Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DrB77 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
4.887
Cevap
115
Favori
331.949
Tıklama
Popüler Konular listesinde 85. Sırada  bugün en iyi #27
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
Giriş
    240 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: plukod

Merhaba dostum ilandakide iyi de malesef beklenmiyan birşey oldu akşam bilgisayarın ssd si bozuldu onu aldım yani bütçe anca samsung NOT 10 256 gb ta kaldım. yani en fazla 5000-5750 arası bütçe ile kaldım 2. el tabiikide ve Türkiye ürünü olması. varmı bildiğin? ve yine kredi kartı tek çekim olucak ölüyorum sinirden
    Merhaba,

Benimkini Kadıköyde verdim. Yerin adını hatırlayamadım. 5.700e verdim. Türkiye cihazıydı. Tek sıkıntısı kutusu yoktu, daha doğrusu note10+ kutusu vardı:D. Sarasker caddesinde hatta.
    |
    |

• Yarbay
    5784 Mesaj

Ben IOS'e hiç bir zaman alışamadığım için geçilir diyorum. Kısıtlı işletim sistemlerine karşıyım.
    |
    |
    haski45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu Turkcell ile çekim sıkıntısı vardı düzeldi mi yoksa devam ediyor mu birde ekran süresi ne kadar alıyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    silversmith kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2277 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vincent Janssen

Ben bu satıcıdan aldım, fason kutu ile satıyor. Cihazı alalı 2,5 ay oldu ve özellikle kayıtsız olarak aldım, sıkıntı yaşamadım.

Not: benim cihazın ram'de 12 gb

Alıntıları Göster
    Nasıl fason kutu ile satıyor ? Cihaz sıfır değil o zaman

Orijinalden alıntı: imagoodman

Nasıl fason kutu ile satıyor ? Cihaz sıfır değil o zaman

Alıntıları Göster
    Bunlarla bir kaç kere alışveriş yaptığım için detayları sordum biraz. Tamamen bavul ticareti şeklinde yapıyorlar anladığım kadarıyla. Cihaz orijinal kutulu olunca çok yer kaplıyor, o da işlerine gelmediği için kutusuz ve aksesuarsız getiriyorlar çoğu cihazı. Mesela ilanlarında olan xiaomi modellerinin tamamı fason kutulu ve yan sanayi aksesuarlı. İstanbulda tahtakale tarafında çok tuhaf işler dönüyor hocam. Sadece modele göre kutu yapıp satan bile var.

Seneler önce doğubank tarafında akşam saati bir dükkana girdim. Iphone 5s yeni çıkmıştı piyasaya. Tezgahın üstünde bir sürü iphone 5s kutusu vardı, tezgahın arkasındaki vatandaş diğer elemana bunları koliye doldur şringe götür dedi. Şring dediği bilirsiniz kutunun naylon ambalajı. Ve tezgahın üstünde bir sürü iphone aksesuarı vardı. Olay gayet basit; iphonelar geldi, kutuları açılıp içinden aksesuarları (ç)alındı, yerine yan sanayi aksesuar konuldu ve kutular ambalaja gitti. Alanlar da sıfır kutulu cihaz diye aldı, aksesuarlarda çeşitli dükkanlarda orijinal aksesuar olarak satıldı.

Hep diyorum bu ülkeye orijinal aksesuar gelmiyor, bizden çalınan bize satılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    415 Mesaj

Bu sekilde telefon alacagima hic almam daha iyi. Sadece bavul tucareti olsa iyi cogu sinirdan kacak katir ticaretiyle geliyor. Sirkecide 5 sene calistim kendi dukkanimizda. Dogubank tan cikmazdim. Tanidik ta coktu. Orada neler dondugunu cok iyi biliyorum yani. Tavsiye etmem sahsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Vincent Janssen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O kadar dikkat etmemişim hocam sen söyleyince baktım aynen doğru.ama arkadaşımizin bütçesi kısıtlı olduğu için bence alınabilir çok bi fark yok tek işlemci biraz farkeder oda uygulama açmada 1 2 saniye hız olarak .onun haricinde note10 lite batarya kapasitesi felan çok iyi note10 a göre ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    eiskent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.