Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2865. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28632864286528662867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: borabd

samsung log converter

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.log.converter.ics&hl=tr

quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

1.6 lite...
    Sıkıntı yok gayet güzel...

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Balen gelmedi nasıl oluyor anlamadım.

Bende polonya coj5teyim banada Gelen yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapp yüzünden aynı numara aynı kişide çift görünüyor.
    Bu sorunu çözebilen var mı ?
    sadece gmail rehberi göster seçili ama yine de çift çıkıyor. Arama yapınca hangisini arayacaksın diyor. sanki farklı numaralar.
    Telefonda en sinir olduğum sıkıntı. umarım birileri çözmüştür bunu da yardımcı olur.
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• Polonya romundan Türkiye romuna döndüm Ekim 2015 tarihli olan yanlış hatırlamıyırsam. Bu arada sürüm 5.1.1 olmak kaydıyla stock romlar arasında geçiş yapılabiliyor anladığım kadarıyla. Türkiye romunda 150mb güncellemeden sonra kilitlenmişti diye birşey yüklemeye çekiniyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzays1z

Whatsapp yüzünden aynı numara aynı kişide çift görünüyor.
    Bu sorunu çözebilen var mı ?
    sadece gmail rehberi göster seçili ama yine de çift çıkıyor. Arama yapınca hangisini arayacaksın diyor. sanki farklı numaralar.
    Telefonda en sinir olduğum sıkıntı. umarım birileri çözmüştür bunu da yardımcı olur.

Hocam bütün rehberi telefon hafızasına yada hafıza kartına yedekleme yap sonra gmail hesabını kaldır yada sil oradaki numaraları yedek aldığın rehberi geri yükleme yap ama sadece cihaza kayıtlı olsun numaralar gmail yada Outlook hesaplarına değil WhatsApp ı kaldır rehberi yedekleme yap geri sonra ise geri kur WhatsApp ı senkr açık olsun ayarlardan ise sadece cihaz kişileri ve WhatsApp seçili olsun sorunun çözülmüş olur outlook hesabı vardı aynı durum mevcuttu bu yolla giderdim cihazda kayıtlı bütün numaralar gmail yada Outlook da numara Vs yok hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: godsmack82

Polonya romundan Türkiye romuna döndüm Ekim 2015 tarihli olan yanlış hatırlamıyırsam. Bu arada sürüm 5.1.1 olmak kaydıyla stock romlar arasında geçiş yapılabiliyor anladığım kadarıyla. Türkiye romunda 150mb güncellemeden sonra kilitlenmişti diye birşey yüklemeye çekiniyordum.

Bendeki polonya romu falan değil burdan aldım türkcell romlu.
  • Bana da otadan gelmedi ama muhtemelen turkcell romlu olduğundandır

• Arkadaşlar pil kullanımında google play hizmetleri vs. Gibi uygulamalar nasıl oluyordu ekran dan fazla pil tüketiyor bu batarya kullanım tutarsızlığı sizlerde de var mı

• R-sqL R kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı ama afaki bi tüketim yok yani 4 bucuk saat civarı 3g 5 bucuk saat falan da wifi ekran süresi veriyor.
  • Türkiye romundan Polonya romuna geçtikten sonra fabrika ayarları atmadığınız sürece CSC TUR olarak kalıyor. Yani hala Türkiye için çıkan güncellemeleri alırsınız. Yazılımınızı başka ülkeye aldıktan sonra fabrika ayarları şart. Mümkünse bootloader ekranından atın fabrika ayarlarını o zaman gelir.
  • Note 4 kullanırken s7 edge'e geçiş yapan arkadaş olursa lütfen bizi de pil performansı ve kamera kıyaslaması ile bilgilendirsin. çok aklımı çeliyor s7 edge ama note 4 de hala çok iyi bir telefon, geçmeye değer mi bilemiyorum. Note 5 hiç ilgilendirmedi beni açıkçası, sd kart girişi olmadığı için ama s7 edge 3600mah pil ve f1.7 kamera ile cezbediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matias28

Hocam bende g3 ten bu cihaza geçiş yaptim.g2 kullanmadim ama g3 ile note 4 arasinda bariz fark var.örneğin g3 cok kasiyordu isiniyordu ama bunlari bu cihazda yasamadim ayrica bu telefonun kamerasi cok iyi.en onemli artisi kalemi bana kalirsa.1 yildir kullaniyorum agir oyunlar da yukledim ama herhangi bir donma vs yasamadim.Sadece insan knock code u biraz ariyortabi bunun yaninda butce uygunaa s6 edge de düşünebilirsiniz s7 ile fiyati daha da dusecektir diye tahmin ediyorum.son olarak fiyat olarak bakildiginda bence hala alinip uzun yillar kullanilcek bir cihaz note 4.

