Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
79.652
Cevap
471
Favori
2.651.453
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)
Giriş
    429 Mesaj

Ne yaptin ustat verebildin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KoTuTuRK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cihazı Bu akşam Kadıköydeki samsung servisine verdim kardeşim..Cihazı teslim alan çalışana dokunmatiğin arızalı olduğunu söyledim cihazı test moduna alıp denedi ve kendiside onayladı..
    Az önce destek bilişimden baktım ''Durum : Arıza kabul yapıldı '' diye yazıyor.Acaba garanti dahilinde ekranı değiştirirlermi,sayaç 1 olmuştu çünkü
    |
    |
    SeaCaptain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadslar bir sey sorucam telefonu aldigimda beri kilifla kullaniyordum bugun cikardigimda ne kadar ince ve hos gorundugunu farkettim bile kullanasim geldi kullanan arkaslar illaki vardir cabuk ciziliyor mu bir sey olur mu tele

|
    |

Anladım kardesim..iyi yapmişsin..

ekran kesin değişir.merak etme..sayac'ın sıkınti yaratacagini sanmiyorum...

Zaten kabul edildi demişler...
    Fazla da uzamaz zaten hallederler,rahat ol sen.

|
    |
    KoTuTuRK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar note 4 hala alınabilir bi telefonmu. alsam sorun yaşarmıyım tavsiye edermisiniz. açıkçası g4 ile note 4 arasında kaldım.

Eyvallah kardeşim inşaallah sorun çıkmaz..

|
    |
    Bugün yine tüm gün boyu hattım kapalı imiş fakat mobil veri ile tüm gün whatsapp vs. Girdim akşam üstü arkadaşım gün boyu beni aradığını ulaşmadığını söyleyince telefona baktım şebeke 2 diş ve sorun gözükmüyor du yeniden başlattım hemen mesajlar geldi. Garantiye versem telefon sorun çözülür mü ?

Tercih senin ama g4 alirdim ben olsam. Kamera daha iyi. Emin değilim ama islemci de daha iyi. Amoled bir zaman sonra soluyor. Guncelleme açısından bakarsak g4 +1 güncelleme daha alir bence. Samsung bu konuda kotu. Ayrica samaungun servisi tek kelimeyle rezalet. Cok cektim bunlardan cok

|
    |
    .:[email protected]:. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1136 Mesaj

Bende aynı yere yine knoxu 1 şekilde verdim Batarya çabuk bitiyor değişim istiyorum bataryayı dedim USB kablosu da bozuk dedim pazartesi 15.00gibi verdim Çarşamba sabah telefon hazırdı Hatta hemen pazartesi akşamı batarya değiştirip sıfırladılar telefonu ve kabloyu değiştirdiler
    |
    |
    http://www.baypinti.com/yeni-nesil-powerbank-10800-mah-tasinabilir-sarj-ale-tr.html
    |
    |

Orijinalden alıntı: cimbomlusinan

Bende aynı yere yine knoxu 1 şekilde verdim Batarya çabuk bitiyor değişim istiyorum bataryayı dedim USB kablosu da bozuk dedim pazartesi 15.00gibi verdim Çarşamba sabah telefon hazırdı Hatta hemen pazartesi akşamı batarya değiştirip sıfırladılar telefonu ve kabloyu değiştirdiler

Belki de KNOX VOID WARRANTY sayacı "KNOX" la alakalı uygulamaları ilgilendiren (pay vb.) bir şeydir.Samsung Amerika ve Avrupada bunla ilgili firma adına oluşacak zafiyetleri kaldırmak için eklemiş gibi geliyor bana bende birçok tanıdığım da KNOX 1 olarak servise verdi cihazı tamir edip verdiler. (Samsung Yetkili Servisi kvk vs değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 23 Şubat 2016; 6:38:08 >

Orijinalden alıntı: .:[email protected]:.

Arkadaşlar note 4 hala alınabilir bi telefonmu. alsam sorun yaşarmıyım tavsiye edermisiniz. açıkçası g4 ile note 4 arasında kaldım.

Al benden de o kadar. Bende iki telefon arasında kaldım. Note4'ün S pen'i aklımı çeliyor. Artı kasanın yan taraflarının metal olması, dahası daha güçlü batarya. Hatta öyle ki benchmarklarda da note4 daha yüksek skorlar almış. Ancak teknolojisi sanki eski kalıyormuş gibi bir durumu var G4'e göre. Yani bende 2 haftadır bu iki telefonun arasında gidip geliyorum hala karar veremedim. Kimse de bana tam ikna edici bir şeyler gösteremedi tercih etmem konusunda. Arkadaşlar objektif bir yorumla neden note4 almalıyım ya da almamalıyım?

LG G4 hiç kullanmadım ama LG ürünleri hep bana soğuk gelmiştir.

Samsung Note4 için iyi olarak şunları söyleyebilirim;
    1- Kalemle yazmak, çizmek en büyük artı.
    2- Büyük bir telefon için şık ve sağlam bir tasarım.
    3- Bence hala daha iyi bir donanıma sahip olması.
    4- Oldukça tatmin edici bir arka kamera.

