Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung Garantili. 5 aylık.
    Biraz daha küçük bir telefon almak için satmayı düşünüyorum.
    Ezik, çizilme vs. hiçbir deformasyon yoktur.

İlgilenen varsa yazabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Az daha telefonu sifirliyordum teşekkürler 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartel1

Webview i kaldırmayacaksın son güncellemesini kaldıracaksın

Alıntıları Göster

son güncellemesi derken açar mısın arkadasım

• Selamlar, Note10+ telefonumda sabahtan beri mail uygulaması açılmıyor ve hata veriyor, benzer şikayeti olan var mı?

• altugc A kullanıcısına yanıt
    Android Sistem WebView ile ilgili tüm Android sistemleri dün geceden beri etkisi altına alan bir hata... İlgili uygulamayı Google Play'den güncellemeye çalışın, biraz bekletebilir:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.webview

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

Güncelleme yapamıyorsa Uygulamalardan ilgili uygulamanın eski güncellemesini kaldırıp öyle deneyin.

Hatanın forumdaki haberi:
    https://www.donanimhaber.com/android-uygulamalari-google-webview-nedeniyle-cokuyor--131448

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 23 Mart 2021; 18:31:2 >

• demekki sorun genelmiş kafayı yicektim

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Sorun çözüldü, teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba.
    Bugün telefonun kamerasıyla portre modunda resim çekerken ekrana ses kaydı yapılıyormuş gibi bir işaret çıktı kamerayı kapatana kadar da gitmedi. kamerayı kapatıp yeniden açtım tekrar ortaya çıktı tamda fotoğrafı çekilen kişinin yüzünün olduğu yerde çıkıyor. Hani ses analizi yapılırken çıkan çubuklu semboller var ya aynen öyle bir işaret ne olduğu hakkında fikri olan var mı?

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

böyle birşey ama renksiz olduğunu düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 24 Mart 2021; 14:49:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Böyle bir uyarı alıyorum. Sizce sebebi nedir? Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonufuk -- 24 Mart 2021; 21:17:40 >
  • Herkese merhaba.
    Eskiden Edgelighting+ sayesinde bildirim ışığını kamera çevresine alabiliyorduk. Android 11 den sonra bu kalkmış sanırım. Her şeyi denedim ama bir türlü yapamadım. Tekrar bildirim ışığını öyle ayarlamanın bir yolu var mı?

• Schwarse S kullanıcısına yanıt

Aodnonify programı ile yapabilirsiniz

• arkadaşlar çift hatlı note 10 plus kullanıcısıyım...vadafone hattı sürekli düşüyor sim kart yuvasını çıkarıp takınca düzeliyor.sim1 e vadafonu sim2 ye trkcll i takıyorum yerlerini değiştirdim ama sonuç alamadım sizce sebebi nedir.

• betamaxx B kullanıcısına yanıt
    Benim kalemimden de aynı ses geliyor. Kulağıma yaklaştırıp ucunu parmağıma defalarca hafif dokundurduğumda bu ses geliyor. Bütün note serisindeki kalemler böyledir. Endişe etmeyin birr üretim hatası değildir 👍

• sonufuk kullanıcısına yanıt
    Odinden farklı bir yazılım sürümü yüklediniz mi? Ve ya root yapıldı mı telefon?

• oceandark O kullanıcısına yanıt
    Hayır yapmadım. Tüm güncellemeleri telefon üzerinden yaptım. Son güncelleme sonrası bu uyarı çıktı...

• quote:

Orijinalden alıntı: duyguluboy

arkadaşlar çift hatlı note 10 plus kullanıcısıyım...vadafone hattı sürekli düşüyor sim kart yuvasını çıkarıp takınca düzeliyor.sim1 e vadafonu sim2 ye trkcll i takıyorum yerlerini değiştirdim ama sonuç alamadım sizce sebebi nedir.

Ben de Note 10 plus Çift Sim Snapdragon kullanıyorum.

2 haftadır özellikle hot spot yaparken,yani başka cihazlara interneti paylaştırırken internet kesiliyor. İnterneti kapatıyorum,uçak modu yapıyorum düzelmiyor,internet gelmiyor. Telefonu kapatıp açtığımda yada reset yaptığımda internet geliyor.

Şuan 2 sim de Turkcell var. Acaba diyorum telefon sorunu mu,Turkcell mi yapıyor. Bant değiştirirken mi oluyor diyeceğim,ama konum aynı oda aynı nokta.

(Telefona henüz Android 11 ve OneUi 3.0 güncellemesi yüklemedim)

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Muhtemel size gelecek cevap güncelleme yapın, tahminim güncelleme yapamama nedeniniz de imei atılmış bir cihaz kullanıyorsunuz?

Turkcell baştan beri internet konusunda problem çıkartıyordu bende cift hatlı 1. hat vodafone 2. hat turkcell kullanıyorum. %80 vodafone %20 turkcell kullanıyorum mobil veride arada sırada Turkcellde sıkıntı yaşıyorum fakat anlık bir sorun olur diye düşünüyorum mobil veriyi değiştirip devam ediyorum.

• illegal-dead İ kullanıcısına yanıt

Yok imei atılmış yada server kayıt değil. Yurt dışı cihazı ve 3 ayı daha var imeilerin süresinin bitmesine. Sanırım hot spot yaparken kesiyorlar. Uçak moduna alıp 1 dakka sonra kapatmak da işe yaramıyor ilginç olan,ama reset atınca düzeliyor. Geçen 6 saatlik yolculuk yaptım,ilk defa o zaman oldu. Bant değiştirirken telefon sapıttı mı yoksa diyorum bir yandan da.

• oceandark O kullanıcısına yanıt
    İlgi gösterip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Yılların iPhone kullanıcısı olarak Note serisine yabancı olduğum için çok bilgi sahibi değildim. Şimdi anlamış oldum,tekrardan Ellerinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: illegal-dead

Muhtemel size gelecek cevap güncelleme yapın, tahminim güncelleme yapamama nedeniniz de imei atılmış bir cihaz kullanıyorsunuz?

Turkcell baştan beri internet konusunda problem çıkartıyordu bende cift hatlı 1. hat vodafone 2. hat turkcell kullanıyorum. %80 vodafone %20 turkcell kullanıyorum mobil veride arada sırada Turkcellde sıkıntı yaşıyorum fakat anlık bir sorun olur diye düşünüyorum mobil veriyi değiştirip devam ediyorum.

mesela bende internet değil hattın tamamı kesiliyor...sim yuvasını çıkartıp taktıgımda düzeliyor ara ara yine aynı şeyle karşılaşıyorum.acaba simi microya kendi imkanlarımla cevirdiğim için(keserek) olabilir mi?çünkü türkcell hattı nizami vadafone yi kendim kestim.

• 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.