Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.150
Cevap
40
Favori
96.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Dodanlı hocam bence fiyat 3599 bunlar 4000 de indirim yapdık gibisinden fiyatı düşürdüler

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mavinin ilk etapta gelmeyeceği söyleniyor. Keşke gelseydi bir görseydik ;)

• Jay garrick J kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. 4000 den 3500 lere düşünce daha sevimli gösteriyorlar fiyatı ;) Emin olun bir müddet sonra hepsiburada 3500 ün de altına düşecektir.
    Zaten benim günler öncesinden tahminim 3599 du.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon muazzam almak da istiyorum sadece fiyati beni düşündürüyor akıllı telefon fiyatlari uçtu iyice

• Samsung insanları aptal yerine koymaktan vazgeçmediği sürece elektronik çöplüğüne her yıl tonlarca katkı yapmaktan da vazgeçmediği sürece samsung almam aldırmam. Böyle bir ayrımcılık olabilir mi?

Galaxy Note 7'nin 6 GB RAM'li Sürümü Sızdı!
  • Jay garrick J kullanıcısına yanıt
    Evet hocam maalesef uçtu fiyatlar bugn amiral gemi diye lanse edilen cihazlar 2500-4000 liraya geldi. Bu birazda bizim açgözlülüğümüzden kaynaklanıyor. ;)
    Tüketen bir toplum olduk maalesef. Aldığımız cihazı bir kesim 3-4 yıl kullanırken bir kesim (benimde içinde olduğum) 1 yıl dahi kullanmıyor. Ee bir de devlet vergisi, satıcıların daha fazla kar amacı gütmesi sonucunda ortaya çıkan tablo bu oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam mavinin ilk etapta gelmeyeceği söyleniyor. Keşke gelseydi bir görseydik ;)

Malesef öyle gözüküyor hocam. Samsung bunu hep yapıyor. En güzel rengi bilerek 3 ay sonra filan piyasaya çıkarıyor. Napalım artık. Geç gelirse Gümüş renk alırım sanırım :)

• Hocam s7 edge de siyah ta kullandım gümüşte. Sanırım ilk önceliğim silver olur benimde.

• quote:

Hocam s7 edge de siyah ta kullandım gümüşte. Sanırım ilk önceliğim silver olur benimde.

Hocam bende siyahtan sıkıldım. Kesin olarak ya mavi ya da gri olur rengi.

• Zaten ana konu vardı yeniden niçin konu açıldı?

• Valla bu konu yürüse daha iyi. Diğer note7 konusu saçma sapan tartışmalara dönüşmüş. Ana konu olmaktan çıkmış.

• quote:

Valla bu konu yürüse daha iyi. Diğer note7 konusu saçma sapan tartışmalara dönüşmüş. Ana konu olmaktan çıkmış.

Aynen hocam. Ben bundan sonra bu konudayım.

• Hocam konu ana konu olmaktan çıkmış saçma sapan yorumlara dönüşmüş. Konu sahibi SD lu olanı alacağım diyor. Tamam alsın sıkıntı değilde exynos alanların sıkıntısı hakkında bir fikri olacak mı? Sıkıntı yaşayanların sorunları hakkında bir fikir sahibi olacak mı? Konunun gereksiz mesajlarına müdahale etmiyor.
    Ben admine şikayet ettim bir çok hakaret mesajlarını. Yazık inanın yazık.

• quote:

Hocam konu ana konu olmaktan çıkmış saçma sapan yorumlara dönüşmüş. Konu sahibi SD lu olanı alacağım diyor. Tamam alsın sıkıntı değilde exynos alanların sıkıntısı hakkında bir fikri olacak mı? Sıkıntı yaşayanların sorunları hakkında bir fikir sahibi olacak mı? Konunun gereksiz mesajlarına müdahale etmiyor.
    Ben admine şikayet ettim bir çok hakaret mesajlarını. Yazık inanın yazık.

O Konunun sahibi zaten başka diyarlarda. İlgi alaka sıfır.

Çok bilmiş bir topluluk var bizleri hor gören, Note 7 alacağımız için çıldıran, kendi telefonlarını övmek adına komik düşen ve hakaret etmekten çekinmeyen... Onlar da ayrı bir olay zaten...

Boşverin gitsin hocam...

• Boşverdim hocam :)

• quote:

Boşverdim hocam :)

:)

Ben burdayım artık. Kendimi iyice soyutluyorum gereksiz yorum yapanlardan. Hiçbir şekilde münakaşaya girmeyeceğim. Bir telefon yüzünden ne kimseyle kötü olmak ne de boşuna tartışmak istemiyorum. Tabi damarıma basmadıkları sürece.

• Galaxy Note 7 İris Tarayıcı Karanlık Ortam Testi:

• Hocam şöyle note7 ile ilgili konulara bir göz attım. İnanın yazılanların çoğunluğu hakaret. İnsanlar sanki boş oturmaktan sıkılmışlar, milleti kasmak için mesaj yazıyorlar. Hangi konu olursa olsun bu tarz mesajları Admin'e şikayet ediyorum. Sağolsunlar ilgileniyorlar. Siz de haksızlığa gelemeyip onlara cavap yazıyorsunuz ama boşverin hocam kendinizi germekten başka bir şeye yaramaz. ;) İnsanları anlamak güç! "Çöp, alınmaz vs" gibi mesaj kasmak için yazıyorlar ya da insanları kasmak için...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.