Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28652866286728682869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süredir burada yoktum. Son 245 mblık güncellemeyi kurmadım. Wifi ile 7buçuk saat ekran süresi alıyorum. Bu sürenin düşmemesi için kurmayı düşünmüyorum ne düşünüyorsunuz siz?
  • Ystipi kullanıcısına yanıt
    Bende Wifi ile 7 saat kadar ekran süresi alıyorum güncellemeyi kurdum şuanda olumsuz bir durum yok uzun vadede Size bilgi veririm biraz daha beklemenizde fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu 245 mblık güncellemeyi indirdim ama yüklemek istemiyotum bildirim panelinde ölece duruyor onu silmek için ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-sqL

Bende Wifi ile 7 saat kadar ekran süresi alıyorum güncellemeyi kurdum şuanda olumsuz bir durum yok uzun vadede Size bilgi veririm biraz daha beklemenizde fayda var

Teşekkür ederim cevabınız için peki 245 mblık güncellemeyi indirdim ama yüklemek istemiyotum bildirim panelinde ölece duruyor onu silmek için ne yapmalıyım? Samsung Müşteri hizmetlerini aradım bi işe yaramadı yardımcı olamıyorlar çözümü ben üretmek adına bişiler sordum hep. Fabrika ayarına alsam bu güncelleştirmeyi ükleyip mi başlar telefon yada yüklemeden mi fabrika ayarına alır size de sormak istiyorum? Bi de güncelleştirme olduğunda telefon hakkında bölümünde sürüm rakamları falan değişiyor mu ki herhangi birinde?
  • Arkadaşlar 69 mb bir güncelleme indi ama kurmadim henüz android marshmallow beklerken samsun ufak güncelleme gönderiyor.

• bu 225 mblık güncelleme neyin nesi?
    rastgele bakayım dedim güncelleme çıktı karşıma indiriyor şuan.
  • beyler telefona root atıp csc yi değiştiricem. multi csc destekliymiş benimki itv ye dönmüş xeo için root etmem lazım ve sonra xeoda bırakıp geri unroot yapmam lazım. root edip değiştirdikten sonra kerneli falan herşeyi nasıl orjinale döndürürüm csc yi değiştirmeden ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GonnaFlyNow -- 11 Mart 2016; 19:58:07 >
  • Çekim gücü ile ilgili sıkıntı iyice can sıkmaya başladı. .cihazı yeniden başlatinca Full çekiyor. Ama bir gün içinde aynı yerde tek diş zor çekiyor. .Bi arkadaş bu sorun yüzünden defalarca cihazı servise gönderdiğinden bahsediyordu. Bu sefer de başka sorunlarla karşılaştığını yazmıştı. .Bi çözüm yok galiba..
    en azından şu 4.5G gelesiye kadar bekliyim napiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: * T U Ğ R A *

Çekim gücü ile ilgili sıkıntı iyice can sıkmaya başladı. .cihazı yeniden başlatinca Full çekiyor. Ama bir gün içinde aynı yerde tek diş zor çekiyor. .Bi arkadaş bu sorun yüzünden defalarca cihazı servise gönderdiğinden bahsediyordu. Bu sefer de başka sorunlarla karşılaştığını yazmıştı. .Bi çözüm yok galiba..
    en azından şu 4.5G gelesiye kadar bekliyim napiyim

bugün aynı sorun bendede bazen çekmediği bile oldu

• Rapz01 kullanıcısına yanıt
    Hocam bence kamera konusunda memnun kalcaksınız ben g3ten geçince aradaki farkı gördüm bu telefonun kamerası gerçekten iyi.Sizin telefonda var mı bilmiyorum g3te bu iso ayarı vs.yoktu note 4 de var ve akşam daha net fotoğraflar çekebiliyouzr,kendimiz ayarları yapabiliyoruz.Ayrıca stabilite konusunda gerçekten çok iyi dediğim gibi g3ü birazda bu stabilite konusundan dolayı satmıştım.ve şu an 4-5 ay oldu format atmadım ki ihtiyaç duymuyorum cihaz çok hızlı.

Hocam siz sıkıntı çekerseniz başta belki renk paletinden dolayı sıkıntı çekersiniz bana göre lg'nin renkleri daha hoş duruyor.Güncelleme konusunda da lg daha önde g3 ü 4-5 ay kullanmıştım o süre zarfında 2-3 tane güncelleme verdiler,samsung güncelleme konusunda çok vasat.Genel olarak bu şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

beyler telefona root atıp csc yi değiştiricem. multi csc destekliymiş benimki itv ye dönmüş xeo için root etmem lazım ve sonra xeoda bırakıp geri unroot yapmam lazım. root edip değiştirdikten sonra kerneli falan herşeyi nasıl orjinale döndürürüm csc yi değiştirmeden ?

4 parçalı rom yükleyince csc değişiyor root a gerek yok.

• Vodafone kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Telefonum ful çekmesine rağmen internette gezemiyorum. Vodafone da sizlerde internet sorunu yaşıyormusunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Apn varsayılan yaptınız mı mobil ağlarda...
    Varsayılan yapıp kapatıp açın bakalım değişme olacak mı?

