Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yani hocam bunu nasıl tarif edeyim bilemedim ama çok kolay çıkmıyor.Eğer iphone 6-7-8 kullandıysanız onların kılıflarına benziyor yapı olarak.Biraz kaygan,güzel bir dokusu var ve ince.Telefonu kalınlaştırmıyor yani ele alınca hoş bir hissiyatı var bu hoşuma gitti benim.Geniş açı çok rahatsız etmeyecekse deneyebilirsiniz bende diğer kılıf hem çok kalın gösterdiğinden hem de sizinki gibi toz aldığından değiştirdim.

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    Evet kenar yumuşatmaları güzel olmuş ip tarzı. Böylece ele daha güzel oturur telefon.
    Deneyelim bakalım
    Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • parmak ızı okuyucusuyla ılgılı sorun yasayan varmı? bende algılamıyo tıtrıyo ama okumuyo tusu temızle vs dıyor? yuz tanımada da ekranı kaydırmak gerek tek hareketle acmıyo ayarı falan varmı onun yoksa

• kara57 K kullanıcısına yanıt

Hocam kılıf kullanıyorsanız ondan olabilir eğer cihaz da sorun yoksa.Benim ilk kılıf biraz kapatıyordu parmak izini o yüzden 10 denemeden 4-5 inde falan açmıyordu.Kılıfı değişince sorun ortadan kalktı.

• Cihazları alan arkdaşlara cümleten hayırlı olsun diyelim, M51 in ahize sesi seviyesi ve netliği ile karşı tarafa giden sesin netliği berraklığı nasıldır, deneyimleyen arkadaşların fikirlerini bilmek isterim.

Yok kılıftan deil ya bole bi sorun yoktu 20 gündür aynı kilifla kullaniyorum elim bazen biraz terli oluyor ondan olabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kara57 K kullanıcısına yanıt

Olabilir hocam çünkü bazen elimi yeni yıkadıktan sonra kurutunca hata verdiği oluyor veya dışarı da dezenfekran sıktıktan sonra.Bunların haricinde bir sorun yok bende ama eğer sorun olduğunu düşünüyorsanız samsunga hata mesajı yollayın yardımcı olurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

iPhone 7 plustan bu cihaza geçilir mi arkadaşlar? 1-2 yıl daha götürür belki ama para ediyorken değiştireyim dedim hem 32 gb olması da yetmiyor artık. Kamera performansı olarak, arayüz performansı kasma donma vs olarak beni üzer mi objektif yorumlayabilir misiniz rica etsem. Telefona çok para vermek zor artık bu şartlarda m51 benim için ekonomik olacak, mi 10t pro da var aklımda ama karar veremedim 😕

Lütfen yardımcı olun arkadaşlar ona göre tercih yapacağım.

• Harika bir cihaz ,trilyonum olsa asla iphone almam zaten,telefon bana ait olacak,istedigimi yapabilecegim.Beni kendine esir eden telefon, telefon değil derttir.

%100 memnun kalacaksın, her yönüyle kusursuz bir telefon m51.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurefe2014 -- 19 Aralık 2020; 1:6:57 >
  • İyi akşamlar,
    İPhone 7 Plus kullanıyorum, m51 r geçmeyi düşünüyorum. Sizce mantıklı mıdır? Hayal kırıklığı yaşar mıyım yardımcı olursanız teşekkür ederim.

• RidoniX R kullanıcısına yanıt

Bundan birkaç yıl önce ios cihazların androide göre en önemli farkı çok stabil olmaları ve akışkan bir arayüze sahip olmalarıydı.Son 2 yılda birçok farklı markanın android telefonunu kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki artık orta seviye android telefonlar da bile o takılma,kasma ve stabilite problemleri kalkmış durumda.Eğer kuşkunuz bu yönde ise böyle bir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.Bunun haricinde aklınız da olan sorulara kullanıcı yorumlarından cevap bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: RidoniX

İyi akşamlar,
    İPhone 7 Plus kullanıyorum, m51 r geçmeyi düşünüyorum. Sizce mantıklı mıdır? Hayal kırıklığı yaşar mıyım yardımcı olursanız teşekkür ederim.

1-2 günlüğüne telefonları değiştirdik ve abim iphone 8 plustan m51 e geçeceğini söyledi. ve ben de şarj olarak çok sıkıntı çekmiştim 8plusu kullandığımda

Doğrudur hocam, en son android tecrübem 6 sene önce olmuştu. O zamanların amiral gemisi android telefonlardan birini almıştım ama stabil bir kullanımI yoktu ve 1 seneden sonra acaip yavaşlamıştı.

• holograpys H kullanıcısına yanıt

Şarj en önemli konulardan biri benim içinde. Sürekli borsa ile uğraştığım için gün içinde sürekli powerbanka bağlı yaşıyorum. İphone 8 ile m51 arasında akıcılıkta bir fark var mı? Kamera konusunda nasıllar? Geçmeye değer mi sizce? Teşekkür ederim şimdiden

• RidoniX R kullanıcısına yanıt

Evet maalesef o zaman öyleydi.Ben m51 in ilk geldiği gün çok şaşırdım.Yani arayüz o kadar stabil ki hatta iosa benzettim animasyonları falan.

• Şu an için en uygun hepsiburada üzerinden satılıyor galiba. Siz nereden temin ettiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: RidoniX

Şarj en önemli konulardan biri benim içinde. Sürekli borsa ile uğraştığım için gün içinde sürekli powerbanka bağlı yaşıyorum. İphone 8 ile m51 arasında akıcılıkta bir fark var mı? Kamera konusunda nasıllar? Geçmeye değer mi sizce? Teşekkür ederim şimdiden

Beni bataryasi etkilemiti.. Iphone kamerasi kadar olmasa da sonucta prof fotografcilik yapmadigim icin beni yeterince tatmin ediyor. Pisman olacaginizi sanmam, ki ben xiaomiden gectim sizi yanlis yonlendirmek istemem ama bu telefonu iyi ki almisim diyorum. Şuna da bi bakın

• Aras kargo yine yaptı yapacağını dün ulaşacağını söylediler hala tık yok pazartesiye kaldı sanırım.

• Trendyol üzerinden kılıf ve ekran koruyucu tavsiyesi yapabilecek var mı

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt

M51'den ekran süresi olarak kaç saat aliyorsunuz ?

Xiaomi'den geçeceğim, arayüz olarak MIUI'yi çok arar mıyım? 4-5 senedir Samsung kullanmıyorum, eski Samsung romları bir felaketti, ama yeni romlar daha kullanışlı galiba.

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.