Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.150
Cevap
40
Favori
96.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu açan ve katkı yapan arkadaşların ellerine sağlık, umarım gereksiz muhabbetlere girilmeyen faydalı bir başlık olur.

Öğrenmek istediğim konu; Türkiye'de satışa çıkacağı tarih ve fiyatı ne olacağıdır.
    Bilindiği üzere Samsung telefonlar çıktıktan kısa bir süre sonra fiyatı %20-25 kadar düşüyor. Yılbaşından önce 2.700 - 2.800.-TL bandından satılır mı? (Samsung TR garantili) Teşekkürler.

Not: Aşağıdaki resimde yüzey karbon kaplama gibi duruyor ama sanırım öyle değil. Parlak bir yüzeydense karbon kaplama gibi olmasını tercih ederdim.

★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★

• celebic kullanıcısına yanıt
    Samsung.com.tr de ön kayıt formu açılmış, ancak fiyat bilgisi yazmıyor.

Benim tahminim S7 edge fiyatı , usd kur ve yeni gelen ek trt vergisi sonrası 3500 TL ler civarında olması .

Hediye vs olabilir diye de ön kayıt formunu doldurdum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Konuyu açan ve katkı yapan arkadaşların ellerine sağlık, umarım gereksiz muhabbetlere girilmeyen faydalı bir başlık olur.

Öğrenmek istediğim konu; Türkiye'de satışa çıkacağı tarih ve fiyatı ne olacağıdır.
    Bilindiği üzere Samsung telefonlar çıktıktan kısa bir süre sonra fiyatı %20-25 kadar düşüyor. Yılbaşından önce 2.700 - 2.800.-TL bandından satılır mı? (Samsung TR garantili) Teşekkürler.

Not: Aşağıdaki resimde yüzey karbon kaplama gibi duruyor ama sanırım öyle değil. Parlak bir yüzeydense karbon kaplama gibi olmasını tercih ederdim.

Ben S7 Edge kullanıyorum. Ufak tefek kampanyalar dışında (hepsiburada zaten uygun satıyor her zaman ve media markt yaptı 1-2 kampanya) hiç düşmedi fiyatı 3000-3299 civarından gezdi hep. LG 'de fiyat düşüşü ani oluyor ama Samsung biraz daha uzun vadede bunu yaşatıyor. Ben alalı telefonu 3 ayı geçti mesela, GSM kampanyası ile aldım Turkcellin ve memnumum, şuan elimde nakit olsa taksa girip alırım Note 7'yi. Bence fiyat konusuna çok takılmamak lazım düşer mi diye.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hocam kameradaki değişiklik derken HDR videodan mı bahsediyorsunuz? Yoksa kaçırdığım başka noktalar var mı diye soruyorum.
  • S7 edge 5.5 inc 3600

Note 7 5.7 inc 3500 sacmalik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unlovedman kullanıcısına yanıt
    Kalem yuvasından dolayı maalesef.
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    Hocam bir çıksın bakalım. Artık bir yerde durmak gerekiyor.

• Can alıcı sorularımı sorayım :)

3G'de şebeke üzerinden görüntülü konuşma var mı?
    FM Radyo var mı?
    4,5G, 5G vs sonrası her neyse var mı?
    TürkTelekom GİGA 4,5G uyumlu mu?
    Wi-Fi ve şebeke internetiini aynı anda kullanarak daha hızlı download yapabilecek miyiz?
    VoLTE ile HD+ görüşme yapabilecek miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

Can alıcı sorularımı sorayım :)

FM Radyo var mı?
    Wi-Fi ve şebeke internetiini aynı anda kullanarak daha hızlı download yapabilecek miyiz?