Malesef ise yaramadi karsi taraf ses gelmiyor diyince yine gsm moduna aldim ozaman ses gidiyor ama azcik yer degistirsem odada ses kesiliyor mobil baglanti hic yapilmiyor wifi olmasa evde ne yapardim bilmiyorum

• O ayar hep ayniydi ona ragmen resetledim durum degismedi
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 11 Mart 2016; 23:12:44 >
  • hattınızı başka telefonda denemişsinizdir diye tahmın edıyorum...
    edge de (2g)iken de internete bağlanamıyor musunuz?
    sesın kotu gıtmesı acaba arama ayarlarındakı parazıt azaltmaya tık koydugunuzdan olabılır mı ?
    tık varsa onu kaldırın.o ozellık pek işe yaramıyor çunkı...
    mobıl ağlardan sadece wcdma secip denedınız mı?
    ağ oparatörleri otomatik ağda olacak...

yakınınızda başka oparatöre ait sim varsa onuda deneyin...

en son olmadı wipe cache yapıp recoveryden bır format atın bakalım...
    bazen kucuk çözümler buyuk engelleri aşar
  • Herkese iyi geceler. Bugun aksam saatlerinden beri olan bir durum var. Mesela ikinci el alisveris sitesine stok tarayicidan girecegim. Google a yazip ilk cikan linke tikliyorum ve direk uygulamasini indirmem icin google play e sutlaniyorum. Ayni seyi bir kac uygulamada daha yasadim. Buradan paylasilan S6 tarayicisi vardi. Onu kaldirip orjinale dondum yine ayni. Anlayamadim... Cozumu bilen var mi?

• Mobil aglardaki tum ayarlari denedim ayni yerden s5 s4 ile gorusme yaptim sorun yok ama bendeki telefonda sorun var ki esimdede var tamam baz istasyonu sorunu var bizim semtte ama ust katimda s3 mini ile her odada gorusurken note 4 ile sadece bir odanin bir bolgesinde konusmak mobil baglanti yapamamak eziyet esiminkini resetledigim halde ayni durum
    Hat yeni degisti esimle 4.5g uyumlu hata cevirdik ama sonuc ayni note serisine hayran olmasam bile bile lades diyip iki tane almazdim yinede seviyorum cihazi belki baz istasyonu gelirse daha rahat ceker

• hattınız turkcel mı ?hat değişmeden öncede vardı sanırım aynı sorun...
    ikinizde de aynı oranda sorun olması cok desadüf olmuş...
    eğer sorun telefonda ise baska oparaotorun hattını note 4 de denemenız lazım...
    sızın hattınızı s5 s4 denemıssınız...
    bırde baska oparatorlerı bulabılırsenız note 4 de deneyın...

evet note4 un 3g antenı dıger telefonların 3g antenı kadar ıyı değil bunun bende farkındayım...
    fakat okadar da kotu olmadıgı kannaatındeyım...

cıhazınız rootlu mu rootlu ıse bır kac dosyada oynama yapın dıcem belkı faydası olur mahıyetınde...
  • yukardakı resme baklmadım hattınız avea imiş...
    aveanın durumu ortada...
    gorunen o iki çubukta yalancı çubuk...
    hattınız evınızde çok az çekıyor yada çekmıyor gıbı bır sey...
    3 çubuktan altı bıraz sıkıntılı...

sız bulabılırsenız es dosttan vodafone yada turkcelı telefonunuzda bır deneyın...
    kurtkoy gıbı bır yerde sabıha gokcen havalımanının dıbınde oldugumuz halde avea 3g de yıllarca tek dıs yada ıkı dısı gecemedı...
    mesaı arkadaslarım cogu bu yuzden hattını tasıdı...
    sızın sorun buyuk ıhtımal avea ıle alakalı..
    ımkanınız varsa hattınızı denedıkten sonra baska oparatore tasıyın...
    ama tasımadan test edın kendı telefonunuzda
  • quote:

Orijinalden alıntı: matias28

Hocam bence kamera konusunda memnun kalcaksınız ben g3ten geçince aradaki farkı gördüm bu telefonun kamerası gerçekten iyi.Sizin telefonda var mı bilmiyorum g3te bu iso ayarı vs.yoktu note 4 de var ve akşam daha net fotoğraflar çekebiliyouzr,kendimiz ayarları yapabiliyoruz.Ayrıca stabilite konusunda gerçekten çok iyi dediğim gibi g3ü birazda bu stabilite konusundan dolayı satmıştım.ve şu an 4-5 ay oldu format atmadım ki ihtiyaç duymuyorum cihaz çok hızlı.

Hocam siz sıkıntı çekerseniz başta belki renk paletinden dolayı sıkıntı çekersiniz bana göre lg'nin renkleri daha hoş duruyor.Güncelleme konusunda da lg daha önde g3 ü 4-5 ay kullanmıştım o süre zarfında 2-3 tane güncelleme verdiler,samsung güncelleme konusunda çok vasat.Genel olarak bu şekilde.

polonya romune şuan 4. 5.1.1 güncellemesi geldi. türkiye ye toplu olarak tek seferde verdikleri için az oluyor.

• 
Sayfa: önceki 28652866286728682869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.