Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    halbuki ilk cihazı ilk aldığımda bu ayarı görmüştüm ve ne güzel buraya bunu getirmişler demiştin ama tamamen aklımdan çıkmış, bilgilendirme için teşekkürler hocam
    Neyse eski Samsung cihazlarda geliştirici seçeneklerine girmek gerekiyor onlar için yardımcı olabilir video
    Tekrar teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Hocam peki bunu tam olarak ayarlarım Android 10 ile mi getirmişlerdi hangi güncelleme ile geldiği hakkında net bir bilgin var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam peki bunu tam olarak ayarlarım Android 10 ile mi getirmişlerdi hangi güncelleme ile geldiği hakkında net bir bilgin var mı

Android 10 yüklü note 9 da da aynı yerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam demek ki Android 10 ile geldi
    Teşekkürler

• foxryum kullanıcısına yanıt

hocam takoz isteseydik takoz takardık  

bana kalsa kılıf takmayacağım fakat bazen gerçekten dalgınlıktan peş peşe düşürebiliyorum. Bir kılıf lazım fakat ince ve hafif. karbon fiber kılıflar da gereğinden pahalı. geçen maliyet hesabı bile yaptım. tanesine harcanan malzeme 2.5tl gibi komik bir rakam. İşletme giderleri falan derken en fazla ne olabilir ki? adamlar tanesini 180tl'ye satıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

hocam takoz isteseydik takoz takardık  

bana kalsa kılıf takmayacağım fakat bazen gerçekten dalgınlıktan peş peşe düşürebiliyorum. Bir kılıf lazım fakat ince ve hafif. karbon fiber kılıflar da gereğinden pahalı. geçen maliyet hesabı bile yaptım. tanesine harcanan malzeme 2.5tl gibi komik bir rakam. İşletme giderleri falan derken en fazla ne olabilir ki? adamlar tanesini 180tl'ye satıyorlar.

Takoz benim kılıf hocam arkadaşın kılıfına haksızlık yapmışsınız   Ben spigenin tough armor kılıfını kullanıyorum. Bu güne kadar hangi cihazı aldıysam mutlaka ilk önce bu kılıfı alıp taktım. Zevk meselesi ama koruma da bu kılıfın üstüne Türkiye piyasasında kılıf yok.

• Merhaba arkadaşlar.

Ben 2016 yılından ben S7 Edge kullanıyorum. (yaklaşık 5 yıl)

Hoş ekranı bozulmasaydı daha da devam ederdim.

Ekranı bozulunca yeni telefon araştırma içinde oldum.

Şimdi işin asıl sorum şudur arkadaşlar.

2 telefon arasında kaldım açıkcası.

Samsung Galaxy Note 10 Plus 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) 7.500 TL civarında

Samsung Galaxy Note 20 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) 8.600 TL civarında

Bu iki telefon arasında 1.000 liralık fark var.

iki telefon arasında büyük farklar var mıdır?

Kullanım ve uzun ömürlü olacak.

+ ları ve - leri nelerdir?

1.000 TL fark yaratacak unsurlar var mıdır?

Kullanıcı deneyimleriniz ve görüşlerinize ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkür ederim.

• Selamlar, üzerinde gelen ekran koruyucu çizildi hangi markayı önerirsiniz hangisinden memnunsunuz?

• Cici Kırtasiye kullanıcısına yanıt
    Qualcomm işlemcili veya iphone alsanız o fiyata daha iyi olur sanki.

• Şu note 10 un tasarımı tam bir efsane.

• TurkCA T kullanıcısına yanıt

Hocam çözümü basit Vodafone'a taşıyın numarayı ben öyle kurtuldum Turkcell belasından bir de kusura bakmasınlar şebeke güncellemesi vs değil o iş. Ben yeni sim kart ile almıştım telefonu.

• Arkadaşlar Note 10 Plus kamerasında fotoğraf modunda çözünürlük değiştirme yokmu ? sadece yukarıdaki 4:3 1:1 Full v.s. bumu çözünürlük değiştirme olayı ?

• Arkadaşlar normalde kamera modunda denklaşöre hafif uzun tuttuğum da netleyip çekiyordu şimdi video çekmeye başlıyor neden olabilir bilen var mı ?

• Arkadaşlar merhaba note 10 telefonunu satmak isteyen varsa alabilirim makul fiyat şartıyla.

• mehmetius kullanıcısına yanıt
    Ringke mat ekran koruyucu.

• Cici Kırtasiye kullanıcısına yanıt
    Note 10 Plus alın geçin. Aradaki 1100 liralık farka değecek gelişme yok iki model arasında.

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Hocam internet üzerinde bulamadım satıcı. Nerede satılıyor biliyor musunuz ?

Valla ben tam birini beğeniyorum. Kenardan kalkma yapıyor. Bu sebeple yeni bir şef buldum mediamarkta 180 TL ye garantili ekran koruma yapıyorlarmiş, herhangi bir zaman diliminde kalkma kabarma yaparsa yenisi ile ücretsiz değişim yapıyorlar. Ben şahsen deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eng.Root

Valla ben tam birini beğeniyorum. Kenardan kalkma yapıyor. Bu sebeple yeni bir şef buldum mediamarkta 180 TL ye garantili ekran koruma yapıyorlarmiş, herhangi bir zaman diliminde kalkma kabarma yaparsa yenisi ile ücretsiz değişim yapıyorlar. Ben şahsen deneyeceğim.

Teşekkürler 180 tl pahalı gibi geldi, bugün normal bir telefoncu da taktırdım eleman orjinal dedi içimden güldüm adama ,50 tl ye taktı markasını bakacakken konuşmaya daldım göremedim ama çok iyi oldu gerçekte orjinal gibi durdu :)

Bende 50 ye taktirdim abi, biraz hassasım ekran koruyucu konusunda. Ama çöp oldu 2 ayda. Hep böyle olacaksa 180 iyi gibi. Sınırsız değişim garantili

• 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.