Hocam aslında g2 kitkatta sorunsuzdu meraktan gittik güncelledik telefon kafayı yedi rahat bi 25 30 defa formatladım sıkıldım artık.
    G4 kullanabilecek miyim bilmiyorum fakat cidden çok iyi cihaz olduğunu düşünüyorum özellikle kalem olayı hoş evet ve çizmeye vs merakım var onu da orada rahatlıkla halledeceğim sanırım.
    Oyun oynuyorum ben sık sık o konuda da işime yarayacaktır fakat kamerası gerçekten iyi mi onu bilmek istiyorum. Çünkü benim için en önemli şey kamera diyebilirim ve kasma donma vs kesinlikle yaşamak istemiyorum bu konuda sorunu var mı acaba?

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    3300 lirayı layık görüyorsan özelliklerine göre geçmeye değer . 3600mh batarya başlı başına bence terfi sebebi. 1 yıl sonra 2k altına düşerse ve note 6 da su geçirmezlik olmazsa s7 edge'e geçerim.
    12mp'e kafayı takmaya gerek yok. 16mp 16:9 5312x2988 mevcutken s7 edge de 12mp 4032x3024 çöz. mevcut ve daha geniş fov açısına sahip. Bence bir süre daha note 4 kullan.

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 11 Mart 2016; 14:40:50 >

• Telefon mobil ağdan internete bağlıyken google markete girince baglantı yok vs tarzı bi hata geliyor ve naparsam yapayım google markete giris yapamıyorum ve cok uzun zamandır devam ediyorç Net olarak bir çözümünü bulamadım. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba ?

Bir de suan 225 Mb güncelleme geldi onu yüklüyorum ilk olarak power tusuna basıldıgında değişiklik var mı onu deneyecem.
  • eL_TuRCo kullanıcısına yanıt
    Ayarlar veri kullanımı buradan kapatmış olabilirsin...
    G.play da tik varsa onu kaldır...

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Ayarlar veri kullanımı buradan kapatmış olabilirsin...
    G.play da tik varsa onu kaldır...

Çok sağolasın ya inanki o ayara defalarca girmiştim ama asğıya inip de ordaki google market ve samsung play mi nedir o iki taneyi hiç görmemiştim. Şimdi yaptım oldu. Allah razı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikan35

Yaşadığınız sorunun aynısını bende sadece şebeke sorunu olarak defalarca yaşadım, servise 5 defa verdim 3 tane parça değişim oldu en son anakart değişti geldi bende sıfır tertemiz alıp kullandığım cihazı 3 kere tamir görmüş parça değişmiş olarak kabul etmek istemiyorum dedim. Samsung çağrı merkezi konuyu araştırıp size dönüş yapıcaz dediler. Ben bütün şebeke sorunlarını AzScreen video uygulaması ile video kaydına aldım elimde 15 tane farklı zamanlı video var. Duruma göre samsungun çamur yapacağını bende düşünüyorum tam bürokratik yolları öğrenip ona göre davranmak lazım. 1 yıl içerisinde aynı sorundan 4 defa servise gider 2 defa tamir görürse değişim hakkı doğuyor diye duymuştum. Beklemedeyim ama pek umudum yok.

6 ayda 6 tane parça değişti ama telefonu değiştirmiyorlar. Anakarta kadar değişti. Samsung değişimin 3 tanesini görüyor 3 tanesini görmüyor. Hakem heyeti sonucun çıkması 1 sene paranın ödenmesi 6 ay toplam 1.5 sene uğraşırsınız dedi. Umarım 1.5 sene sonra paramı alırım telefonu kullandığım da yanıma kar kalır.

• mylord92 kullanıcısına yanıt
    Ben polonya romuna falanda geçmedimki alığım gibi yani cihaz.
  • batubay B kullanıcısına yanıt
    İşte apple da bu yok namussuzlar pahalı ve histerikli bir çalışma sistemine sahip.Ama herhangi bir sorunda hemen sıfır cihaz veriyorlar.Çünkü cihazların iphonedan bahsediyorum açılıp tekrar birleşmesi kendi teknik servislerinde bile zahmetli ve sorunlu.O işlere girmeden hemen cihazı değişiyorlar.O nu bırakın arkadaş iphone 4 ünü garanti süresi bitmesine rağmen ücretsiz 5s ile değiştiler varın siz düşünün.
  • Beyler 1 ay sonra falan telefon alicam ve üç telefon arasında kaldım note 4 - lg g4 - htc m9 bu üç telefon arasında en iyi özellik bakımından hangi telefon öne çıkar? Aradığım özellikler ise kamera-pil-akıcılık.

• 
Sayfa: önceki 28632864286528662867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.