Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28662867286828692870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başka tarayıcıda durum nasıl denedınız mı?
    cm browseri tavsıye ederım
    bıde ondan deneyın bakalım dedıgınız sorun olucak mı?
  • alicavush kullanıcısına yanıt
    Telefon apn sini varsayılana sıfırla yapıp kapatıp açın...
    Lte de ise wcdma/gsm yapın...
    Bunlardan yapabilir...
    Bende vodafoneyim sıkıntı yok çünkü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevrem ful avea hepsi baska hat sahibi bulursam kesinlikle denicem uskudar merkezdeyim baz istasyonunu aylar once kaldirdilar markete giriyorsun o an kapsama alani disi disari cikinca cekiyor esimin durumu benden daha iyi ama arada ulasamiyorum 6 bolge geziyor hergun ulasamadigimda is hattini(vodafone) ariyorum aninda ulasiliyor cihazlar rootsuz n7000 emektarimda cok ender hat cekmeme sorunu yasardim ozlicegim hic aklima gelmezdi oglumun oyuncagi simdilerde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 11 Mart 2016; 23:54:40 >
  • Evet Chrome da da durum ayni. Hatta bazi sitelerde play a atmadan sadece sayfayi yeniliyor. Ilk ve baslik niteligi tasiyan home linkinden sayfalara (play de ayri uygulamasi olan sitelere) giremiyorum. Polonya Romu. En son guncellemeyi yukledim. Ilginiz icin tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: uzays1z

quote:

Orijinalden alıntı: EsaSOgLaNN

quote:

Orijinalden alıntı: uzays1z

Whatsapp yüzünden aynı numara aynı kişide çift görünüyor.
    Bu sorunu çözebilen var mı ?
    sadece gmail rehberi göster seçili ama yine de çift çıkıyor. Arama yapınca hangisini arayacaksın diyor. sanki farklı numaralar.
    Telefonda en sinir olduğum sıkıntı. umarım birileri çözmüştür bunu da yardımcı olur.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hocam bütün rehberi telefon hafızasına yada hafıza kartına yedekleme yap sonra gmail hesabını kaldır yada sil oradaki numaraları yedek aldığın rehberi geri yükleme yap ama sadece cihaza kayıtlı olsun numaralar gmail yada Outlook hesaplarına değil WhatsApp ı kaldır rehberi yedekleme yap geri sonra ise geri kur WhatsApp ı senkr açık olsun ayarlardan ise sadece cihaz kişileri ve WhatsApp seçili olsun sorunun çözülmüş olur outlook hesabı vardı aynı durum mevcuttu bu yolla giderdim cihazda kayıtlı bütün numaralar gmail yada Outlook da numara Vs yok hiç

Teşekkür ederim hocam, hemen yapıyorum dediğinizi.

Sorun giderildi mi?

• Avea güzel tarifeler versede vodafone de ona yakın aynı ücretlere tarifeler veriyor...
    Belki interneti avea kadar vermez o ayrı zaten evinizde wifi varmış...
    Boşuna oparatör kaynaklı ise ve tahahütünüzde yoksa durmanın bir anlamı yok...

• --- Bu mesaj otomatik olarak silinmiştir ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askerasker -- 6 Temmuz 2018; 16:56:12 >
  • Arkadaşlar az önce telefona 229,09 Mb lık bir güncelleme geldi. Bunun ne olduğunu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiTeRaVeN

Arkadaşlar az önce telefona 229,09 Mb lık bir güncelleme geldi. Bunun ne olduğunu bilen var mı?

Banada geldi şimdi indiriyorum. Ne güncellemesi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

quote:

Arkadaşlar az önce telefona 229,09 Mb lık bir güncelleme geldi. Bunun ne olduğunu bilen var mı?

Banada geldi şimdi indiriyorum. Ne güncellemesi acaba?

netten okuduğum kadarıyla daha çok güvenlik yamasıymış. alt yapıyı güçlendiriyor gibi yorumlar var. arayüzde bir değişiklik yok yani. telefonun yedeğini alıp yükleyeceğim ben.
  • WhiTeRaVeN kullanıcısına yanıt
    Yükledim ben. arayüz de değişiklik yok.

• Şuan kullandığım prolara baktım ve pronun bir özelliği imiş bunlar, kapattıp şuan sadece kapat/uçuş modu/yeniden başlat/acil mod var güç tuşunda
  • quote:

Güncelleme alanlar hangi ülke romunu kullandıklarınıda belirtirse daha iyi olur.

• ShadyMM kullanıcısına yanıt
    anlamıştım zaten...

• Sixperience rom devam etmeyecek mi ?

• Dün cm13 build 10 yükledim ve keşke en başta yükleseymişim. Kullanmadığım tüm uygulama ve özelliklerden kurtuldum.

Ayrıca internette imei silinmesinden bahsedilmiş bu durum nasıl başımıza gelir ve efs yedeği almak yeterlimidir. Teşekkürler

• son güncellemeden sonra "hakkında" bölümünü çekebilecek var mı?
  • batubay B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bak servisler şöyle bi cinlik yapabiliyor, servise verip aldıktan sonraki her servis raporunu kontrol et müşteri numaranı farklı yazabiliyorlar o yüzden 3 tanesini farklı müşteri numarası diğerlerini farklı müşteri numarası olarak görüyor olabilirler bir ihtimal olarak söylüyorum. Çünkü ben bunu fark ettim servis raporlarında müşteri numaramı farklı farklı yazdıklarını gördüm
  • Telefon çok hızlı şarj oluyor. bunu nasıl kapatıp normal şarj olmasını sağlayabiliriz.
    birde hiç bir güncelleştirme yapmadım. Samsungun orjinal güncelleştirmelerini indirsem sıkıntı olurmu. şuan telefon çok hızlı. versiyonu geldiği gibi.
  • Türkiye 5.1.1 stock romuna geldi 220küsür mb'lık güncelleme
  • 
Sayfa: önceki 28662867286828692870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.