Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba dostum ilandakide iyi de malesef beklenmiyan birşey oldu akşam bilgisayarın ssd si bozuldu onu aldım yani bütçe anca samsung NOT 10 256 gb ta kaldım. yani en fazla 5000-5750 arası bütçe ile kaldım 2. el tabiikide ve Türkiye ürünü olması. varmı bildiğin? ve yine kredi kartı tek çekim olucak ölüyorum sinirden

• quote:

Orijinalden alıntı: plukod

Merhaba dostum ilandakide iyi de malesef beklenmiyan birşey oldu akşam bilgisayarın ssd si bozuldu onu aldım yani bütçe anca samsung NOT 10 256 gb ta kaldım. yani en fazla 5000-5750 arası bütçe ile kaldım 2. el tabiikide ve Türkiye ürünü olması. varmı bildiğin? ve yine kredi kartı tek çekim olucak ölüyorum sinirden
    Hangi ildesin bilmiyorum ama büyükşehirlerde bulma şansın var o fiyatlara. Malum siteye bak, var orda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mart guncellemesinden sonra ekran döndürme çalışmıyor browser da film izlicem mesela telefonu yan yapınca ekran dönmüyor guncellemeden önce köşelerde ufak bir işaret çıkıyordu teli döndürunce ona basıp yan çevriliyordu ekran o özellikte kaybolmuş hoşuma gitmedi aynı sorunu yaşayan varmi

• plukod kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç note10 lite düşündün mü. Şu an media market fiyatı 4400 tl..arasında çok fark yok.

Note 10 lite + ları
    Ekran daha büyük
    Pil 4500 mah
    Ekran çözünürlüğü yüksek

Note 10 +lari
    Islemci bi tik daha iyi
    Ana kamera diyafram açıklığı 0.2 daha iyi

4500 mah batarya note10 a göre çok iyi bi detay arada bariz fark yok.Farklar bunlar bence lite olduğu halde amiral gemisi özelliklerini taşıyor bi düşün derim bence geri kalan paraya da kılıf ekran jelatini felan alırsın en azından sıfır cihaz alacaksın .
    Bi inceleme videolarını izle derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enis ekici -- 4 Nisan 2020; 11:38:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baysalgurler B kullanıcısına yanıt
    Bu dediklerinin hicbiri bende olmadi. Hepsi var hala.

• güncellemeden sonra düzeldi telefon fakat ,arabada bt bağlantısı olunca bazen interneti kapatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerdavader

Bu ilanda da ki ürün sizce alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-galaxy-note-10-12-256-gb-kayitli-orj-kapida-odeme-ile-805080418/detay
    Ben bu satıcıdan aldım, fason kutu ile satıyor. Cihazı alalı 2,5 ay oldu ve özellikle kayıtsız olarak aldım, sıkıntı yaşamadım.

Not: benim cihazın ram'de 12 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali Koç İstifa

Ben bu satıcıdan aldım, fason kutu ile satıyor. Cihazı alalı 2,5 ay oldu ve özellikle kayıtsız olarak aldım, sıkıntı yaşamadım.

Not: benim cihazın ram'de 12 gb

Alıntıları Göster
    hocam note 10+ o zaman note10 8 gb değil mi
  • yerdavader kullanıcısına yanıt
    Evet benim cihaz 10+
  • quote:

hocam note 10+ o zaman note10 8 gb değil mi

Alıntıları Göster
    Ayrıca tahtakale/sirkeci esnafından genel olarak insanlar korkar ama baykal iletişim öyle değil. Bu cihazdan önce yurtdışı note 9 almıştım, ama aklım bunda kalmıştı. Note 9 3100 TL'ye almıştım, 1 ay sonra para ayarladım 10+ için ve note 9'u 3000 TL'ye saydı takasta. Bu tarz durumlarda ellerinden geldiği kadar yardımcı oluyorlar.
  • quote:

Evet benim cihaz 10+
    ilginç ama satıcı note 10 diye satıyor 10+ diye değil. peki ürün swap mı hocam yoksa yurtdısımı
  • quote:

ilginç ama satıcı note 10 diye satıyor 10+ diye değil. peki ürün swap mı hocam yoksa yurtdısımı

Alıntıları Göster
    Cihazları yurtdışı ve kendileri bizzat getiriyor. Fiyatları o yüzden ucuz, yani arada aracı yok hiç.

Not: bazı modellerde swap cihazda satıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Koç İstifa -- 4 Nisan 2020; 14:6:38 >
  • quote:

Cihazları yurtdışı ve kendileri bizzat getiriyor. Fiyatları o yüzden ucuz, yani arada aracı yok hiç.

Not: bazı modellerde swap cihazda satıyorlar.

Alıntıları Göster
    sagolun hocam
  • quote:

Alıntıları Göster
    Şimdi birşeyi anlamadım?
    Cihaz normal 10 mu 10 plus mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

Şimdi birşeyi anlamadım?
    Cihaz normal 10 mu 10 plus mi ?

Alıntıları Göster
    10+ oldugunu soyledi
  • enis ekici kullanıcısına yanıt
    Note10 lite'ın ekran cozunurlugu daha yuksek degil. Ekran uzadigi icin oiksel sayisi cok gozukse de note10 ekrani daha net olacaktir.

Saygilarimla.

• the duderino T kullanıcısına yanıt
    Guncellemeden sonra teli hiç kapatmamıştım kapatıp açınca düzeldi sorun yk

• Aydolan kullanıcısına yanıt
    benim temmuz ayında dubai den aldığım apple ın dönüştürücüsü çalıştı
  • versamaxx V kullanıcısına yanıt
    Öncelikle dönüşünüz için teşekkür ederim.
    Sözkonusu server yükleyen arjadaşlara nasıl ulaşabilirim ..

• Xs max 256 ten geçilir mi sizce note 10 plusa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.