. Sorun ne acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GallerPrensi -- 9 Kasım 2013; 14:13:50 >

• Bende de oldu, sanirim paylasim istiyor, torrenti kaldirdin sorun kalmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: GallerPrensi

quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Teşekkürler

Turkcell dergilikte indirdigim dergiyi acmak istedigimde "sunu kullanarak tamamla" diyor ve alakasiz programlar oneriyor tamamlamak icin (ornegin torrent). Bu yuzden dergileri okuyamiyorum. Sorun ne acaba?

Bendede aynı sorun var hata verip kapanıyor.

• 5105 var bende fakat WhatsApp kuramıyorum uyumlu değil diyor. Apk kursam olur değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Emmett Brown

5105 var bende fakat WhatsApp kuramıyorum uyumlu değil diyor. Apk kursam olur değil mi ?

http://www.whatsapp.com/android/current/WhatsApp.apk

Ben apk kurdum ve sorunsuz kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeronautician -- 10 Kasım 2013; 17:26:48 >
  • İngilizce kelime öğrenmek isteyenler için çok güzel bir uygulama, ben kullandım ve çok faydası oluyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.serdar.sozluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeronautician -- 11 Kasım 2013; 16:44:15 >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Ben tabletin üzerine ekran koruyucu Film taktım fakat şimdi s peni çok iyi görmüyor. Çıkarmak istiyorum fakat elektronik cihazlar konusunda fazla hassasım ve ekranın cizilmesinden korkuyorum. Ne dersiniz filmsiz kullanan arkadaşlar özellikle ekran durumunuz nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream0n -- 10 Kasım 2013; 22:37:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream0n

Merhaba arkadaşlar,
    Ben tabletin üzerine ekran koruyucu Film taktım fakat şimdi s peni çok iyi görmüyor. Çıkarmak istiyorum fakat elektronik cihazlar konusunda fazla hassasım ve ekranın cizilmesinden korkuyorum. Ne dersiniz filmsiz kullanan arkadaşlar özellikle ekran durumunuz nasıl?

bende de durum aynı filmsiz kullanan varmı s peni de fazla kullanmadığım için duruyor öyle bıraktım eskiyene kadar dursun
  • Merhaba
    İnternet açıkken tablete yükleyip,internet kapalıykende okuyabileceğim ,gazete dergi uygulaması varmı?(Örneğin turkcell dergilik gibi) Bunun günlük gazeteler içinde olanı varmıdır?

Açıkcası,internet olmadığı durumlarda da yararlanabileceğimiz,çevrim dışıda kullanabileceğimiz proğramlarla ilgileniyorum.
    Bildiklerinizi paylaşırmısınız.?
  • Başlık pek cansız.
    Tableti hakkıyla kullanabilmek için tips&tricks tarzı makaleler dökümanlar önerebilir misiniz.

Bir de önceki sayfalarda sormuştum, onerebileceginiz mikrofonu kulaklık var mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dream0n

Başlık pek cansız.
    Tableti hakkıyla kullanabilmek için tips&tricks tarzı makaleler dökümanlar önerebilir misiniz.

Bir de önceki sayfalarda sormuştum, onerebileceginiz mikrofonu kulaklık var mı.

Hocam bluetooth mikrofonlu kulaklık Samsung HM1500 önerebilirim..
    Ben de tez'im için makale okuyorum da her defasında çıktı masraflı oluyor bunları tablete atsam önemli yerlerin altını çizebileceğim üzerine not alabileceğim program var mı acaba?
  • ouz77 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, aldın mı tableti :)
  • ouz77 kullanıcısına yanıt
    Ben de ales cozmeyi deniyorum tabletten, tum sayfalari cam scanner ile cek, sonra o sayfalarinpc de pdf yap ve tablete atip adobe reader ile kalemle nit alip altini cizerek isini gorebilirsin.

• Benim tablette son 1 haftadır bir şarj sorunu meydana geldi.
    % 100 dolu gösteriyor ama 3 saat aktif kullanımda pil bitiyor.
    Yine servis yolu gözüktü, bu sefer değişim talep edeceğim, sürekli olarak aynı dertten gidiyorum aralıklarla, arkadaşlarımda da aynı tablet var.
    Bu tip bir sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim @evrekas:) evet wifi modelini aldım n11'den uygun fiyata geldi. Hala aklım senin tabletteydi ama olmayınca olmuyor işte;)

• Ya beyler bu arada güncelleme 4.3 bizler içinde gelecek mi bildiğim kadarıyla s3 için bile çıkardılar arkadaş bizim(n5105) başımız kel mi

.
  • DrQUL D kullanıcısına yanıt
    Maalesef kel:(
    Çünkü 5105 Türkiye'ye ye özgü bir rom.
    Bu nedenle nedenle tüm updateleri ya en son alacak ya da hiç almayacaktır:(
    Üzülmeyin custom romlar sağolsun:)
    Zaten 5100 Romu Romu yüklenince tel özelliği de geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.