Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (440. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.144
Cevap
172
Favori
883.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boyutu beklediğimden büyüktü. Şarj 100 den çekince biraz hızlı düşüyor. Onun dışında olumsuz herhangi bir şey yok şimdilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eng.Root

Boyutu beklediğimden büyüktü. Şarj 100 den çekince biraz hızlı düşüyor. Onun dışında olumsuz herhangi bir şey yok şimdilik

Senden başka kimsenin cevap vereceği yok hocam, gittim şimdi iptali geri çektim, iPhone 11 i alıyorum birazdan. Mazagaya geldim Note 10 plus inceleyim dedim ama ne vatanda ne Media Markt da bulamadım yoktu.

Birazdan iPhone 11 i alacam umarım pişman olmam.

En azından bir kaç kişi yorum yapsaydı ona göre hareket eecektim ama kimseden tık yok.

Neyse sen cevap verdiğin için teşekkür ederim sağol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hooper113 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam ne demek. İyi düşünün bence. Cihaz gerçekten çok iyi. Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A3289BF

Arkadaşlar, kasım güncellemesinden sonra telefonda takılma yaşayan oldu mu, menüde gezerken veya uygulamalarda. İlginç bir şekilde takılmalar mevcut hard reset atılmasına rağmen.

Maalesef evet... her zaman değil ama arada oluyor. Bazaen de telefon kilidi açıldıktan sonra ekrana ilk dokunduğumda "ekran yanlışlıkla dokunmaya karşı kilitlendi" uyarısı çıkıp ekranı bıraktığımda kayboluyor...

• timucinpusat kullanıcısına yanıt

Valla hocam o konuda N11 in hakkını yiyemem, iadenin onaylandığı günün ertesi günü para kartıma iade edildi. Bu arada Hepsiburada benim kargoyu İzmir'in göbeğine 3 gündür teslim edemedi. Bana da yoğunluğu falan bahane ediyorlar.

• Alonedark_01 A kullanıcısına yanıt
    Siyahı yok.
    Daha önce hiç stokta yoktu.
    Yeni getirmişler demek ki.
    6500 ₺ ,üstüne de 300 ₺ geri ödeme.
    Gayet iyi bir kampanya olmuş.

Note 10+ almasaydım, alırdım. Geri iade ettiğim 10, ele oturuşu bakımından çok iyiydi.
    Nota 10+ baya bi büyük.
  • mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, sanırım bu sorunların hepsi one ui 3.0 dan sonra düzelir sanırım :) Evet o yanlışlıkla dokunma bende karanlıkta oluyordu ara sıra.
  • tamirci14 kullanıcısına yanıt

HB'de de 6.369 yapmışlar Note 10'u düz olanı.

• ilker_kiran kullanıcısına yanıt
    Ben hepsiyle sıkıntı yaşadım. Kargo, iade, geri ödeme. Allah ne verdiyse.
  • Watch 3 45mm amazonda 2050 lira oldu iyi fiyat.
  • 22 Kasım hepsiburada dan alınma Note 10 plus'ın phone info ya göre üretim tarihi:

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

Yaklaşık 1 ay önce. İyi iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 27 Kasım 2020; 19:8:39 >
  • arkadaslar bisey soracam,
    video cekerken "süper dengeli" modu açık ise görüntü kalitesi bariz şekilde düşüyor. sizde de oyle oluyor mu?

• mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    Bu bir hata değil. Karanlık ortamda, cep, çanta gibi, yanlışlıkla dokunmaya karşı kilidi açmıyor. Az önce bende oldu. Ortam karanlıktı. İng uyarı verdi (sistem dili ing. ayarladığım için), uzundu ve kısa sürdü. Onun için tam olarak ne dedi hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 27 Kasım 2020; 20:50:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Selamlar. Note 8'den geçiş yapmıştım. Biraz önce kutuyu açtım. 10 gündür açılmayı bekliyordu yalnız bir farklılık hemen dikkatimi çekti. Kalem note 8'de çok rahat girip çıkıyorken note 10+'ta 1-1.5 cm'lik kısmı sanki sıkışıyorcasına bir baskıya maruz kalıyordu. 20 30 tak çıkardan sonra rahatladı ama gene note 8 gibi değil. Halen bir baskı var. Normalde spen üstündeki çentik ile yuvaya sabitleniyor olması gerekirken ayrıca bir baskıya maruz kalıyor 1-1.5 cmlik kısmı. Başta özellikle yuvadan çıkarması çok can sıkıcıydı. Gerçekten anlamsızca bir sıkışma vardı ve çıkarması zor oluyordu. Ekstra çaba istiyordu

Bu hakkında tecrübesi olan var mı acaba? Hani teşhirde ürün bulabilirsem deneyeceğim zaten de belki benzer bir şey yaşamış olan vardır diye sormak istedim.

