Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8.0 Kullanıcılar Kulübü ANA KONU (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.876
Cevap
30
Favori
124.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Note 8.0 almayı düşünüyorum. Satacak arkadaşlar varsa teklfini PM ile atasa sevinirim. İyi forumlar...
  • Ben GT N-5110 modelini alalı bir hafta oldu herşey iyi hoşta arjı hiç dayanmıyor bu aletim misal asfalt 8 oynuyorum 2 saatte bitiyor ..
    Normal midir arkadaşlar ? Siz de nasıl gidiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrQUL

Ya beyler bu arada güncelleme 4.3 bizler içinde gelecek mi bildiğim kadarıyla s3 için bile çıkardılar arkadaş bizim(n5105) başımız kel mi

.

4.2.2 gelmedi ki 4.3 gelsin. Türkiye için ağırdan alıyorlar günceleme yayınlamayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Geçen gün pil sorunundan bahsetmiştim, sorun galiba şarj aletinde.
    Orjinal şarj aleti ile ne hikmetse tablet 1 saatte pili doldurduğunu zannediyor.
    Ancak diğer telefonumun 5V - 1A şarj aletini kullanınca normal şekilde 2 saat civarında %100 şarj'a ulaşıyor %15 pil seviyesinden.
    Wi-Fi ve 3G kapalı şarj ederken, genellikle cover kapalı, stand by olarak bırakıyorum.

Bir ara servise gidip şarj aletini kontrol ettireceğim.
    Galiba tablette bir sorun yok, denemeler devam ediyor. :)
  • bu cihaz tüm oyunları ve programları tabletin kendi hafızasına atıyor.bu durumda harici sd kart takmanın bi anlamı yok gibi.
  • Telefon özelliği için vergi felan gerekmez mi

• beyler yaklasık 3-4 ay once aldıgım ve de telefon özelliğini aktifleştirdiğim tabletimi satıyorum...hiçbir sorun yaşamadım bu güne kadar.... dogum gunumde note 3 hediye gelince kullanmaz oldum....yanında slipcover ve baska bir kılıfda verecem..
  • menerio M kullanıcısına yanıt
    benim de aynı sorun vardı hatırlarsanız, istanbula döndüğüm hafta pili değiştirdiler ve sorun şimdilik yok.
  • aliserpil2006 A kullanıcısına yanıt
    kayıt yerini ayarlarda seçebiliyorsunuz, birde temizleme programı clean master isterseniz taşıyayım falan diyor, ben sdcart aldım, kayıtlarda çabuk doluyor yoksa
  • ilhan78 kullanıcısına yanıt
    bu custom rom atılınca ve diyelim ki sonrasında sorun olduğunda orjinal rom geri alınabiliyor mu, yoksa kesin garanti kapsamı dışımı kalıyor.
  • dream0n kullanıcısına yanıt
    ben filmsiz kullanıyorum, orjinal cover aldım, korumak için en iyi o gibi, teknolojiyi koruyayım diye çok kez çöpe döndüğünü gördüm, o yüzden tadını çıkara çıkara kullanma taraftarıyım, ben kalemde sorun yaşamıyorum ve kalem hep elimdedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulytau16

beyler yaklasık 3-4 ay once aldıgım ve de telefon özelliğini aktifleştirdiğim tabletimi satıyorum...hiçbir sorun yaşamadım bu güne kadar.... dogum gunumde note 3 hediye gelince kullanmaz oldum....yanında slipcover ve baska bir kılıfda verecem..

Satıyorsanız fiyat da yazın bence herkese tek tek cevap vermektense buradan yazmak daha doğru olur sanırım ;)

• ben kamera için seçtim, ama program için seçmeyi gereksiz buluyorum, programları her zaman dahili tercih edrim, sonuçta sorun olunca ve formatlayınca o programlar neye yarar ki. bide dediğim gibi clean master gibi programlar isteğe göre klasörü taşıyabiliyor
  • Tableti 800 liraya satmayi dusunuyorum ... cok fazla kullananadim... gercekten cok temiz ve de sorunsuz ...ciddi alicilarla telefonlasabiliriz tum ayrintisi ile konusabiliriz... bursada olanlar gelip gorebilir...vs vs...
  • MAVİ2 kullanıcısına yanıt
    Benim sorun şarj aletinden olabilir.
    Bir süre deneme yapacağım, çözemezsem serviste pil değişimi talep edeceğim.
    Sürekli olan bir durum değil, bazen çok çabuk şarj oluyor ve çok kısa sürede pil bitiyor.

Genellikle normal çalışıyor ama ihtiyaç anında pil bitti bir iki kez, açıkta kaldım :)
    Yoksa düzgün şarj olduğunda 8 - 9 saat gidiyor, pilde sorun olsa şarj o kadar dayanmaz diye düşünüyorum.

Çözemedim henüz, işten fırsat bulup servise de gidemiyorum, yoksa yürüyüş mesafesinde Samsung servisi ofise.

• menerio M kullanıcısına yanıt
    Tabletin sarj cihazı 2A daha hızlı hızlı sarj etmesi normal.
    1-1,5 saate sarj oluyor benim cihazda.
    Pil konusuna gelince çok yoğun kullanıyorsanız 3 saatte bitmesi normal bence.
    Ben 4 saat film ve oyun performansı alıyorum.
    Sarı bitiren bir durumda hafıza kartını tel hafızası yapmamız olabilir.
    Neticede sürekli hafıza kartına işlem gönderiyor cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan78 -- 14 Kasım 2013; 7:52:01 >
  • MAVİ2 kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi.
    Programlar hafıza kartına yüklenmiyor.
    Kameranın fotoğrafları için evet seçiliyor.
    Program veya oyunlar için root ve benim bahsettiğim yöntem şart.
  • Root yapmalı ve benim bu konuda bahsettiğim yöntemi uygulamalarının.
    Ayarlarını yapamazsınız.
    Yöntem 4.1.2 de çalışıyor. 4.2.2 de çalışmıyor.
  • framaroot apk yükleyerek 5105 e telefon özelliği kazandırılabiliyormu.başka program da yüklemek gerekiyor.bu konuları hiç bilmiyorum
  • Merhabalar ben de yeni aldım çok memnunum, fakat mkv bir film attım bsplayer iplayer hepsini denedim oynatamadım, sizler direk mkv oynatabiliyor musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.