Can alıcı cevaplar vereyim o zaman :)

- Görüntülü görüşme ön kamera sayesinde olacaktır muhtemelen...
    - FM Radyo maalesef artık bulunmuyor.
    - 4.5G teknolojisi elbette var olduğu gibi 5G'yi de desteklediğini düşünüyorum.
    - Türk Telekom GIGA Note 5 uyumlu olduğuna göre halefi de uyumludur illa ki...
    - Son soruyu bilmiyorum :)

• Şu yotaphone' da olduğu gibi arka tarafı da ekran olsa ne düşünürdünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

Zaten ana konu var. Bu yapılan tekel olma çabası gibi. Diğer konuda yazanlara yapılmış bir ayıptır. Kınıyorum. Tüm her şeye BEN sahip olacağım çabasında olmaktan çıkınız.

Note 5 konusuda aynı arkadas tarafından acılmıstı. Gelen cok yogun sıkayetler dogrultusunda sayfa tarafıma devır edıldı.

Benım tekel olma gıbı bır arzum degıl tam tersı ınsanlara yardım amacım var.

Ben sayfayı ıstemıyorum, telefon geldıgınde bu ısı yapabılecek herkese devır edebılırım.

İçerikten bağımsız olarak:

Biraz üslubum sert olmuş olabilir. Özür dilerim. Amacım kırıcı olmak değildi. Aslında sadece "Ana konu zaten var hacı" demekti. O an yazarken biraz abartmış olduğumu gördüm. Kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

Can alıcı sorularımı sorayım :)

FM Radyo var mı?

Can alıcı cevaplar vereyim o zaman :)

- Görüntülü görüşme ön kamera sayesinde olacaktır muhtemelen...
    - FM Radyo maalesef artık bulunmuyor.
    - 4.5G teknolojisi elbette var olduğu gibi 5G'yi de desteklediğini düşünüyorum.
    - Türk Telekom GIGA Note 5 uyumlu olduğuna göre halefi de uyumludur illa ki...
    - Son soruyu bilmiyorum :)

o değil de 7 sene sonra radyosuzluk çok kötü koyacak.

son soruyu şu linke bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız(belki daha kolay cevap verirsiniz);https://bireysel.turktelekom.com.tr/4-5g/hd-gorusme.html
    yalnız söyleyeyim note 5'te ne yazık ki yoktu ama... belki bunda vardır...

• Evet Dubai'de 800$ Note7 :D

Grupta bir arkadaşa kız arkadaşı hediye almış. :)

★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 4 Ağustos 2016; 15:54:19 >

• Hepsiburada da ön sipariş var 3999 liracık

• Bildirim ışığı olduğunuda öğrenmiş olduk böylelikle.. 😆

• Şahsen ; Note 5 i olan adama Note 7 önermem. Bir sonraki modeli beklemeleri daha akilane olur. Çünkü aman aman farkları yok bu cihazların. Hatta Note4 bile çok iyi işler beceriyor şu anda.

Cihaz s7 edge den daha güzel olmuş tasarımsal açıdan. Özellik olarak da iyi velhasıl asus bile s821 li zenfone çıkarıyor. Samsung un da böyle bir hamle yapmasını beklerdim. 8890 yerine yada daha iyisini yapabilirdi bu 8 aylık süreçte.
  • Jay garrick J kullanıcısına yanıt
    3579 a güncellemişler. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

3579 a güncellemişler. ;)

Hocam biz bu telefonu çıktıktan 1 aya kadar 3200 liraya alırız. Sahibinden.com sağolsun :)

• Haklısınız Hocam. Şu an için bir çok elektronik mağaza fiyat yazmaktan çekiniyor. Fiyatta uçmuş olanlarda geri çekmeye başladılar. 3500 civarı resmi fiyat olacak gibi duruyor. Eğer sahibinden e düşerse bunun 3000 civarında olacağını tahmin ediyorum ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Haklısınız Hocam. Şu an için bir çok elektronik mağaza fiyat yazmaktan çekiniyor. Fiyatta uçmuş olanlarda geri çekmeye başladılar. 3500 civarı resmi fiyat olacak gibi duruyor. Eğer sahibinden e düşerse bunun 3000 civarında olacağını tahmin ediyorum ;)

3000 lirayada bulunur hocam. Biraz pazarlık tamamdır

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.