Arkadaşlar hem şu eski mesajımı tekrar bir göz önüne çıkarayım hem de ekran konusunda fikrinizi alayım.

Note 8 ekranın daha çok beğendim desem ve note 10+ ekranın daha çok mavi veya yeşil tonda olduğunu söylesem benle aynı düşüncede olan olur mu acaba? Ayarlardan renk ayarlarını da yaptım aslında ama note 8'in amoled sinema modundaki renklere yakın bir şey çıkmadı ortaya.

Aynı vidyoları izliyorum mesela altlı üstlü. Note 8'in görüntüsü nedense hem renk hem de keskinlik olarak daha güzel geliyor.

• Samsung pass çalışmıyor varmi baska kişide acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_kiran

Valla hocam o konuda N11 in hakkını yiyemem, iadenin onaylandığı günün ertesi günü para kartıma iade edildi. Bu arada Hepsiburada benim kargoyu İzmir'in göbeğine 3 gündür teslim edemedi. Bana da yoğunluğu falan bahane ediyorlar.

N11 para iadesi konusunda çok iyi. Otomatik para iade ediliyor. HB 'de takip etmen gerekli. Sistemde iade edildi görünse bile iade etmeyebiliyor.

Büyük alışverişler neyse de, küçük alışverişlerde takip etmek zor oluyor. Ya da ihmal ediyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: timucinpusat

Bu bir hata değil. Karanlık ortamda, cep, çanta gibi, yanlışlıkla dokunmaya karşı kilidi açmıyor. Az önce bende oldu. Ortam karanlıktı. İng uyarı verdi (sistem dili ing. ayarladığım için), uzundu ve kısa sürdü. Onun için tam olarak ne dedi hatırlamıyorum.

Evet bu özellik yanılmıyorsam note 5 ten beri var ve benim sürekli her telefonumda açık tuttuğum bir özellik, ama ilk defa note 10+ ta başıma gelen bir sıkıntı, bildiğin ışıklı ortamda 200 watt ışığın olduğu odada ya da normal gün ışığında olunca bence sıkıntı..sürekli mi oluyor, hayır?..

• quote:

Orijinalden alıntı: wendor11

Samsung pass çalışmıyor varmi baska kişide acaba

Ben de 4-5 gün kadar önce çalışmadığını fark ettim, ayarlardan kurcalayınca kapanmış olduğunu gördüm, açtım tekrar çalışmaya başladı. Ama çok eminim ki ben kapatmadıydım. Yalnız o sıralar parmak izlerini silip tekrar tanıtma yapmıştum, ondan olmuştur diye düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: hooper113

Arkadaşlar dün gece 6900tl ye sipariş verdiğim iPhone 11 siparişi verdikten 2 saat sonra iptal ettim, note10 plus almayı düşünüyorum sırf bu yüzden iptal ettim.

Acaba doğru mu yaptım hata mı ettim?
    Sizce iyimi yaptım, note 10 plus un olumsuz bir yönü var mı? şarjı 11 nazaran daha iyi dayanır mı ?
    Isınma sorunu var mı ?
    Özellikle kamera konusunda sizce 11 den iyi mi ?
    Aldığıma pişman eder mı ? Keşke 11 i iptal etmeseydim dedirtirmi ?

Teşekkürler..

https://m.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=9848&idPhone2=9732

Buradan kiyaslayabilirsiniz hocam. Note10+ üç kameraya sahip ve ben çok memnunum. Ayrıca daha yüksek ve arttırılabilir hafızası var. Daha büyük ve daha kaliteli bir ekrana sahip. Yine iphone11'e göre daha iyi bir ses çipi kullanıyor. Yüksek bit değerine sahip.

Yine Note10+'ın şarjı daha uzun süre gidiyor. En önemli konu işletim sistemi. Ios mu kullanmak istiyorsunuz Android mi?

Yani N10+ kesinlikle ip11'den daha iyi bir telefon. Teknik veriler ortada. Ama siz bir ios kullanıcısı olabilirsiniz ve androidi sevmiyor olabilirsiniz. Ben çok eskiden beri android kullanıyorum mesela ve iphone'un arttirilamayan hafızası beni çileden çıkarıyor. 64gb ya da 128gb bana asla yetmez.Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.