Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8.0 Kullanıcılar Kulübü ANA KONU (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.876
Cevap
30
Favori
124.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuda hafıza kartını tel hafıza yaparak uygulamaların hafıza kartına yüklenmesi sağlayan yöntem mevcut.
    4.1.2 de çalışıyor.
    4.2.2 de çalışmamaktadır.
  • Bu hafta alıyorum kismetse bu tabletten ama iphone kullanan biri olarak s pen'e alışma konusunda çekincelerim var. Nereden en pratik sekilde öğrenebilirim s pen ve android konusunda bilgileri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan78

Konuda hafıza kartını tel hafıza yaparak uygulamaların hafıza kartına yüklenmesi sağlayan yöntem mevcut.
    4.1.2 de çalışıyor.
    4.2.2 de çalışmamaktadır.

dostum arattım bulamadım. bir daha kopyalayıp yapıştırabilirmisin bi zahmet. çok makbule geçecek. 4 1 2var bende
  • striders kullanıcısına yanıt
    13 sayfa var konuda nasıl bulamadınız anlamadım.
    ilk sayfadan itibaren bakın 3. 4. Sayfada olmalı.
    sorununuz var çözüm bulmuşsunuz 2 sayfaya bakmak zor geliyor ilginç.
  • güncelleme gelmiyor turkiye için sammobile den hangisini indirip kuralım hangi ulkenın yada hangi 4.2.2. kuran oldumu bilgisi olan varmı
  • zazaca Z kullanıcısına yanıt
    +1

• Ben de bugün siparişi verdim n11.com'dan. 11 TL BKM express indirimi+7Tl avantajix+100TL enpara indirimi ile 5110 modelini 625 TL gibi bir fiyata aldım:) Nereden başlamam lazım arkadaşlar bana yol gösterici bir kaynak önerebilirmisiniz? Özellikle kalem ile ilgili yapabildiklerimiz konusunda ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Ben de bugün siparişi verdim n11.com'dan. 11 TL BKM express indirimi+7Tl avantajix+100TL enpara indirimi ile 5110 modelini 625 TL gibi bir fiyata aldım:) Nereden başlamam lazım arkadaşlar bana yol gösterici bir kaynak önerebilirmisiniz? Özellikle kalem ile ilgili yapabildiklerimiz konusunda ??

Hayırlı olsun.İlk sayfadan itibaren okumaya başlayın bence.Faydalı bilgiler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazaca

güncelleme gelmiyor turkiye için sammobile den hangisini indirip kuralım hangi ulkenın yada hangi 4.2.2. kuran oldumu bilgisi olan varmı

5105 sadece Türkiyeye özgü.xdada ki 5100 romlarından birini CWM ile yükleyebilirsiniz.
    5110 için Türkçe dil desteği de olduğu için Germany romunu yüklemelisiniz.
    Hafıza kartını telefon hafızasına çeviren script 4.2.2 versiyonda çalışmamaktadır.
    Çok oyun oynayan biri iseniz ebnce 4.2.2 yüklemeyin.Zaten öyle aman aman bir değişiklik yok.(5105 için 5100 romu yükleyince telefon özelliği açılıyor o ayrı)
  • quote:

quote:

güncelleme gelmiyor turkiye için sammobile den hangisini indirip kuralım hangi ulkenın yada hangi 4.2.2. kuran oldumu bilgisi olan varmı

5105 sadece Türkiyeye özgü.xdada ki 5100 romlarından birini CWM ile yükleyebilirsiniz.
    5110 için Türkçe dil desteği de olduğu için Germany romunu yüklemelisiniz.
    Hafıza kartını telefon hafızasına çeviren script 4.2.2 versiyonda çalışmamaktadır.
    Çok oyun oynayan biri iseniz ebnce 4.2.2 yüklemeyin.Zaten öyle aman aman bir değişiklik yok.(5105 için 5100 romu yükleyince telefon özelliği açılıyor o ayrı)

cwm ile 5100 yükleyince telefon özelliği açıyor tamam ama neden fazla oyun oynayan biri iseniz yüklemeyin dediniz bende fazla oyun yüklü galiba sadece oyun oynuyorum bazen başka işime yaramıyor gibi :)

