Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28672868286928702871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: askerasker

Telefonu stock olarak kullaniyorum ancak turkcellden aldim. Icinde gereksiz programlar yuklu geliyor. Root yapmadan bunlari silmek icin stock rom yuklesem turkcell uygulamalarindan whatsapp instagramdan dropboxtan kurtulabilir miyim?

Ayrica kamera bazen acilinca netleme yapmiyor. Bu sorunu yasayan var mi? Telefonu sallamaktan baska bir cozum bulamadim. Servis garantiden degisim yapar mi? Bu sorun icin servise goturen oldu mu?

whatsapp instagramdan dropbox normal romdada var
  • polonya romuna 69,53 mb geldi. 5.1.1
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

son güncellemeden sonra "hakkında" bölümünü çekebilecek var mı?

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 12 Mart 2016; 11:51:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

quote:

Orijinalden alıntı: menem

son güncellemeden sonra "hakkında" bölümünü çekebilecek var mı?

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

eyw indirdim kurdum

• SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Arkadaşlar Note 4 teki bu "Hayal" nedir ne işimize yarar bilen varmı?

• Dostum apn yi nereden nasıl sıfırlarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafasadık kullanıcısına yanıt
    Pil kismindan hizli şarjdaki tiki kaldir hocam..

Guncellemeleri yukle bir problem olmaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

Dostum apn yi nereden nasıl sıfırlarım.

Ayarlardan mobil ağlar kısmında erişim noktaları olacak. Oralarda varsayılana sıfırla olması lazım.
  • Arkadaşlar benim telde wifi bağlıyken wifi bazan 2 saat sonra bazen 40 dk sonra kendi kendine kesiliyor wifiyi kapatıp açınca düzeliyor. Bu durumu yaşayan oldumu? Telefonun çekiminde sorun yok hiçbirşekilde ama nete ve uygulamalarda nete giremiyom böyle yapınca? Son güncellemeyi yüklemedim. Cihazım romsuz yani orjinal rom var. Girişmedim o işlere.

• Telefon sarjtayken sectigin seyin ekran koruyucusu olmasina yariyor(mus).

Daydream diye aratirsan vardir videolari.

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Tamam dostum sıfırladım, inşallah düzelir, yoksa çok büyük sıkıntı. Cevap için teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu 225 MB güncellemeyi kurdum.Sanki daha çabuk tükeniyor şarjı yoksa banamı öyle geldi anlamadım.
  • Marsmellow hayal mi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

quote:

Orijinalden alıntı: askerasker

Telefonu stock olarak kullaniyorum ancak turkcellden aldim. Icinde gereksiz programlar yuklu geliyor. Root yapmadan bunlari silmek icin stock rom yuklesem turkcell uygulamalarindan whatsapp instagramdan dropboxtan kurtulabilir miyim?

Ayrica kamera bazen acilinca netleme yapmiyor. Bu sorunu yasayan var mi? Telefonu sallamaktan baska bir cozum bulamadim. Servis garantiden degisim yapar mi? Bu sorun icin servise goturen oldu mu?

whatsapp instagramdan dropbox normal romdada var

Alıntıları Göster
    --- Bu mesaj otomatik olarak silinmiştir ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askerasker -- 6 Temmuz 2018; 16:55:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• m@rslan kullanıcısına yanıt
    Note 4 gibi bir donanim daki cihazın marshmallow almama ihtimali çok komik olur bu cihazın marshmallow almama ihtimali olduğunu sanmıyorum

• R-sqL R kullanıcısına yanıt
    Marshmallow alır N yi de 64 bit bahanesiyle vermezler.
  • Türkiye romuna geçtikten sonra ve 225mb güncellemeyi yaptıktan sonraki vaziyet
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• Arkadaşlar herkese hayırlı günler. Bir sorum olacaktı sizlere. Note 4'ü alalı 16 ay oldu. Şarzı çok az gitmeye başladı özellikle son 3-4 aydır. Sıfırdan yüze normal şarzla yaklaşık 3 saatte doluyor. Hızlı şarz ile ise 2 saat civarı. Ve işin komik tarafı ise aldığım ekran süresi 3 saati zar zor geçiyor. Çoğu zaman 3 saatin altında kalıyor. İlk aldığımda ortalama 4.5 saat ekran süresi alıyordum. Sizde de böyle mi acaba ? Pilin ömrü mü bitmiştir yoksa cihazla alakalı bi sıkıntı mı vardır ?
    Pilin bu kadar kısa sürede bitmesi olağan mıdır sizce ?

Mobil veri sürekli açık. Ekran parlaklığı ortada. Diğer herşey kapalı konumda. Şimdiden teşekkürler herkese.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mclarenmercedes

Arkadaşlar herkese hayırlı günler. Bir sorum olacaktı sizlere. Note 4'ü alalı 16 ay oldu. Şarzı çok az gitmeye başladı özellikle son 3-4 aydır. Sıfırdan yüze normal şarzla yaklaşık 3 saatte doluyor. Hızlı şarz ile ise 2 saat civarı. Ve işin komik tarafı ise aldığım ekran süresi 3 saati zar zor geçiyor. Çoğu zaman 3 saatin altında kalıyor. İlk aldığımda ortalama 4.5 saat ekran süresi alıyordum. Sizde de böyle mi acaba ? Pilin ömrü mü bitmiştir yoksa cihazla alakalı bi sıkıntı mı vardır ?
    Pilin bu kadar kısa sürede bitmesi olağan mıdır sizce ?

Mobil veri sürekli açık. Ekran parlaklığı ortada. Diğer herşey kapalı konumda. Şimdiden teşekkürler herkese.

Cihazda gereksiz uygulamaları devre dışı bırakın cihazda yüklü ama ara sıra kullanmak istediğiniz uygulamaların ise mobil ve Wifi kısıtlamaları ve durdurma ayarlarını yapın tel şarjı bitene kadar kullanın öyle şarj edin hızlı şarj tiki aktif ise onu kapatın ekran parlaklığı ise size kalmış nu şekilde kullanırsanız uzun ömürlü şarj ile günü kurtarırsın Smart maneger ilede uygulamaları her zaman optimizasyon olarak da ayarlayın sonrasında ise malum uzun şarj

• 
Sayfa: önceki 28672868286928702871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.