Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sınırsız derken , kalkma anladım da çiziliyor çizilmeye de karşı sınırsızsa bende yaptırırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetius kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

Sorun çıkacağını düşünmüyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • free4zone1 F kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından satın alırsanız 1 aya geliyor.

https://www.ringkestore.com/collections/galaxy-note-10/products/galaxy-note-10-screen-protector-dual-easy-film-matte

• https://www.amazon.com.tr/dp/B081H277SZ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_3Z7HZZK1P5CKAB9K5Q39?_encoding=UTF8&psc=1

Ben bundan aldım. Ön-arka film. Uygulaması son derece kolay. Üstünde gelen kadar ince ve kaygan olmasa da spigen neoflex kadar da kalemle zor yazılır ve portakal kabuğu görünümlü değil. Önce 1 takım aldım, sonrasında 2 takım da yedek alıp koydum kenara.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

https://www.amazon.com.tr/dp/B081H277SZ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_3Z7HZZK1P5CKAB9K5Q39?_encoding=UTF8&psc=1

Ben bundan aldım. Ön-arka film. Uygulaması son derece kolay. Üstünde gelen kadar ince ve kaygan olmasa da spigen neoflex kadar da kalemle zor yazılır ve portakal kabuğu görünümlü değil. Önce 1 takım aldım, sonrasında 2 takım da yedek alıp koydum kenara.

Teşekkürler bir bakayım

• Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Ben de telefonu kalinlastirmayan kılıfları seviyorum ve neredeyse her aldığım telefon için nillkin frosted shield alırım. Telefonu neredeyse orijinal haliyle kullanmış gibi oluyor ve dokunma hissi de gayet iyi. Kılıf işinde takıntılı durumdayım her telefonuma en az 3 kılıf alırım. Genelde birer adet spigen ringke ve nillkin kilifim olur. Deneyin derim

• EspiritusSancti E kullanıcısına yanıt
    Rugged Armor iyidir son 3 telefona da rugged armor aldım

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ancak attığınız site de veya başka yabancı sitelerde çok pahalıya geliyor ürün vergi kargo vb. Ücretlerden dolayı

• free4zone1 F kullanıcısına yanıt
    Spigen'den daha iyi aksesuar üreticisi olduğu için normal.

• Arkadaşlar telefonun mevcut kamera uygulamasından hiç memnun değilim. Renkler çok soluk ve porte kodu hiç iyi değil. Harici bir uygulama kullanıyormusunuz ya da tavsiye edermisiniz

• Arkadaşlar binance uygulamasi ve gmail uygulamasi açıldiktan sonra kapanıyor, o esnada ekranin alt kisminda bir hata gözüküyor fakat cok hızlı bir sekilde kapanıyor okuyamıyorum. Bu durumu yaşayan var mi?

• arkadaşlar note 10 plus telefonda bazı uygulamalarda ''uygulama sürekli duruyor'' hatası alıyorum.ön belleği veri temizlemeyi vb yapıyorum ama sorun çöülemedi cihaz rootlu yd.

• Android sistem webview uygulamasını devre dışı bıraktığınızda çözüleceği söyleniyor sorunun

• Bende aynı problemi yaşıyorum çözüm bulabildiniz mi?

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

yaptım ama malesef düzelmedi

• Dünden beri pekçok android cihazda bu problem var note 10 ile alakalı değil.
    https://www.mynet.com/android-uygulamalari-cokuyor-android-uygulama-cokme-sorunu-nasil-cozulur-110106764191

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 23 Mart 2021; 9:41:11 >
  • Ben şöyle bir çözüm buldum yaptım düzeldi
    Android sistem webview kaldırdıktan sonra tekrar yükleyin düzeliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: onurbora

Ben şöyle bir çözüm buldum yaptım düzeldi
    Android sistem webview kaldırdıktan sonra tekrar yükleyin düzeliyor

şimdi google play hizmetleri durduruldu alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: duyguluboy

şimdi google play hizmetleri durduruldu alıyorum

Alıntıları Göster

Webview i kaldırmayacaksın son güncellemesini kaldıracaksın

• Bahsedilen işlemleri sırasıyla yaptım ve herşey yoluna girdi. çok teşekkür ederim bilgiler için.

@duyguluboy bana kesin çözüm oldu bence sen de deneyebilirsin bu yönlendirmeyi.

• 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.