Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8.0 Kullanıcılar Kulübü ANA KONU (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.876
Cevap
30
Favori
124.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir bilene bataryayı söktürür. 10 dk beklet.

Tekrar taktır.

Sonuca inanamıyacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boradeveci.vet

orijinal kalem İzmir Samsung servisinden temin ettim , 90 lira arkadaşlar ... Bir de bu ara lineage os 14.1 deniyorum . twrp 3.0.2-0 ile flashladım . kamera dahil bütün özellikler çalışıyor ( telefon da aktif ) . stabilite orijinal roma göre gayet güzel , bilginiz olsun . root için de supersu 2.79 kullanabilirsiniz . başarılı

Mrb hocam. Bu yükleme işlemini nasıl yapıyoruz.

• Lineage çok güzel ama ben aktif olarak samsung screen mirror kullanıyorum ve bu özellik linegeos ta calismiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalim2551 K kullanıcısına yanıt
    odin programı ile üstadım. youtube da note 8 e twrp yükleme diye arattığınızda detaylı videolar çıkıyor . onlardan birini takip ederek yapmıştım . TWRP yükledikten sonra sadece lineage os sitesinden son sürümü bulup bilgisayara gerek kalmadan hafıza kartından flashlıyorsunuz .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 8 n5110 modelimin anakartının değişmesi gerektiğini söyledi servis. Dolayisiyla ekranı kırılan veya satmayı düşünen varsa talibim arkadaşlar:(

• İphone var onu satıp bunu almak istiyorum arkadaşlar elimdeki telefon cok fazla garantiye gitti daha once samsungunu garantıye gönderen oldumu garantı işini yapıyomu
  • n11 de orjinal kablosuz şarj cihazı satan satıcı var mı?
  • ekleyebilirsiniz. 3400 tl ye hepsiburadadan aldım, tr garantiye hiç bulaşmadım ve telefon geldiği gibi rahatlıkla kurulumunu yapıp sorunsuzca kullanmaya başladım. güncel olarak soru sormak isteyen olursa (almayı düşünüp veya araştırma sürecinde olup) sorabilir.
  • Wisrty kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım yanlış konudasınız Note 8 ile Note 8.0 farklı cihazlar.
  • Herkese merhaba, sıfır Note 8 alabileceğim Mediamarkt, Teknosa vb bir mağaza önerebilir misiniz? Kurumsal bir firmadan satın almak istiyorum.
  • Konuyu hortlatmis oluyorum ama hala kullanabilen var mı bu cihazı? Sistem artık birçok programı kabul etmiyor.

Farklı ve güncel bir rom atabilir mıyız buna? Çöpe gidecek yoksa iyi kötü bir webe girse kâfi.

• Hocam whatsapp pdf üzerine yazı yazma gibi işlerde ara ara kullanıyorum hala.Batarya havlu attı, can çekişiyor artık cihaz. Adeta yalvarıyor...
  • Benimki de artık son zamanlarını yaşıyor. Uygulamalar çalışmamaya başladı android versiyonundan ötürü, pil kararsız, %50 den birden %10 a düşüyor. Ama seviyorum cihazı, son nefesine kadar kullanacağım. :)
  • ben de hala kullanıyorum ve şuan android 7 yüklemek için araştırma yapıyorum... samsung cihazlarına batarya için bir uygulama yüklediği için pili söküp 2-3 saat bekletip tekrar taktım şu anda yeniden farkı yok. 4 saat rahat kullanıyorum eskisi gibi ani pil seviyesi değişiklikleri yok artık...

• tab 3 t312 ye android 7.1.2 yükledim ama telefon özelligi açılmadı

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.