Kötü olarak ise; (Aslında genel Samsung sorunları)
    1- İyi bir donanıma rağmen idare eder bir Android entegrasyonu.
    2- Ne olacağını kestiremediğiniz bir güncelleme (yada güncellememe) politikası.
    |
    |
    gorkemchem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

İlginç, KNOX'a bakmıyorlar demek ki garantide.

|
    |
    1080p kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hkubilayk

LG G4 hiç kullanmadım ama LG ürünleri hep bana soğuk gelmiştir.

Samsung Note4 için iyi olarak şunları söyleyebilirim;
    1- Kalemle yazmak, çizmek en büyük artı.
    2- Büyük bir telefon için şık ve sağlam bir tasarım.
    3- Bence hala daha iyi bir donanıma sahip olması.
    4- Oldukça tatmin edici bir arka kamera.

Kötü olarak ise; (Aslında genel Samsung sorunları)
    1- İyi bir donanıma rağmen idare eder bir Android entegrasyonu.
    2- Ne olacağını kestiremediğiniz bir güncelleme (yada güncellememe) politikası.

İşlemcinin 64 bit kilidinin kalkmaması, touch wiz kasılması teoride ve pratikte bizi ne derece etkiler? Ve bir de şu güncelleme olayı. Yani ben zengin bir adam değilim öyle her sene telefona para veremem. Bu yüzden aldığım cihazı 2-3 sene sorunsuz kullanmak isterim. Burada da güncellemeler ve bunların cihaza etkileri ortaya çıkıyor. Note 4 bu konuda da bir tercih sebebimidir? Değilmidir?

• Yüzbaşı
    629 Mesaj
    64 bir kilidi artık açılmalı aradan 2 sene geçti. yazılım ile kapatmak ne saçmalık.
    |
    |
    Arkadaşlar ben telefonu garanti kapsaminda servise vermek istiyorum. Daha öncedeb root işlemi yapmistim. Ama 5.1 e gectikten sonra tekrar root yapmadim.cihaz 910 h . Sayacı nasıl kontrol edebilirim ?

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

quote:

Orijinalden alıntı: .:[email protected]:.

Al benden de o kadar. Bende iki telefon arasında kaldım. Note4'ün S pen'i aklımı çeliyor. Artı kasanın yan taraflarının metal olması, dahası daha güçlü batarya. Hatta öyle ki benchmarklarda da note4 daha yüksek skorlar almış. Ancak teknolojisi sanki eski kalıyormuş gibi bir durumu var G4'e göre. Yani bende 2 haftadır bu iki telefonun arasında gidip geliyorum hala karar veremedim. Kimse de bana tam ikna edici bir şeyler gösteremedi tercih etmem konusunda. Arkadaşlar objektif bir yorumla neden note4 almalıyım ya da almamalıyım?

Öncelikle çok haklısınız. ben de bu ayırımda kalıp note4 almıştım. Lakin 1 ay geçmeden mağazalarda sürekli G4 gözüme çarpar oldu o kamerası o ekranı hele ki selfie kamerası. Neyse uzun lafın kısası takasa girerek G4 ile değiştirdim. Lakin o da ne; oynadığım basit oyunlarda bile aniden azalan batarya. sadece whatsapp ve facebook da gezerken bariz bir ısınma. Şöyle ki mekanizma derlerinde oynadığım where is my perry oyununda bile G4 belirli bir şekilde ısınıyor ve telefon %38 şarj tüketiyor diye uyarı veriyordu. bir de şunu da ekliyeyim, oyun levelleri arasında G4 daha çok bekliyordu. ve bu duruma çok üzülerken arkadaşım note4 aldı. ve karşılaştırma yaptık. kamera açık ara önde ama onun dışında hız ısınma ve batarya performansı olarak kesinlikle note4. çok şükür başka bir takasla şu an note 4 e geri geçiş yaptım.

Kısacası;

LG G4;
    +Kameralar
    +Ekran
    +64 bit ( bi faydasını görmedim.)
    +Güncelleme, şu an 6.0 2 iyileştirme paketide almıştı
    Note 4;
    +Batarya
    +Kalem
    +Serin çalışma
    +Hızlı şarj adaptörü
    +Sağlam yapısı
    |
    |
    Bahsedilenler: eren15935

• Çavuş
    91 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrkowalski

Telefonum %20-%15 arasında kapanıyordu. *#0228# kalibrasyonunu da yararlı mı zararlı mı diye epey yazdık çizdik. Yapacak birşey yok diyip denedim.
    Telefon artık %20-%15 arasında kapanmıyor. Sorun çözüldü gibi görünüyor. Fakat %15 uyarısını verdikten sonra çok hızlı bir boşalma oluyor. Tahminen 15dk da %0'ı görüyor telefon. Telefonu alalı bir sene oldu. Anladıgım kadarıyla pil can çekişiyor. Ölmeye yakın.

Arkadaşlar bilgilendirme için yazıyorum.
    %15 den sonra hızlı deşarj oluyordu. Şimdi direk kapanmaya başladı. Değişen birşey yok. Kalibrasyonu yaptıktan sonra bir süreligine normale dönüyor telefon. Sonra yine aynı ani kapanmalar devam.
    |
    |
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.