Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kara57

Bilmem burada gordum herkez buna bakıyor die yükledim

android 11den sonra o uygulamayı kullanmanıza gerek yok. Tam şarj sonrasını gösteriyor artık. Eskiden gün gün gösterirdi

• Andy Larkin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler peki şarj durumum nasıl kendi uygulamasindan mi atim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Andy Larkin kullanıcısına yanıt

Android 11'de uyguladıkları haliyle gerçekten telefonu tam şarj etmeden telefon şarj döngüsünü kapanmış saymıyor, bu nedenle benim gibi telefonunu yüzde 20-92 arası şarj eden birçok kişi için anlamsız hale geliyor. Mecburen gün gün olandan çıkarım yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eabeloved -- 30 Nisan 2021; 15:14:20 >
  • Herkese iyi forumlar.

Telefonu pek fazla güç tasarruf moduna almıyordum, android 11 kullanıyorum ve bugün almam gerekti. Şimdi ki güç tasarruf modu eskiden ultra güç tasarruf modu gibi olmuş, normal basit düzen güç tasarruf modu kaldırılmış şaşırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ele.elec.eng. -- 30 Nisan 2021; 15:47:46 >
  • android 10 dayım halen, saçma sapan güncelleme yazısından bıktığım için güncellesem mi? pişman olan var mı 11 e geçtiği için?

• gkhan92 G kullanıcısına yanıt

Sakın öyle bi hataya düşme bende katlanıyorum ona katlan bi süre daha

• Arkadaşlar m51 çok memnunum fakat poco f3 çıkınca m51 satıp poco f3 8/256 almayı düşünmeye başladım poco f3 5G wifi 6 120 hz çift stereo hoporlor hdr hdr+ hdr10 özellikleri işlemci 3.2 ram DDR 5 sıvı soğutmalı bu özellikler çok hoşuma gitti sizler ne düşünüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 30 Nisan 2021; 23:11:8 >
  • M51 varken durduk yere macera aramayın. Şuan piyasada en alınabilir telefon. Alacaklar için telefonun başlıca eksilerini yazayım :

-Ön kamera kırmızı rengi çingiş pembe denen bir renkte çekiyor. Arka kamerada bu problem yok. Benim selfie ile işim olmadığı için pek umrumda değil.
    -Malzeme kalitesi kötü. Kılıfsız kullanılacak bir telefon değil.
    -Bataryadan dolayı ağır ve kalın bir telefon. Kılıf takınca iyice kabalaşıyor.

• 0537 kullanıcısına yanıt
    Bende pembeleşme var mı sizce? (android 11 güncellemesi yapıldı)

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenesen -- 1 Mayıs 2021; 8:21:25 >

• Ben M51'i babama verdim. A72 aldım. Wifi çekim gücü olarak çok fark oluştu. Mobil veri çalıştığım yerde M51 hiç çekmeyen yerde A72 bir diş çekiyor. Batarya olarak da bir fark hissetmedim. Güvenli klasöre de kavuşmuş oldum.

Bence M51 almayı düşünenler ön kamera pembeleşmeyi de göz önüne alırsak en azından A52 filan tercih etseler daha iyi olabilir. Bundan sonra M serisi almayı hayatta düşünmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: freqX

Ben M51'i babama verdim. A72 aldım. Wifi çekim gücü olarak çok fark oluştu. Mobil veri çalıştığım yerde M51 hiç çekmeyen yerde A72 bir diş çekiyor. Batarya olarak da bir fark hissetmedim. Güvenli klasöre de kavuşmuş oldum.

Bence M51 almayı düşünenler ön kamera pembeleşmeyi de göz önüne alırsak en azından A52 filan tercih etseler daha iyi olabilir. Bundan sonra M serisi almayı hayatta düşünmem.

Hayırlı olsun...

Aldığınız A72 5G'li olanlardan mı? 5G'li modellerin Nisan ayında çıkacağı söyleniyordu.

• Şu M51 in üstüne bir cihaz çıkaramadılar gitti hala.. M52 yi bekliyorum ama hala bir sızıntı, haber vs yok. A52/A72 iyi hoşta M serileri kadar yüksek bataryaya sahip değiller. M51 kadar pili iyi giden telefon yok şuan. A serilerini düşük bataryaları sebebiyle tercih edemiyorum. Samsung artık M52 yi çıkarmalı. M51 çıkalı oluyor bayağı.

• Bloatware temizlemek isteyen arkadaşlar için XDA'da karşılaştığım, root gerektirmeyen ve ücretsiz ADB AppControl adlı programı paylaşayım. Aynı adb mantığıyla çalışıyor ve uygulamaların telefondan bağlantısını kesiyor tamamen. Dilerseniz dondurmak istediğiniz uygulamaları da belirleyebiliyorsunuz. Sildiğiniz ve dondurduğunuz uygulamaları tekrardan kurmak da gayet kolay.

Programı ilk açtığınızda telefonunuzdaki uygulamalara ulaşmak için ''Acbridge'' diye bir uygulama kuruyor. Uygulamaları silerken kendi kurduğu acbridge'i de sildim her ne kadar uygulamalarla program arasında körpü kursa da.

Knox sayacı da değişmiyor işin içinde root olmadığı için.

Yaptığınız iş ve işlemlerdeki tüm sorumluluk size aittir arkadaşlar ben sadece kullandığım bir programı daha çok arkadaşımız faydalansın diye paylaşıyorum.

https://appcontrol.neocities.org/index_en.html uygulamanın web sayfasını faydalanmak isteyen arkadaşlar için paylaşıyorum.

• Ben hala güncelleme yapmadım. Bir ara pil performansı düşüyor diye görmüştüm. Güncelleme yapayım mı ? Şuan pilinden çok memnunum.

• Poco f3 özellikleri çok iyi m51 satıp alabilirim 5G özellikli hdr hdr+ hdr 10 ve 3.2 hızında çalışan işlemci 120 hz çift hoporlor stereo wıfı 6 8/256 fiyatı 5.500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 2 Mayıs 2021; 14:33:5 >
  • NaBuSe kullanıcısına yanıt

Ben de yaptım geri döndüm pek fark göremediğimden. Biraz daha stabil olduktan sonra geçmeyi düşünüyorum henüz acelesi yok benim için

• freqX kullanıcısına yanıt

Batarya olarak çok negatiflik oldu mu?

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Geri nasıl döndünüz hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt

Sammobile'dan indirip Odin üzerinden yükleyerek.

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.