Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.149
Cevap
40
Favori
96.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galiba alırsam gümüş yada siyah alıcam.

Evet mavi çok güzel. Note5 gold kullaniyorum ama sıktı gibi beni bu renk. Siyah ve gümüş asilliğini, gösterişini hiç bir zaman kaybetmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 2 Ağustos 2016; 20:23:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam siyah asil bir renk ama insanın ruhunu sıkıyor bir müddet sonra. Silver edge çok hoşuma gitmişti. Note5 im gold. Gold rengi sevmememe rağmen daha önce kullandığım titanyum silver note5 ten daha güzel görünüyor gözüme :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Geçmek isteyen, geçmek için sebep bulur hocam
    Ben de geçeceğim büyük ihtimalle ;)

Note5 in taksiti bitsin bi yeni taksite gireriz allah bilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyaz renk seçeneği olmayan telefonu al bir yerlerine s..k samsung

• Katibim kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu cümleleri s7 konusundan hatırlıyorum sanki ;)

• quote:

Hocam siyah asil bir renk ama insanın ruhunu sıkıyor bir müddet sonra. Silver edge çok hoşuma gitmişti. Note5 im gold. Gold rengi sevmememe rağmen daha önce kullandığım titanyum silver note5 ten daha güzel görünüyor gözüme :)

Anladım hocam. Teknoloji marketlere Note 7 ler gelince renklerine iyice bir bakar ona göre karar veriririz artık.

• quote:

Hocam ben bu cümleleri s7 konusundan hatırlıyorum sanki ;)

Evet onunda beyazı Tr'ye gelmemişti

• Bu arada çıkar çıkmaz almayı düşünmüyorum hocam. En az 2 ay bekleyeceğim bu sefer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 2 Ağustos 2016; 20:29:11 >
    Lansmanda beyaz renk note7 görmedim. Var mı?

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ama s7 beyaz vardı ama ülkemize gelmedi

• Kararlısınız bu defa. Bir çıksın inceleyeyim, şöyle kanlı canlı bir elimde tutayım ona göre karar veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

quote:

Evet ben de beğendim hocam. Özellikle tasarım, kalem, kameradaki gelişmeler hoşuma gitti.

Hocam mavi renk harika gözüküyor:) hemen gelir mi bilmem ama... Eğer gelmezse gümüş rengini alırım.

Hocam şimdi ki efsane olan cihazım Galaxy S2 siyah renkte olup Note 7 için acaba farklı bir renge mi geçsem bilemedim :)

Yani Note 7'de de siyah renk yine çok hoş gözüküyor :)

Evet siyah renk Note 7 çok güzel duruyor. Bende hep siyah kullandım. Biraz farklılık iyi olur sanki :)

Olaya uzun vadeli bakıldığında siyah rengin alternatifi olarak en iyi Gümüş renk gibi gözüküyor sanki :)

Bu mevzu sanırım, cihazlara yakın temas sonucunda anca karar verilebilecek gibi duruyor..)

Doğrudur hocam s serisinde beyaz vardı.

• quote:

Kararlısınız bu defa. Bir çıksın inceleyeyim, şöyle kanlı canlı bir elimde tutayım ona göre karar veririm.

Öyle hocam bu sefer hemen almayacağım. İlk fiyatından çok daha uygun fiyata alabilirim 2 ay sonra. Size de hayırlı olsun şimdiden hocam :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet ben de beğendim hocam. Özellikle tasarım, kalem, kameradaki gelişmeler hoşuma gitti.

Hocam mavi renk harika gözüküyor:) hemen gelir mi bilmem ama... Eğer gelmezse gümüş rengini alırım.

Hocam şimdi ki efsane olan cihazım Galaxy S2 siyah renkte olup Note 7 için acaba farklı bir renge mi geçsem bilemedim :)

Yani Note 7'de de siyah renk yine çok hoş gözüküyor :)

Evet siyah renk Note 7 çok güzel duruyor. Bende hep siyah kullandım. Biraz farklılık iyi olur sanki :)

Olaya uzun vadeli bakıldığında siyah rengin alternatifi olarak en iyi Gümüş renk gibi gözüküyor sanki :)

Bu mevzu sanırım, cihazlara yakın temas sonucunda anca karar verilebilecek gibi duruyor..)

Bence de

• Eyvallah hocam. Bakalım artık büyük konuşmuyorum. Şu an note5 imle mutlu mesut yaşıyorum.

• quote:

Eyvallah hocam. Bakalım artık büyük konuşmuyorum. Şu an note5 imle mutlu mesut yaşıyorum.

Bence alırsınız Note 7 :) bende S7 ile gayet mutluyum hocam . Tek sıkıntı ekranı küçük.

• Dedim ya büyük konuşmayacağım. 2 gün önce yeter deyip 6s plus a 3700 bayıldım. 2 gün sonra note5 i elime alınca 500 zararına verdim. Açıkçası sıfır alasım gelmiyor fakat bu telefonun ikinci ele düşmesi de zaman alır. Yine de bekleme taraftarıyım.

• Ekran konusunda haklısınız taşıması kolay olsa da küçük ekran kullanamıyorum.

• quote:

Ekran konusunda haklısınız taşıması kolay olsa da küçük ekran kullanamıyorum.

Aynen hocam en basitinden film izlemek bile zor oluyor küçük ekranda. Gözlerim ağrıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.