• zazaca Z kullanıcısına yanıt
    Hafıza kartını tel hafızası yapıp oyunları hafıza kartına yükleyebilmemizi sağlayan script çalışmıyor.
    Bunu yapınca 64 gb alanının oluyor oyunlar için.
    Bu olmadan bir fifa bir gangstar vegas yüklenince hafıza dolacaktır:(
  • Herkese selamlar bende geçen günlerde teknosadan note 8 aldım.
    Telefon özelliğini aktif etme konusunda yardım isteyeceğim telefonun apk dosyasının adını bilen var mı acaba ?
  • quote:

13 sayfa var konuda nasıl bulamadınız anlamadım.
    ilk sayfadan itibaren bakın 3. 4. Sayfada olmalı.
    sorununuz var çözüm bulmuşsunuz 2 sayfaya bakmak zor geliyor ilginç.

İşte tablette 38 sayfa görünüyor yoksa üşengeçlik değil. O yüzden Arama kısmına yazdım çıkmayınca silinmiştir dedim.
    Genelde bu tarz şeylere ayrı konu açılır, ana konu içinde kaybolmasın diye. Neyse sıkıntı yok
    Androide uzağım biraz, root vs. falan. Alette yeni o yüzden çok kurcalama taraftarı değilim şimdilik. Rootsuz cihazlarda imkan yok mu?
    iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi striders -- 6 Kasım 2013; 5:16:33 >
  • 5100 un 4.2.2 sürümü almanya için 2 farklı yazan sürüm var bunların hangi almanya için olanı 4.2.2 surumu hnagisini indiriyoruz
  • bafbaf B kullanıcısına yanıt
    apk dosyası ile değil cihazı komple modifiye ederek bunu yapabilirsiniz.
    CWM,kernel ve 5100 romu yüklemelisiniz.
    rootsuz cihazlarda maalesef bunun imkanı yok.
    cihazın tarayıcısında masa üstü modunu açın 13 sayfa gözükecektir:)
    Rootsuz tadı yok cihazın:)
  • quote:

5100 un 4.2.2 sürümü almanya için 2 farklı yazan sürüm var bunların hangi almanya için olanı 4.2.2 surumu hnagisini indiriyoruz

sam mobiledan indirdiğiniz 5100 romunu odin vs kuramazsınız.
    Custom rom yüklemelisiniz.onlarda genelde CWM ile yüklenir.
    Rom için XDA'nın sitesine bakabilirsiniz.Almanya romu bir tane var.
  • quote:

quote:

5100 un 4.2.2 sürümü almanya için 2 farklı yazan sürüm var bunların hangi almanya için olanı 4.2.2 surumu hnagisini indiriyoruz

sam mobiledan indirdiğiniz 5100 romunu odin vs kuramazsınız.
    Custom rom yüklemelisiniz.onlarda genelde CWM ile yüklenir.
    Rom için XDA'nın sitesine bakabilirsiniz.Almanya romu bir tane var.

sammobile den bakınca germany iki tane yazıyor yanyaana hangisi anlatamadım galiba
  • quote:

rootsuz cihazlarda maalesef bunun imkanı yok.
    cihazın tarayıcısında masa üstü modunu açın 13 sayfa gözükecektir:)
    Rootsuz tadı yok cihazın:)

Mutlaka tadı yok orası ayrı ama daha aleti iki kez şarj ettim. Hem alışayım hem de biraz kullanayım sıkıntı varsa çıksın hesabı.
    Biraz süre geçsin bi araştırıp yapmak lazım.
    Sağolasın

roottan korkmayın,bu konuda bahsettiğim yöntem ile unrootta yapmanız çok kolay.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.