Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

11.11 N11 Samsung Türkiye ilk mağdurlarından biri herhalde benim. Kamera camı içerisinde ki toz parçaları nedeniyle 3 kez değişim talebi oluşturdum hepsi reddedildi, en son iade ettim. Fakat burada ki sorun N11 kaynaklı değil Samsung Türkiye'nin satış politikası gereğiymiş. Hepsiburada dan alıp yine değişim isteği kabul olmayan arkadaşlar var. Yani firma hiçbir platformda değişim kabul etmiyor, sadece iade edilebiliyor.

Ben dün Hepsiburada dan sipariş verdim, sepette 100 TL indirim uyguladı, 6700 e mal oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_kiran

11.11 N11 Samsung Türkiye ilk mağdurlarından biri herhalde benim. Kamera camı içerisinde ki toz parçaları nedeniyle 3 kez değişim talebi oluşturdum hepsi reddedildi, en son iade ettim. Fakat burada ki sorun N11 kaynaklı değil Samsung Türkiye'nin satış politikası gereğiymiş. Hepsiburada dan alıp yine değişim isteği kabul olmayan arkadaşlar var. Yani firma hiçbir platformda değişim kabul etmiyor, sadece iade edilebiliyor.

Ben dün Hepsiburada dan sipariş verdim, sepette 100 TL indirim uyguladı, 6700 e mal oldu.

dediğiniz gibi hocam,yeminli gibiler değişim yapmamaya.samsung türkiye'nin e ticaret işini yürüten birimi gözden geçirmesi lazım,iletişim vs çok kötü.n11 de etliye sütlüye karışmamak üzere oturtmuş politikasını,ne şiş yansın ne kebap modundalar,o gün kullandığım 500 lira indirimi de kupon olarak tanımlamışlar hesaba ama hem cihaz 7000 den 7200 e çıktı hem de bu deneyimden sonra n11 e bir daha bulaşmak akıllıca değil diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar merhaba galaxy store sizde çalışıyor mu? Benim eşimin ve çocuğun telefonunda bugün sabahtan beri ne mobil veri ile nede wifi den açılmıyor. Anlık hatadır geçer dedim ama bu saat oldu hala aynı hatayı alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Şimdi denedim çalışıyor.
    Hatta uygulamaları güncelleme de yaptım.
    Ayarlar>uygulamalar>galaxy store dan uygulamayı durdurup durdurmadığınızı bir kontrol edin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe ibo

Şimdi denedim çalışıyor.
    Hatta uygulamaları güncelleme de yaptım.
    Ayarlar>uygulamalar>galaxy store dan uygulamayı durdurup durdurmadığınızı bir kontrol edin bence

Çok ilginç sizden sonra tekrar denedim gene aynı hatayı verdi. Ön belleği sildim yeniden başlattım aklıma gelen her şeyi bir daha denedim hala aynı hatayı veriyor. Üstelik 3 farklı telefonda da durum aynı. Note 9 note 10 ve s20fe

Acaba siz samsung account hesabımı kapattınız?
    Ondan olabilir mi? Bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe ibo

Acaba siz samsung account hesabımı kapattınız?
    Ondan olabilir mi? Bilmiyorum

3 ayrı kişinin hesabı hocam hepsi mi kapandı?

Edit: Galaxy store un güncellemelerini de kaldırıp kurdum tekrar çalıştı. Mantıklı açıklama bulamadım ama şimdilik çözüldü. Cevap için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 26 Kasım 2020; 20:50:34 >
  • timucinpusat kullanıcısına yanıt
    Malesef samsung bu uygulamalara karşı knox lisansını güncelleyerek bu programları işlevsiz hale getiriyor. Ve uygulama marketten kaldırılmış. Şu an bende uygulama çalışıyor. Bu uygulama ile istediğim uygulamaları devre dışı bırakıyorum. Bixby, bixby routines vb bir çok programı dondurdum. Malesef ki program patlamış. Samsung bu tür uygulamalara geçit vermiyor anladığım kadarıyla.
  • oceandark O kullanıcısına yanıt
    Ben Bixby uygulamalarını derin uykuya aldım.
    Hiç rahatsız etmiyorlar.
    Sizde çalışıyor dediniz. Sanırım güncelleme yaparsanız telefona sizde de patlar.
    Bilgi için teşekkürler.
  • Bu gece Note 10 Plus a güzel bir indirim gelir mi sizce?

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Bir ara note 8 de de bu metodu uygulayıp indirmiştik yıllar önce 😊👍hey gidi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

Bu gece Note 10 Plus a güzel bir indirim gelir mi sizce?

Takipte olmakta fayda var fakat sanmıyorum pek hocam. HB belirli ürünlerde 21:00'da indirim yapıyor. Şu anda bence en dip fiyatları görmüş durumda. Eğer indirim gelmezse yarın öğlene kadar sipariş geçmenizi tavsiye ederim

Akşam üzeri bende de açılmıyordu, bir süre sonra kendiliğinden düzeldi (Cihaz Note 8)
  • Bende de calismiyordu düzeldi ama Samsung pass hala çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_kiran

Akşam üzeri bende de açılmıyordu, bir süre sonra kendiliğinden düzeldi (Cihaz Note 8)

Bende bütün gün çalışmıyordu demek dokunmasam akşama düzelecekmiş  bende düzelsin diye bir sürü şey denedim. Cevap için teşekkürler 

• Gömülü uygulamaları kaldıracak yada devre dışı bırakacak bir uygulama varmı bu cihaz icin

• altunkeser kullanıcısına yanıt
    Ben Note5 den beri All-In-One Toolbox diye bir program kullaniyorum. Hem yuklediginiz hem de system uygulamalarini baslangicta calistirmaya biliyorsunuz. Bunun ıcın Root yetkisi istemiyor.

Hangi uygulamaları dondurdunuz acaba. Ben de düşünüyorum ama sistem uygulamalarını dondurmayalim :)

• wendor11 W kullanıcısına yanıt
    Samsung pass çalışıyor bende.

Ne işe yarıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 27 Kasım 2020; 9:42:45 >
  • 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.